Zvončica sreda, 8. oktober 2008 ob 00:00

Fala bogi ka smo se jih rešili....ranjena zverina pa do zodjega kloti okolik sebePrinc Pištola

MHA sreda, 8. oktober 2008 ob 17:53

Kak san lehko zvišovlejo ploče, dere pa treba nan, te pa moremo obvezno stafkati, se štükati, pa še na kunci nič ne dosegnemo. Butl

Kata Strofa sreda, 8. oktober 2008 ob 23:41

V Avstriji je mandatar že znoni, Werner Faymann. Edino pri nas Pahorinho mučka pa mučka, Gregor Veliki pa je gnes na Pahorova vrota nabija 99 tez pa de se stvar še malo zavlekla.

Al kak je Bobovnik gnes v Odmevih povozja Kresalko Respekt
Redno zmedeno je deluvala, še bole kak Barbika fčeraHaha

Zvončica petek, 17. oktober 2008 ob 00:37

Od višine se zvrti..............Pisk

MHA petek, 17. oktober 2008 ob 11:00

Ke mo spravili vlodo sküp al ne? Karlek bi le rad bija obrambni, pa ga nišče neče za obrambnega.

MHA ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 22:17

Gnes pa je Karlek le popüsta, pa ne zahtevle več obrambnega ministrstva. Pištola

Zvončica torek, 21. oktober 2008 ob 01:07

Neje mo preostalo drügega če pa so ga tak v kot jegovi porinoli....pa Jelinčič je izjavla ka ga je to JJ vzpodbuja ka bi zavlačüva ka bi te JJ bija opet glovni.....no, končno pa je Karlek zavlačüva ka bi za sebe in "svoje" čimveč potegna.

MHA četrtek, 6. november 2008 ob 12:46

Pa ke je s totin Karlekon? Pahor mo je da ponudbo pa jo neče sprejeti, toti ali tüdi je no. Gnes mo te vidli za ke de se odloča Karli. Hjooj

Dejan četrtek, 6. november 2008 ob 13:33

Cinca sen pa to, kak stora baba. Ne ve, či bi se posca al osra. Že negda bi mo mogli rečti srečno pa hvala lepa za Patrie pa ga spokati nekan f penzijo.

MILAN četrtek, 6. november 2008 ob 13:40

Klanjam
totEGA KRIPLA TREBA NATIRATI PA MIR
KEJ DE NEKEJ ISILÜVA
zej se vidi ka mo veki ineres ka bi še dale krali

MHA četrtek, 6. november 2008 ob 13:49

Jaz bi ga tüdi nejrejši natira, Pahor mu je ponüdja prst, ovi pa je celo roko fkrej ftrga Butl Ve so Karlekovi poslanci rekli ka bi se znalo zgoditi, ka bi uni šli za sebe.

Zvončica četrtek, 6. november 2008 ob 17:22

Mislin ka je Karlek zavolo zodjomesečne popularnosti pred volitvami....precenja sebe pa svojo pomembnost pa pozicijo.....zej ga že jegovi lastni zapüščajo.....on pa iz principa trmori če bi mu slučajno kej grotaloHjooj

MHA četrtek, 6. november 2008 ob 17:33

Ve de tak dugo stekleja, ka de na kunci bres ministrstva osta.

Zvončica petek, 7. november 2008 ob 00:20

Kak zgleja se boji prevzeti vajeti negi ke bi mu lehko vse pod pakle glejali pa ke neje nič označeno kak "strogo zaupno"......nejbole pa ga venda moti to, ka ne bi več moga s penezi delati kak svija z mehonAngel

MHA torek, 11. november 2008 ob 12:32

Prešta sen ka de Lahovnik gospodarski minister Aplavz Respekt

Pepek z brega torek, 11. november 2008 ob 21:34

Mejda Širca pa de nova ministrica za kulturo - Venda de si le vzela cejt tüdi za nos Prleke.

Simoniti nan je nejč na eno pismo ne ftegna odpisati...

Zvončica torek, 11. november 2008 ob 23:42

Hja, Širca bi bila glih vredi za toto ministrstvo....samo se mi vidi ka Barbika po nekaj štrika....ka se ne bi slučejno komi zamerja.....žo pa mi je za Žerjava ka je ne več v "špili".......oni Simoniti pa je tak bija bole tak tan na ministrstvi kak figura ka je....vida si ga samo na feštah akcije pa nikše (razen gda je kakšo strupeno reka...) Ona prejšja je bila dosti bole aktivna ka se je vidlo ka je delala....toti pa je samo paradera pa peneze čupa.

MHA sreda, 12. november 2008 ob 12:42

Za Žerjova je meni tüdi žo. Morti pa še kda bo...

Dejan četrtek, 27. november 2008 ob 19:46

Ka pa se te zej s totin dimsi rupsijon zadevlejo sen pa to? Človik som ne vidi, ka ga živa düša nima rada pa meje ga vidimo, rejši ga momo. Le se pše nekan kcoj k cecki. Toti človik mi je eden nejbol antipatičnih lidi v politiki. Dela samo za svoj interes, verjetno bi še svojo mamo oda za jürja.
Pahor pa je tüdi zgleja isto s*anje, drügo pakovanje. Dobro ka sen ne volja ne SD pa ne SDS na volitvah, ka se bon zej lehko bunja, či mi nede kej pasalo. Drügo nan tak ne preostone, kak samo to, ka se bunimo Haha Hejho Bojše itak nede.

MHA četrtek, 27. november 2008 ob 19:48

Jas sen bres komentara osta, glih takak Türk.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.