SlovenianDevil četrtek, 29. april 2010 ob 20:53

Nimamo samo v Lotmerki totega problema...samo glej, či majo Lublančani pred parlamenton tak, te mamo mi tudi lehko Haha Hjooj

http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/19841

Legionar četrtek, 29. april 2010 ob 20:54

SlovenianDevil je napisal/a:
Aja...to sma ti z Dejanon že povedala, problem je v drogih ne v zastavi. Sicer so pomoje drogi ne fiksirani zaradi vetra, ker bi lehko zastavo vtrgalo, ali kej ti misliš? Ali se je ovin neje dalo delati?

Kda se drog obrne, je problem tüdi v zastavi, ker s slovenske grota srbska. Pomežik Se kunec kuncov je ne tak važno, v čen je problem, zastave so pač ble večino cejta narobe obrnjene, na to sen jaz opozorja.Mislin pa ka zastave nebi moglo samo tak vtrgati. Pa ziher mislin ka bi se najšla kakšna rešitev.

Dejan četrtek, 29. april 2010 ob 21:07

Legionar je napisal/a:
Brezveze, sploh ne vredno več komentara. Jaz sen šteja samo povedati, ka bi zastave na takših vidnih pa izpostovlenih mestih lehko ble takak je to treba in lepo piše, kakša zastava se na vodoravni drog obesi, pa kak more biti obrjena proti ulici. In tota tan je ne bila dobro obrjena. Zapa nen več o ten, jaz man pač svoje mišleje o ten. Či je za folk pač vse dobro, te nej bo. Boli me k....

Pa še to Dejan, zakon o ten je samo eden, pa sen link že neven keko krot prpopa, in nega jin nevenkeko.


Ti si tüdi ne doš nič dopovedati. Zastava je prav, problem je drog oz. veter. Pa to sen ti že v prvi objavi napisa, ne ven zake še je sploh potrebno o ten debaterati.

SlovenianDevil sobota, 1. maj 2010 ob 19:18

Evo, dokaz ka je lotmerk ne tak kritičen, to je bilo gnes na cveni slikano. ko sen vidjo to sen si reko to pa moren legionari pokozati, tota zastava pa je napačno obešena...
pa ti nekej poven? mislin ka sen bijo edini, ki je to ugotovjo Haha Tiho

Dejan sobota, 1. maj 2010 ob 23:40

Hihihi

SlovenianDevil sobota, 1. maj 2010 ob 23:49

ja, dejan na tvoji sliki je problem v drogi, na moji pa to ka so jo napačno obesili Haha

Dejan sobota, 1. maj 2010 ob 23:51

Tisto na tvoji sliki je glihtak že veter obrna. Zaron še je dobro visela Nasmeh

Zvončica nedelja, 2. maj 2010 ob 00:05

Pa dobro je....kak got je obrjena se vidi ka je naša.....da na nobeni nega gori takšega grba kak ga momo mi.....pravzaprav pa če malo (pa ne preveč) premislin mi je tota naša zastava tak ali tak že od vsega začetka mimo brcjen....ne čütin ka bi bila "moja" ....zdi se mi nekšo skropucalo No ja

SlovenianDevil nedelja, 2. maj 2010 ob 00:05

Res? Nesen zno, sen mislo ka so jo narobe obesili...

SlovenianDevil nedelja, 2. maj 2010 ob 00:38

Zvončica je napisal/a:
Pa dobro je....kak got je obrjena se vidi ka je naša.....da na nobeni nega gori takšega grba kak ga momo mi.....pravzaprav pa če malo (pa ne preveč) premislin mi je tota naša zastava tak ali tak že od vsega začetka mimo brcjen....ne čütin ka bi bila "moja" ....zdi se mi nekšo skropucalo No ja
To dosti lidi provi, samo meni pa se zdi obenem dobra pa slaba.
Dobra zato ker je enostavna, lep grb, lepe barva
Slaba pa zato ker je preveč podobna drugin (Rusija, Slovaška,...)

Držovo bi se moglo takoj prepoznati po zastavi, naša pa je preveč podobna drugin, zato je lidje tudi ne poznajo tak kot ostalih...

SlovenianDevil nedelja, 2. maj 2010 ob 01:04

Te pa se mi za naše zastave menimo...

http://www.zurnal24.si/slovenija/banka-slovenija-zastava-169080
Hjooj
:facepalm:

MHA nedelja, 2. maj 2010 ob 11:27

Meni pa je naša zasteva lepa! Drugačne nečen meti. Tota na žurnali pa je res sramotna.

Legionar nedelja, 2. maj 2010 ob 20:10

SlovenianDevil je napisal/a:
Zvončica je napisal/a:
Pa dobro je....kak got je obrjena se vidi ka je naša.....da na nobeni nega gori takšega grba kak ga momo mi.....pravzaprav pa če malo (pa ne preveč) premislin mi je tota naša zastava tak ali tak že od vsega začetka mimo brcjen....ne čütin ka bi bila "moja" ....zdi se mi nekšo skropucalo No ja
To dosti lidi provi, samo meni pa se zdi obenem dobra pa slaba.
Dobra zato ker je enostavna, lep grb, lepe barva
Slaba pa zato ker je preveč podobna drugin (Rusija, Slovaška,...)

Držovo bi se moglo takoj prepoznati po zastavi, naša pa je preveč podobna drugin, zato je lidje tudi ne poznajo tak kot ostalih...


Pa kej te či je podobna drügin? To so pač bole panslovanske barve in zato je tüdi naša takša. Meni je zlo všeč, pa tüdi navadili smo se je zej že. Pa yebe se mi, kej si drügi mislijo o joj, meni je važno ke bo joj čütin.

Dejan nedelja, 2. maj 2010 ob 21:41

Meni je zastava naša lepa, je pač podobna z vsemi slovanskimi in jo je kakšnemi nepoznavalci težko ločiti.

Sicer smo pa meli 2003 nekši natečej za novo zastavo pa je s tistega nigdor ne nič bilo.
Penez pa je šlo kar nekej:

1. mesto: 3.600.000,00 SIT
2. mesto: 1.800.000,00 SIT
3. mesto: 900.000,00 SIT

Zmagala pa je tota.

MILAN ponedeljek, 3. maj 2010 ob 08:29

Mislec TAKŠA KAK JE JE NAŠA PA JO MOREMO SPOŠTOVATI
NORMALNO PA KA FSEKŠI MODRÜVLE PO SVOJEN
SRAMOTA PA JE TO KA JE NEJNČ NEMA PR HIŽI TE PA JE TAK NEMRE OBESITI

MHA ponedeljek, 3. maj 2010 ob 18:06

Tisti natečaj je bija brezveze penez kre vrženi, pa še tisti predlok ke je zmaga, je nikši ne. Tota zastava kak je, nej san bo! Slovenija

Jernej ponedeljek, 3. maj 2010 ob 20:30

To ja ...točno tak! Prav maš! Meni se vidi naša zastava ki ima več pomenov!

Recimo "Triglav" v grbi.
Slovenija pokaže geografsko lego na alpaj srednji evropi
in opor Slovenskih partizanov ki so "simbol" triglava oporablali pri osvobodilni fronti!

Tri zlate zvezde ki so imeli celjski grofi!

In barve zastave Republike Slovenije ki so pan-slovanske barve!


prleška puca petek, 6. maj 2011 ob 09:35

Slovenija zastave komunala vesi ne občina.... navzdolžne zastave pa so zato, ka tudi če vetra nega ka se zastava vidi... zej če se sen pa to obrača tudi neje nikši bav bav... ka se zej tu tak zgražate pa komplicirate.... šahovnico si kupte pa de vedno praf obrjena Nasmeh

meni se vidi ke bojše ka zastave so pa četudi ne striktinih reglcih (večji greh bi bija če se napačna al pa kontra obesi) kak pa če jih nega.... Slovenija

TUNČEK petek, 6. maj 2011 ob 09:50

To da zastove so obešene je že dobro, samo treba je pa fseglih upoštevati pravila obešanja, se če se že obesi, se naj obesi pravilno. Jaaa

đoužek petek, 6. maj 2011 ob 16:42

Mislec

Ja, vidim da ob praznikih sicer po naših stavbah visi neizmerno manj zastavo, kakor v bivši Jugi. In zakaj je temu tako? Ali mar ljubimo svojo državo manj, kakor smo prejšnjo? Ali pa slovenskih zastav ne razobešamo, ker nas v Sloveniji živi tako malo Slovencev.


Kakorkoli, Hjooj tragično je, da še tiste zastave, ki visijo (predvsem iz oken) visijo narobe in ljudje pravzaprav razobešajo srbske oz. ruske zastave s slovenskim grbom (beri: zastave so razobešene zrcalno, kakor pa bi morale biti.

Pravila za razobešanje slovenske zastave (pa ne samo ob 27. aprilu in 1. maju - ampak ob vseh državnih praznikih - tudi tistih, ki niso dela prosti) so sledeča:

http://www.hervardi.com/kolumne/zastava_rs.php



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.