TUNČEK četrtek, 10. marec 2011 ob 09:18

Simon, se te večina portolofcef ne žoli. Pretsednik Amerike pa ne ven, če je že čüja za tebe - bodi malo bole skromen. To ja

zobl četrtek, 10. marec 2011 ob 09:20

Zaj še moraš najti nekšega DJ-a keri de ti tvoj komad zmixa v bol disko varjanto ka do plesali v diskoteki na "v soboto se bon oženil".
Či so se zadeti kak mine razmetovali v diskoteki na "si jedla sir", te neje vrag ka ne bi na preškega simona, samo mora biti komad dance mix.

keri to glasbeniki so te potprli ?

kobreti četrtek, 10. marec 2011 ob 12:35

Simon zapuni si eno tvoje je ka špilaš Kitarist pa se kcoj dereš ker moš talent Fašenk za to Pomežik , mi keri pa bomo pač šteli pa zmogli, bomo poslušali pa komentirali in kritizerali A-A.. Komentari pa bodo odraz tvojega dela s kerih s lehko marsikaj nafčiš in ti pomogajo graditi tvojo karijero v provi smeri. Ker mislim, ka te je tu gori tak daleč nišče ne svada, kak si nan pač ti grozija Zbesna , zato ne pričakuvli ka bi še keri na tvojo stron stopa! Son si se pač odloča za takšno glasbeno estrado in vedi v vsakšen takšen deli lidje povejo svoje mnenje. če si ne ded ka bi to prenesa pa rajši popevli pod tušon v kopalnici, pa boš meja mir pred oboževalkami in kritičari Pevec!

simon.prleski četrtek, 10. marec 2011 ob 16:05

Klanjam ka nede čuja ameriški precednik za mene če ga mon na fecebooki za kolega Haha

TUNČEK petek, 11. marec 2011 ob 08:04

simon.prleski je napisal/a:
Klanjam ka nede čuja ameriški precednik za mene če ga mon na fecebooki za kolega Haha

Zake potli ne greš v Ameriko za potpretsednika ? Ploskač

Legionar petek, 11. marec 2011 ob 09:40

simon.prleski je napisal/a:
Vi samo žalite to še me dodatno dvigne ne mislite da mi zaradi tega jemlete voljo ali me spodbijate še večjo moč mam in slovenja je na moji strani jas sem dokazo samo z enim komadom da znam nekaj potprli so me razni glasbeniki

Simon, či se že teko izpostovlaš pa proviš kak si nadarjeni pa dober pa tak dale, te moreš znati tüdi kritike prenesti. Fsakši pameten človik kritiko vzeme za dobro, ne za slabo. Či pa ti nekšega pavliho tü gori špilaš s svojimi izpadi, pa s svojin pravopison pa tak dale, tepa lehko pričaküvleš tüdi enaki odziv. V toten primeri pač nemreš pričaküvati, ka de te što resno jema.

To je tak: proviš ka je Slovenija za toboj pa podobne bedarije. Takših kak si ti, je v Sloveniji ogromno. Dej enkrat na realna tla stopi. Či gočin za sebe, te znej, ka recimo jaz tvoje muzike niti slučejno nen poslüša, ker sen ne ljubitelj tote didl-dudl zvrsti. In si za mene ne nikša zvezda pa ne ven kej. Pač še en 'didl-dudlač' več. Zato malo greben spüsti, ker morti si glih ne tak znoni, pa takša zvezda, pa morti glih ne stoji cela Slovenija za toboj. Malo več skromnosti ti nede škodilo.

mucek19 petek, 11. marec 2011 ob 21:27

Hahaha Jaz še do danes na Radio Ptuj nisem slišal njegove pesmi! Tak da na radio Ptuj ga ne poslušamo Ploskač

simon.prleski ponedeljek, 21. marec 2011 ob 20:41

No po vsen ten ka sen zodjič doživja se moren pepeki najprej opravičiti za malo bol ojstre teme bi pa vam tudi rad poveda nekaj dobrega ka je pepek naredja dobrega zodjič smo meli v stari novi ves pokože kaj znoš pa so narobe napovedali mojo pesen in ka še to nebi bilo zadosti še potla eno greško ka bon jas letos na talenti keri pa te neve ka letos nen nastopa če so me ne vzeli zavolo takše pesmi ki je ni bila moja toni ma pa lepo kapo svoje pa sen te meja še ne in včen je te ze tu vic dneva priša je pepek do mane pa sma skup obrazložila ka letos s talenti nate nič taka pepek kak dober kolega se ti zahvaluvlen za to dobroto pa srečno do drgoč bog ploti ka te prijozni Ploskač Hahaha Hihihi

Dejan ponedeljek, 21. marec 2011 ob 20:48

No morti pa boš le gda ugotova, ka je včosih tüdi dobro koga drügega poslüšati pa od tega tüdi kej odnesti.

TUNČEK ponedeljek, 21. marec 2011 ob 20:49

Simon, dvakrat sen prešteja to ka pišeš, pa nič ne razmin. Hehe

Pepek z brega ponedeljek, 21. marec 2011 ob 21:18

TUNČEK je napisal/a:
Simon, dvakrat sen prešteja to ka pišeš, pa nič ne razmin. Hehe

Pomežik
Bon ti jas razloža:
Na prireditvi "Pokaži kej znaš" so uradne napovedovalke rekle, ka bode Simon letos tüdi nastopja na "Talentih", kej pa neje resen. Po prvotni verziji bi nej Simon na talentih letos nastopja s pesmijoj "Toni ma pa lepo kapo", samo se je drgačik zasüknolo (kak - o ten jas nen rasprovla) in nede sodelüva f toten cirkusi.
Ker sen preštima, ka so organizatori naopak napovedali simonof nastop na Talentih, sen zadevo, kak "pomožni" komentator poprava in sen reka, ka je Simon odpoveda nastop na talentih in ga tan nede...

Dejan ponedeljek, 21. marec 2011 ob 21:27

Sej pa je Simon letos nastopa na Talentih s pesmijo Toni ma pa lepo kapo -> Prleški Simon zapel »Toni ma pa lepo kapo«

Nastopa pa neje odpoveda pač pa je ne priša v drügi krog. Razen či je zej po kakšna šesta verzija tote štorije vüni...

TUNČEK ponedeljek, 21. marec 2011 ob 21:46

Zej pa fse razmin. Zlo zanimiva štorija, ke mislin, da se tü heja, se je že bilo dosta tega povedano. Pomežik

Pepek z brega ponedeljek, 21. marec 2011 ob 23:27

Tiho Tiho
Jas sen reka, ka nen komentera kak se je simonova zgodba s talenti končala.... na prireditvi sen v glovnen reka, ka je Simon Talente vün vrga ne oni jega...

Je pa Dejan tvoja verzija tista prova

zobl ponedeljek, 21. marec 2011 ob 23:35

Ploskač http://www.youtube.com/watch?v=fhZdbwKwsE0&playnext=1&list=PL17BF27DA2E3B147D

Ploskač

Emir & Rade Cokan
Kakši daljni sorodniki, tudi izvirni glazbeniki z avtorskimi komadi?



Dejan je napisal/a:
Sej pa je Simon letos nastopa na Talentih s pesmijo Toni ma pa lepo kapo -> Prleški Simon zapel »Toni ma pa lepo kapo«

Nastopa pa neje odpoveda pač pa je ne priša v drügi krog. Razen či je zej po kakšna šesta verzija tote štorije vüni...




Enostavno ga nemajo radi, od lanskega leta so si ga zaponili "fučka mi se..." al kak je šlo tisto ?

simon.prleski torek, 22. marec 2011 ob 08:53

No hvalabogi ka smo zaklučili toto štorijo z talentom jas sen zodnič posneja vokal na zovo pesen in sen na mizi vida moj komad vino in prlekija tak da me fest miče ka bi ga posneja in ne zlo dosti možnosti ka ga tudi bon bi pa reka kak se van je dopa moj natop z mojo lastno skladbo na pokaži kaj znaš ki sem jo z lahkoto zapel tak da je pepek pritrdil na koncu bravo simon http://www.youtube.com/watch?v=8-AfNEydNlA

simon.prleski torek, 29. marec 2011 ob 10:53

NEKAJ O SEBI preberite vsebino !

Začel sem kot majhen otrok ,prepevati v osnovni šoli.Kjer sem že takrat nastopal v pevskem zboru. moja prva pesem ki sem jo takrat zapel je bila ,sam po parku od takrat sem po srednji šoli začel nastopati, najprej v duetu iz prekmurja ,z imenom duo prekmurca, pozneje pa pod samostojnim zdevkom Prleški Simon .Do sedaj je poteklo v moji glasbeni karjeri kar 15 let, in zato sem se odločil da to nebo šlo v pozabo, da tudi jas naredim svoj cd. Prej pa sem res deloval samo za zabavo in hobi, igral sem usepovsod .Sem pa tudi doživel razne neokusne stvari odrahčal sem brez staršev pri babici in detku, babica še živi dedek je umrl ko sem bil star 8 let za rakom na grlu.Hvaležen sem babici in detku ker sta me vzgajala kje sta me starša zapustila še kot dojenčka. Mati en teden po porodu oče pa en mesec kasneje. mamo so dobesedno napodili ,ker je bla srpkina in je niso marali. Še danes nevem kje je in gdo je moja mama stara je nekje 48 let .Sedaj mam tudi jas družino in pridno skrbim za ostarelo babico, ki živi pri meni saj je njena stara hiša dotrajana in sva sedaj na stanovanju kjer imam svojo družino. Moja žena ima hčerko z bivšim partnerom , jas pa imam eno svojo hčerko vsi skup živimo skupaj in glasba nam veliko pripomore, saj sem jaz invalid 3 kategorije na hptenici tak da živimo zelo skromno, toliko o sebi Simon Cokan.

Za nastop v živo pokličite ,na gsm št. 031422117 to valja bol za kraje ki so pod štajersko in prekmursko regijo območno enoto 02 ki niso peveč oddaljeni po dogovoru pa tudi po širni sloveniji bol za nastope koncertnih prireditev ki sodijo v dobrodelne namene. Lep pozdrav. Simon Cokan



zobl torek, 29. marec 2011 ob 11:06

Zelo lepo napisano.

VELKI PLUS si zaslužiš na forumu danes.

Legionar torek, 29. marec 2011 ob 20:07

Vse vredi pa prav, samo malo boljše pisati pa bi se vseeno lehko nafča. Hihihi

TUNČEK torek, 29. marec 2011 ob 20:16

Se bo, samo more še trenerati en cejt. Že zej se mi zdi, da je malo meje napok, čeglih jih še mrgoli. Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.