lotmershki21 sreda, 6. april 2011 ob 18:57

zobl je napisal/a:

F cezajofcih bi eni rekli za pavarottijevo petje (to je debeli ded ki se dere) v milanu pa bi za jegov koncert plačuvali 1000 eur za korto ka čujejo božanski glas.


LOL-ek

Legionar četrtek, 7. april 2011 ob 12:34

zobl je napisal/a:
Legjonar
Jas sen napisa primer keri sploh se ne tiče Simona , ti pa si ša pa moj tekst prepisa pa spodi napisa komentar kak se ti ne strinjaš ka se Simona žali.
To s pavarottijon je stora finta, ka so gučali "ka je to debeli ded ki se dere", in pač za jih je to ne bla muzika ampak dretje.


No no, Zobl, delno sen replicira na tvoj post, ka se mi je zdelo zanimiva primerjava, to s Pavarottijon. Pomežik V isti sapi pa sen to poveza s Simonon, pa zmota vküp fiziko pa tak dale, resen je. Nepa sen misla s ten, ka ti žališ Simona s svojin poston, taka morti je malo narobe vse sküp vün spadnolo. Hihihi


zobl je napisal/a:
Kvantna fizika pa oblika zemlje nimata nič skupnega Hahaha

Na prvi pogled mogoče resen ne, šteja sen pač malo povedati, ka nekomu ki nima pojma o osnovah, nemreš razlagati bolj kompliciranih stvari.

zobl je napisal/a:
Simon ne predstovla tebe , ne mene pa ne Dejana.
Simon ne predstovla Prlekije pa ne Prlekof, on predstovla son sebe.


Zaka pa te fsigi ponovla ka je v Prlekiji neverjetno priljubljeni, pa ka ga vsi častimo bole kak župnika? Hihihi






mucek19 četrtek, 7. april 2011 ob 16:09

Hihihi Hihihi PROSIM GLASUJTE ZAME SEM REVEŽ Z DRUŽINO IN PRLEKIJE IN MI GLASBA POMENI EDINI VIR ZASLUŠKA KER DELUJEM ŽE 15 LET Z GLASBO IN SEM INVALID IMAM DVA OTROKA IN ME RESNIČNO SKRBI ZA PRIHODNOST TO SEM JAZ SIMON COKAN

To pa je smešno kdo pa bo glasoval če bo jamral da je revež da mu glasba pomeni edini vir zaslužka, da je invallid ki ima dva otroka! To lahko napiše vsaki da je revež!

Tako da očitno simon misli da bo na tak način dobil glasove

Legionar četrtek, 7. april 2011 ob 20:13

Eh Simon Simon...Rojši bi peca glasovalce na svoj glos pa na poslüh, ne pa na takše finte. Edino či jih na tisto dvoje nemre... Hihihi

zobl četrtek, 7. april 2011 ob 21:26

mucek19 je napisal/a:
Hihihi Hihihi PROSIM GLASUJTE ZAME SEM REVEŽ Z DRUŽINO IN PRLEKIJE IN MI GLASBA POMENI EDINI VIR ZASLUŠKA KER DELUJEM ŽE 15 LET Z GLASBO IN SEM INVALID IMAM DVA OTROKA IN ME RESNIČNO SKRBI ZA PRIHODNOST TO SEM JAZ SIMON COKAN

To pa je smešno kdo pa bo glasoval če bo jamral da je revež da mu glasba pomeni edini vir zaslužka, da je invallid ki ima dva otroka! To lahko napiše vsaki da je revež!

Tako da očitno simon misli da bo na tak način dobil glasove


Daj link ka mo dali Simoni glose, mogoče dobi nagradno igro.
Kej bi te človik bija teko pikolovski pa zloben, to ka nekših penes nima bi verva, ka mo dvo otroka bi tudi verva, ka ga skrbi za prihodnost bi tudi verva, edino mislin ka malo pretirovle ka se 15 let z glasbo ukvarja, to mislin ka je ne glih 15 negi venda 7 bi mogoče blo...

gasilec77 petek, 8. april 2011 ob 14:30

Malo je že smešen tote "naš" Simon. Sej nega panike ga podpreti. Samo malo se mi zdi "mimo", to.... bon kar kopira pa citira z jegovega FB profila:

Simon Cokan
POGLEJTE TEGA OTROKA TO JE MOJA HČERKA IN ZATO VAS PROSIM ZA GLASOVE KER MENI KAJ DOSTI NEBO OSTALO OD TEGA ZA NJO BOM DAL USE KAR IMAM SKROMNO ŽIVIM IN JO OPAZUJEM KAKO RASTE ZASKRBLEN ZREM V PRIDODNOST POMAGAJTE MI NA TA NAČIN IN DAJTE GAS



Jaaa Tiho

mucek19 petek, 8. april 2011 ob 15:13

http://talent.24ur.com/clanek/spletni_talent/simon-cokan.html
Tu lahko glasujete

mucek19 ponedeljek, 11. april 2011 ob 14:56

Prleski Simon Cokan07.04.2011, 16:10
moj mamen v glasbeni karjeri ni namen samo delat v svoj prid ampak delat dost za dobrodelne namene to tudi bom delo tudi če mi ne uspe ovejaviti vašega glasu ker sem kot otrok doživel marsikaj hudega mam me je zapustila pri 6 tednih zatem pa še oče odrahčal sem pri babici in vem kaj je teško živlenje tako da bom bol razumel stisko ljudi kot gdor koli toliko o sebi simon cokan

Prleski Simon Cokan08.04.2011, 14:48
hvala usem,dobro namernim ljudem

Prleski Simon Cokan08.04.2011, 19:46
no če jas lažem potem pa je res hudo vglavnem nič nebom reku eni mi hočejo uničit karjero sam se je izdal da ve nekaj o meni potem mam zagotovo lahko predsodke o tem

Prleski Simon Cokan09.04.2011, 14:41
LJUDJE NE POSLUŠEJTE TEGA KAJ TU EN TIP NAKLADA KI MI NE PRIVOHČI ČEVLA V VODI PA VIDITE DA SAMO EDEN TEŽI

Prleski Simon Cokan10.04.2011, 08:47
NO JAS SI VRJETNO ŽE ZASLUŽIM KI MAM AVTORSKO DELO IN KONEC ARILA BOM IZDAL DRUGI LASTEN KOMAD Z NASLOVOM POJDI IZ SPOMINA IN SE VLAČIM OKOLI ŽE 15 LET PO GOSTILNAH TAK DA ME USE BOLI OD NOŠENJA OPREME KI NI LAHKA

Prleski Simon Cokan11.04.2011, 08:48
jas mam na fecebooki samo 10 ljudi tala to ni velka reklama

Prleski Simon Cokan11.04.2011, 08:34
to je vedno tako eni so proti eni za kajčemo lep pozdrav vsi prijatli

Prleski Simon Cokan11.04.2011, 14:13
Podaril jo bi ženi ki bo šla z mano če bi res zmagal bi pa prestavil samo svoj komad in nič drugo za vse drugo pa se nisem niti ogreval samo za to predstavo sem se prijavil nebom več komentiral ker me preveč tolčete in nebom nikomur nič več rekel


VIR:http://talent.24ur.com/clanek/spletni_talent/simon-cokan.html

Ploskač Hahaha Hahaha Ploskač Hahaha



Dejan ponedeljek, 11. april 2011 ob 18:17

Simon ga včosih malo mimo pihne. Po eni stroni guči, ka mo je toti talent brez veze pa hvala bogi, ka je ne ša napre, po drügi stroni pa se grebe za tote glose kak da bi šlo za ne ven kej. Sej je tüdi na naš fejsbuk napopa, ka nej glasüvlemo pa makar je reka, ka ne nüca več portala Hihihi

PROSIM GLASUJTE ZAME ŽELIN SI SAMO PREDSTAVITI SVOJE DELO BRES VAS MI
NEBO USPEO DA BI SE LAHKO PREDSTAVIL V FINALNI ODAJI SLOVENIJA IMA
TALENT TUDI VI BOSTE PREJELI NAGRADE TO SO MAJCE SLOVENIJA IMA TALENT
IN PLAKAT REGISTRIREJTE SE IN GLASUJTE GLAS IN VSE SKUP VAS NE STANE
NIČ GLASOVANJE POTEKA DO 5 JUNIJA ZATO POHITITE VSAK OD VAS LAHKO DA
LE 1 GLAS ČE IHČETE NA GOOGLE POIŠČITE SLETNI TALENT SLOVENIJA HVALA

TUNČEK ponedeljek, 11. april 2011 ob 20:25

Simon je kak veter, fčosik fuda topel, fčosik mrzel, fčosik je vihor, fčosik pa tak malo vleče, ke ne veš, če sploh piha. Mislec

Dejan ponedeljek, 11. april 2011 ob 21:36

Ka nete na sühen ostali Nasmeh

MHA ponedeljek, 11. april 2011 ob 21:57

TUNČEK je napisal/a:
Simon je kak veter, fčosik fuda topel, fčosik mrzel, fčosik je vihor, fčosik pa tak malo vleče, ke ne veš, če sploh piha. Mislec

Simon je kak politik

zobl ponedeljek, 11. april 2011 ob 22:45

Či ne vidin črke na toti sliki kej piše Žalosten

F kerih cejtngih je to slikano ?

Mon predlog, lehko bi Prleški cejtingi naredli veki intervju z največjo prleško estradno zvezdo Prleškin Simonom.
Eno dve sliki gor pa poleg intervju z jin.

jozejuz ponedeljek, 18. april 2011 ob 18:14

veselo branje Hahaha

http://talent.24ur.com/clanek/spletni_talent/simon-cokan.html

nejbol zanimif tol:


dusan6917.04.2011, 22:22
Kaj je to revija LEYDI?Pa res si nadležen po FB ko kopiraš linke na klepet,Pa po FB si iskal novinarje revije NOVA da bi se promoviral kot Murko.Imaš le eno težavo in ta je da je Murko zanič ti pa si še veliko slabši na zalost.Težiš,da naj pomagajo revežu da bo nahranil otroka in podobne.CSD bi ti moral odvzeti otroka če ga ne moreš vzdrževati z delom.Glede pismenosti pa samo tole(glede na to da si obiskoval Golarjevo šolo si verjetno res genij med svojimi sošolci)kar pa ne velja v resničnem svetu.Pa brez zamere in lep pozdrav.

Prleski Simon Cokan17.04.2011, 23:52
Dušan sram te bilo ko te bom videl v Ljutomeru te plunem v obras da si nikoli več ne drzneš stegniti jezika glede mojih otrok ali moje družine v takem primeru ti bo žal za te komentarje mene pa si ne drzni žaliti ker te osebno poznam boš pobiral zobe po lotmerku naj ti bo jasno mene in moje družine neboš žalo če pa ne pa povej se jutri dobiva lahko komentiraš bilo kaj rečeš da sem zanič use v skladu z tem kaj predstavlam na moj nivoj družine pa se ne spuhčej če hočeš met 24 ur miru

dornavcan2217.04.2011, 23:55
Simon Cokan kdaj bo tvoj drugi komat. Simon pa čestitke za 500 glasov si videl tudi kritike so ti prinesle glasove!
No glede žaljenja družine pa se prosim vsi vzdržite komentarjev ker najbolj žalostno je če nekomu žalite družino!

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:02
ker to kaj si ti napiso res nima dobenega dostojastva do človeka doben tu ki je še kako bil nesramen ali je porabo neke malo bol nesramne komentare ni bil tak pokvarjen ko ti bolše da ne vidim nič več tu gor od tebe ker te bom prišo iskat v gasilski dom To je DUŠAN Hunadi POGLEJTE GA KAJ SI ON UPA PISATI

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:04
30 aprila bo na raspolago na fecebooki prek bližnice netloga v mp3 pozneje pa ga bomo z videom oblikovali tako da bo videospot

petraa123o18.04.2011, 00:11
To kaj je ta Dušan napiso, nebi nikoli privočila dobenmu človeku da ga ni sram Simon prijaviga če veš gdo je.

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:20
Mojin otrokom ni nikoli nič mankalo samo gledam pa za prihodnost vse družine pa sem že reku da tega ni treba dokazovat z talentom jas to lahko dokažen z bilo katero glasbeno odajo zakaj bi se jas na račun tega tu grebo jas sem reku da zaradi hčerke tekmujem in nič drugo ma vse eno mi je za vse že pa jas mam svoje komade bon jas enga gasilca poslušo tu prijatli glasujte zame če ste na moji strani ta gasilec pa naj bo tam kje je ogen ne tu ki ga ni mene pa naj ne segreva ker mu nebo jasno kaj ga čaka vse na sodihču

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:27
Jas sem samo hotu da bi mi ospelo da nebi moji otroci bili gdaj revni kot jas v otroštvu midva z ženno pa dobro zasluživa če ne nebi mel za snemanje jas tega hinavca zelo dobro poznam še svoj drek bi pojedu tak je in mi ni privočil nikoli nič hinavc kot vsak hinavc da se razume

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:28
neve pa bedak da mi je prav z tem pomagu kaj je napiso ker bodo zdaj usi na moji strani

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:30
nebom več dal izjave do konc sezone samo nisem zdržal tega hinavca

gust18.04.2011, 00:39
Simon civilno ga toži imaš priče vsi smo videli kaj je napiso samo če veš gdo te je ponižo ker to ni v zvezi z talentom ga lahko pijaviš ali pa stopiš do odvetnika in zahtevaš civilno tožbo lep pozdrav Simon Lani si mi špilo jas sem tist policaj

ptuj1118.04.2011, 13:28
malo še pa bomo vsi dobli sankcije od pop plusa... ne samo določeni

scenic0018.04.2011, 14:26
Simon, ni nujno da je to ta Dušan ki ga poznaš, ne verjamem da bi se ta oseba izdala s svojim pravim imenom, tako da ne nekaj pisat dokler nisi siguren.

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 15:36
Kakor koli že je s to izjavo pestopil use meje jas sem se danes tam okoli vozil pa ga ni bilo pred gasilskim domom da bi mu oba z ženo svoje povedala če se gremo talent potem se gremo talent ne pa se tu gor šinfat in zaničevat človeka to glede otrok pa še me je najbol ganilo v glavnem doben komentar ni bil bol nesramen od dušanovega upam da bo nehal še ptuuju11 odpustim ker je to res da kritike moram prejek kakor koli že pa tebi scenic00 tudi temu človeku pa živ nebi nikoli odpuštil

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 15:37
zavedati se moramo da je to tekmovanje glasov in da imam veliko možnosti da zgubim saj se ne zanašam na zmago a vseeno ne pozabimo da smo ljudje in bodimo človeško dostojanski

Mislec Mislec Mislec Hjooj

SlovenianDevil ponedeljek, 18. april 2011 ob 18:48

Pa kdo podpira totega človeka? Dej lepo poglednite jegove komentare na totih talentih pa se zamislite. To kej je dusan69 je res, kljub temu ka je napiso na neprimeren način, je res ka je simonov pravopis zanič, ka po FB pošilja okrog linke da se promovira in to da uporablja svoje otroke in svojo otroštvo za to, da dobi čim več glasov, s tem se jaz tudi strinjam in mislin ka je to enostavno podlo. Še tak za informacijo, glede na to da je simon poimensko izpostavil enega človeka, ki mogoče sploh neje tega napiso, za tem pa še mu je grozijo s fizično silo....no nej samo rečem ka se jaz na simonovem mesti ne bi glih spuščo v kako tožbo.

Dober pa mi je tudi komentar od gust-a, ki vupa javno napisati ka je policej, za tem pa izjavi nekej takega, kak je: ''imaš priče vsi smo videli kaj je napiso'' za to se na sodišči uporabljajo logi komentarjev ne pa priče, ob vsem tem pa spregledne to, da je tisto kej je simon napiso kaznivo dejanje....pa policist je, ne pa policaj Hjooj

Dugo sen tote teme ne komentero, pa nekej časa je opet nen, samo lehko pa poven ka me je sron, ka se nešče takši kak je simon proglašuvle za prleka.

Dejan ponedeljek, 18. april 2011 ob 19:00

Kristoš božji, kon je te Simon s ten že zabreda Hihihi Hjooj

Sej sen mo napisa pod člankon, ka gda de se znejša na 24vür, te de še le vida, kej je to komenteraje...

Gda boš se znejša na 24ur, če se gda boš, de ziher 1500 komentarov, pa dosti hüši kak so tü, vervli mi.

To, ka pa on nekoga na forumi tak poimensko imenüvle pa mo grozi, bi lehko jega hitro keri rebna. Človik je očitno kompas zgüba že v sredjen veki. S takšnin komenterajon si samo še globjo jamo kople, tak kak je tüdi tü buče vedno sadijo z nekšimi grožnjami. Očitno se še vedno neje nič nafča pa nič ne do na kritiko.

Ovi pa dvomin, ka je policej, to je venda kakši komedijant pisa Hehe

zobl ponedeljek, 18. april 2011 ob 20:31





Kakor koli že je s to izjavo pestopil use meje jas sem se danes tam okoli vozil pa ga ni bilo pred gasilskim domom da bi mu oba z ženo svoje povedala če se gremo talent potem se gremo talent


Jas se bon posca od smeha kakše toti Prleški Simon bedarije piše!!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA, voza se je pre okoli
Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Kul Kul Kul Kul Kul Kul Kul Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe To ja To ja To ja Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Legionar ponedeljek, 18. april 2011 ob 20:38

In po čen Simon sodi ka je tisti komentar napisa Dušan Hunjadi? Mislec Či što koga, te bi kvečjemi lehko Dušan tožja Simona, ne pa obratno. Simonov odgovor na komentar se mi zdi dosta bolj primitiven, kak pa sam komentar. Pa kdorkoli ga je napisa...

Dejan ponedeljek, 18. april 2011 ob 20:42

Ja Simon je to verjetno tak "od oka" ocenja, ka je to Dušan Hehe Tüdi ne ven, na kakši podlagi bi lehko to sklepa. Zgleja, ka se je že voza okrog gasilskega, ka bi ga nahobla al ke Hihihi Hjooj Pa močno dvomin ka je to Dušan pisa.

Toti komentari so dober scenarij za kakšo limonado.

Legionar ponedeljek, 18. april 2011 ob 20:47

Mogoče je to edini Dušan kerega pozna, pa ga je zato obtoža... Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.