TUNČEK torek, 5. april 2011 ob 20:44

Zobl, keko te Simon ploča kak reklomnega agenta za jegove nastope, zej ke je tiho in se štüka z našin portolon ?

Hahaha Pomežik

zobl torek, 5. april 2011 ob 20:52

kozarec lukavškega bisera

TUNČEK torek, 5. april 2011 ob 20:57

Si pa skromen in istocajtno posebnež, ke piješ toke raritete. Vuuhuu

zobl torek, 5. april 2011 ob 21:03

TUNČEK je napisal/a:
Si pa skromen in istocajtno posebnež, ke piješ toke raritete. Vuuhuu

lukavški biser (navodna voda), v lukavcih je črpališče pitne vode kero pijemo iz vodovoda Nasmeh

zej veš kakšni posebni raritet je to! Kul

mucek19 torek, 5. april 2011 ob 21:05

Pa ta Simon si samo reklamo dela pa niti glasa za petje nema Hjooj !
Jaz tudi lahko grem v studijo pa mi zmiksajo glas pa sem pevec. No ne vem ali ma zgubo ali profit kar se tiče nastopov ampak enkrat sem ga čul pa ga nikoli več nočem čuti! Jaaa
Pa upam da okoli Ptuja ne bo hodil ker mi mamo zadosti Štajerskega Brendija in se Simon lahko skrije pred njim Kul Kul Aja pa Štajerskega Mišoja tudi!

Tak da Simon je reka da je njegov komad tudi na radio Ptuj pa še komada niso niti enkrat zavrteli Hihihi

zobl torek, 5. april 2011 ob 21:11

mucek19 je napisal/a:
Pa ta Simon si samo reklamo dela pa niti glasa za petje nema Hjooj !
Jaz tudi lahko grem v studijo pa mi zmiksajo glas pa sem pevec. No ne vem ali ma zgubo ali profit kar se tiče nastopov ampak enkrat sem ga čul pa ga nikoli več nočem čuti! Jaaa
Pa upam da okoli Ptuja ne bo hodil ker mi mamo zadosti Štajerskega Brendija in se Simon lahko skrije pred njim Kul Kul Aja pa Štajerskega Mišoja tudi!

Tak da Simon je reka da je njegov komad tudi na radio Ptuj pa še komada niso niti enkrat zavrteli Hihihi


mujcek, umetnost ti je gnes meti brezplačno reklamo tak kak jo to ma Simon von Prlekija.
Prleški Simon je veki fen Štajerskega Mišota, tak ka se s tega še gi kakši duet izcimi, te boš si moga v vuha sir dovati tak kak v Allo Allo. Nasmeh (či ga nemreš čuti)
Je pa tak, fsakši ma svoj okus, pa tak je tudi praf.

F cezajofcih bi eni rekli za pavarottijevo petje (to je debeli ded ki se dere) v milanu pa bi za jegov koncert plačuvali 1000 eur za korto ka čujejo božanski glas.

Tak je tudi s simonon, enin je jegovo petje fšeč drugi pa nemrejo čutiNasmeh

TUNČEK torek, 5. april 2011 ob 21:14

Mucek, pa Zobl vidva se doponüvleta in sta provi tandem, samo tak napre, mogoče še gda zapojeta v dueti. Hehe Vuuhuu

zobl torek, 5. april 2011 ob 21:15

TUNČEK je napisal/a:
Mucek, pa Zobl vidva se doponüvleta in sta provi tandem, samo tak napre, mogoče še gda zapojeta v dueti. Hehe Vuuhuu

Pa ti boš poleg na klavijature špila

TUNČEK torek, 5. april 2011 ob 21:53

To de za poslüšati, gda mo jas scoj špila, se sen komplet bres poslüha. Haha Haha Haha

mucek19 torek, 5. april 2011 ob 22:40

Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hehe Hehe

Dejan torek, 5. april 2011 ob 22:43

Pa nesi ti mucek19, Simona sprava na Polko Majolko pa si prava ka je dober? Zej ga pa šinfleš.

mucek19 torek, 5. april 2011 ob 22:58

Hjooj Hjooj Hjooj ne jaz sem dal samo predlog eni drugi osebi ki ga je potem spravila v to oddajo! Kul

TUNČEK sreda, 6. april 2011 ob 06:53

No ja bija je pa tan na oddoji . Pomežik

mucek19 sreda, 6. april 2011 ob 11:41

Mislec ne če se ne motim je bil prej tam tak da ni bil viden po TV!

Hahaha Hahaha Hehe POZOR! POZOR! OGLEJTE SI SPLETNI TALENT IN GLASUJTE ZA SVOJEGA FAVORITA MED NJIMI SEM TUDI JAZ Hehe Hehe Hehe
Kje vse si še ne bo dela Simon reklame!
Aja on bi rad doba IZLET V LONDON za 2 osebi samo kam pa de da decov totem času? Hehe Hehe

Dejan sreda, 6. april 2011 ob 11:58

Kej še je potrebno zej Simona tü žaliti pa ga vločiti po zobeh? Svoje si poveda, Simon se več ne ogloša, tak ka ti tüdi lehko hejaš. Simon je glihtak človik kak mi fsi, s ten ka on dela, to kej ga veseli, tvoj talent pa je očitno ka bedarije po forumi pišeš.

mucek19 sreda, 6. april 2011 ob 16:39

http://talent.24ur.com/clanek/spletni_talent/simon-cokan.html

Glasujmo za Simona Kul

Legionar sreda, 6. april 2011 ob 17:15



F cezajofcih bi eni rekli za pavarottijevo petje (to je debeli ded ki se dere) v milanu pa bi za jegov koncert plačuvali 1000 eur za korto ka čujejo božanski glas.





Nesen glih nekši glasbeni stručko, samo je vseeno ena razlika med razponon glosa Pavarottija pa Simona ali pa kakšega Frančeka s Cezajovec. Zato je Pavarotti tüdi ne za takšo poslušalstvo keri tega ne vejo ceniti pa keri ne vejo, kej pa koga poslüšajo, pa ka so eni umetniki za pisaje oper v kerih je nastopa Pavarotti, nücali tüdi po celo svojo živleje. To je tak,kak da bi nekomi, ki še skoz misli ka je Zemla ploščota pa ka zvezde samo večer 'pridejo gor' , razlaga osnove kvantne fizike. Zgüba cejta, na krotko povedano.

Strinjan se z Dejanon, Simon je tüdi samo človek, pa nisen zato ka se ga žali. Samo či se že tak na veko izpostovla fsigi pa reklamera , pa kriči kak je talentirani pa kakši božanski glos mo, pa kak predstovla Prlekijo pa Prleke (čiglih ne ven što mo je za to da mandat, či se malo pohecan Pomežik ), te mislim tüdi ka bi moga znati prenesti kritiko. Samo to , pa nič drügo.

Pa še to: dokič de mene , kak Prleka, predstovla nešče keri ne zno pred kamerami dostojanstveno pa moško prenesti izpada, takak je to pokoza Simon na prejšjih talentih, tečas tüdi misklin ka upravičeno kej o njen napišem(o) tü gori. Vači do mislili ka smo vsi Prleki takši bedačeki. Hihihi

Dejan sreda, 6. april 2011 ob 17:55

Ja seveda lehko fsakši pove mnenje, sej to jas vedno zagovorjan. Či se Simon pač tak ispostovla, bodo pač vsi povedali svoje mnenje, jasno. Samo eni očitno zej svoje komplekse zdravijo na nekon, ka se te sami bojše počütijo. Norca delaje iz nekoga, tüdi dosta o tisti osebi pove, ki to dela.

zobl sreda, 6. april 2011 ob 18:56

Legjonar
Jas sen napisa primer keri sploh se ne tiče Simona , ti pa si ša pa moj tekst prepisa pa spodi napisa komentar kak se ti ne strinjaš ka se Simona žali.
To s pavarottijon je stora finta, ka so gučali "ka je to debeli ded ki se dere", in pač za jih je to ne bla muzika ampak dretje.

Kvantna fizika pa oblika zemlje nimata nič skupnega Hahaha

Simon ne predstovla tebe , ne mene pa ne Dejana.
Simon ne predstovla Prlekije pa ne Prlekof, on predstovla son sebe.

Či izpoda bedaček, izpodne bedaček son sebi, še daleč pa ne pomeni ka zato zej fsi Prleki kak proviš smo bedačeki v drugih očeh.






Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.