zobl torek, 19. april 2011 ob 07:30

Čehi, s Prleškin zajebancije nega.
Teko glednita Dejan pa Legionar ka vajdva Prleški Simon nede gi iska pa vajdva nahubiksa. Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK torek, 19. april 2011 ob 07:52

Kristos božji, kakše kolobocije, pa optožüvanja in to fse za neke, ke nema prove teže. Če gre Simon v müžo, gre son, zake bi mogli iti še drügi in nasesti jegoveme stokanji. Tisti ke ga dobro pozna in to smo fsi, bi ga mogli pistiti pri miri, naj živi v svojen sveti in v svojih iluzijah.
Jas bi s ten zaklüča z našin Simonon.

Mislec Pozdrav

gasilec77 torek, 19. april 2011 ob 08:09

jozejuz je napisal/a:
veselo branje Hahaha

http://talent.24ur.com/clanek/spletni_talent/simon-cokan.html

nejbol zanimif tol:


dusan6917.04.2011, 22:22
Kaj je to revija LEYDI?Pa res si nadležen po FB ko kopiraš linke na klepet,Pa po FB si iskal novinarje revije NOVA da bi se promoviral kot Murko.Imaš le eno težavo in ta je da je Murko zanič ti pa si še veliko slabši na zalost.Težiš,da naj pomagajo revežu da bo nahranil otroka in podobne.CSD bi ti moral odvzeti otroka če ga ne moreš vzdrževati z delom.Glede pismenosti pa samo tole(glede na to da si obiskoval Golarjevo šolo si verjetno res genij med svojimi sošolci)kar pa ne velja v resničnem svetu.Pa brez zamere in lep pozdrav.

Prleski Simon Cokan17.04.2011, 23:52
Dušan sram te bilo ko te bom videl v Ljutomeru te plunem v obras da si nikoli več ne drzneš stegniti jezika glede mojih otrok ali moje družine v takem primeru ti bo žal za te komentarje mene pa si ne drzni žaliti ker te osebno poznam boš pobiral zobe po lotmerku naj ti bo jasno mene in moje družine neboš žalo če pa ne pa povej se jutri dobiva lahko komentiraš bilo kaj rečeš da sem zanič use v skladu z tem kaj predstavlam na moj nivoj družine pa se ne spuhčej če hočeš met 24 ur miru

dornavcan2217.04.2011, 23:55
Simon Cokan kdaj bo tvoj drugi komat. Simon pa čestitke za 500 glasov si videl tudi kritike so ti prinesle glasove!
No glede žaljenja družine pa se prosim vsi vzdržite komentarjev ker najbolj žalostno je če nekomu žalite družino!

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:02
ker to kaj si ti napiso res nima dobenega dostojastva do človeka doben tu ki je še kako bil nesramen ali je porabo neke malo bol nesramne komentare ni bil tak pokvarjen ko ti bolše da ne vidim nič več tu gor od tebe ker te bom prišo iskat v gasilski dom To je DUŠAN Hunadi POGLEJTE GA KAJ SI ON UPA PISATI

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:04
30 aprila bo na raspolago na fecebooki prek bližnice netloga v mp3 pozneje pa ga bomo z videom oblikovali tako da bo videospot

petraa123o18.04.2011, 00:11
To kaj je ta Dušan napiso, nebi nikoli privočila dobenmu človeku da ga ni sram Simon prijaviga če veš gdo je.

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:20
Mojin otrokom ni nikoli nič mankalo samo gledam pa za prihodnost vse družine pa sem že reku da tega ni treba dokazovat z talentom jas to lahko dokažen z bilo katero glasbeno odajo zakaj bi se jas na račun tega tu grebo jas sem reku da zaradi hčerke tekmujem in nič drugo ma vse eno mi je za vse že pa jas mam svoje komade bon jas enga gasilca poslušo tu prijatli glasujte zame če ste na moji strani ta gasilec pa naj bo tam kje je ogen ne tu ki ga ni mene pa naj ne segreva ker mu nebo jasno kaj ga čaka vse na sodihču

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:27
Jas sem samo hotu da bi mi ospelo da nebi moji otroci bili gdaj revni kot jas v otroštvu midva z ženno pa dobro zasluživa če ne nebi mel za snemanje jas tega hinavca zelo dobro poznam še svoj drek bi pojedu tak je in mi ni privočil nikoli nič hinavc kot vsak hinavc da se razume

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:28
neve pa bedak da mi je prav z tem pomagu kaj je napiso ker bodo zdaj usi na moji strani

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:30
nebom več dal izjave do konc sezone samo nisem zdržal tega hinavca

gust18.04.2011, 00:39
Simon civilno ga toži imaš priče vsi smo videli kaj je napiso samo če veš gdo te je ponižo ker to ni v zvezi z talentom ga lahko pijaviš ali pa stopiš do odvetnika in zahtevaš civilno tožbo lep pozdrav Simon Lani si mi špilo jas sem tist policaj

ptuj1118.04.2011, 13:28
malo še pa bomo vsi dobli sankcije od pop plusa... ne samo določeni

scenic0018.04.2011, 14:26
Simon, ni nujno da je to ta Dušan ki ga poznaš, ne verjamem da bi se ta oseba izdala s svojim pravim imenom, tako da ne nekaj pisat dokler nisi siguren.

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 15:36
Kakor koli že je s to izjavo pestopil use meje jas sem se danes tam okoli vozil pa ga ni bilo pred gasilskim domom da bi mu oba z ženo svoje povedala če se gremo talent potem se gremo talent ne pa se tu gor šinfat in zaničevat človeka to glede otrok pa še me je najbol ganilo v glavnem doben komentar ni bil bol nesramen od dušanovega upam da bo nehal še ptuuju11 odpustim ker je to res da kritike moram prejek kakor koli že pa tebi scenic00 tudi temu človeku pa živ nebi nikoli odpuštil

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 15:37
zavedati se moramo da je to tekmovanje glasov in da imam veliko možnosti da zgubim saj se ne zanašam na zmago a vseeno ne pozabimo da smo ljudje in bodimo človeško dostojanski

Mislec Mislec Mislec Hjooj



Droge Simon, če še vupleš enkrat napisate, ka sen ti to jaz komentiral, kjer si napisal moje polno ime, te se bova resenpogovarjala nekje drugje , za te tvoje besede, da sem to napisal jaz. Tega nisem komentiral jaz, in tudi na tvoj nivo se ne mislim spuščate. Opozarjam pa te, da:

1. da se v roku 24 ur javno opravičiš, zaradi tega, ker si me obtožil, da sem to pisal jaz, čeprav nisem.
2. Če se v roku 24 ur javno ne opravičiš in prekličeš svojih obtožb na moj račun, bom primorani podati te tvoje izjave in brezpredmetne obtožbe organom, ki se s tem ukvarjajo.
3. Da me ne vpletaj v ta tvoj "posel", ker mi res ni, da bi se s tabo "degmal".
4. Če pa me prej vidiš, kot to prebereš, pa se lahko tudi komot zmeniva na 4 oči, ( ampak ne odstopam iz 1. točke tega zapisa).



pa lep pozdrav

p.s. čas za opravičilo začne teči ob moji oddaji komentarja!

Dušan Hunjadi
( gasilec77)

gasilec77 torek, 19. april 2011 ob 08:26

gasilec77 je napisal/a:
jozejuz je napisal/a:
veselo branje Hahaha

http://talent.24ur.com/clanek/spletni_talent/simon-cokan.html

nejbol zanimif tol:


dusan6917.04.2011, 22:22
Kaj je to revija LEYDI?Pa res si nadležen po FB ko kopiraš linke na klepet,Pa po FB si iskal novinarje revije NOVA da bi se promoviral kot Murko.Imaš le eno težavo in ta je da je Murko zanič ti pa si še veliko slabši na zalost.Težiš,da naj pomagajo revežu da bo nahranil otroka in podobne.CSD bi ti moral odvzeti otroka če ga ne moreš vzdrževati z delom.Glede pismenosti pa samo tole(glede na to da si obiskoval Golarjevo šolo si verjetno res genij med svojimi sošolci)kar pa ne velja v resničnem svetu.Pa brez zamere in lep pozdrav.

Prleski Simon Cokan17.04.2011, 23:52
Dušan sram te bilo ko te bom videl v Ljutomeru te plunem v obras da si nikoli več ne drzneš stegniti jezika glede mojih otrok ali moje družine v takem primeru ti bo žal za te komentarje mene pa si ne drzni žaliti ker te osebno poznam boš pobiral zobe po lotmerku naj ti bo jasno mene in moje družine neboš žalo če pa ne pa povej se jutri dobiva lahko komentiraš bilo kaj rečeš da sem zanič use v skladu z tem kaj predstavlam na moj nivoj družine pa se ne spuhčej če hočeš met 24 ur miru

dornavcan2217.04.2011, 23:55
Simon Cokan kdaj bo tvoj drugi komat. Simon pa čestitke za 500 glasov si videl tudi kritike so ti prinesle glasove!
No glede žaljenja družine pa se prosim vsi vzdržite komentarjev ker najbolj žalostno je če nekomu žalite družino!

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:02
ker to kaj si ti napiso res nima dobenega dostojastva do človeka doben tu ki je še kako bil nesramen ali je porabo neke malo bol nesramne komentare ni bil tak pokvarjen ko ti bolše da ne vidim nič več tu gor od tebe ker te bom prišo iskat v gasilski dom To je DUŠAN Hunadi POGLEJTE GA KAJ SI ON UPA PISATI

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:04
30 aprila bo na raspolago na fecebooki prek bližnice netloga v mp3 pozneje pa ga bomo z videom oblikovali tako da bo videospot

petraa123o18.04.2011, 00:11
To kaj je ta Dušan napiso, nebi nikoli privočila dobenmu človeku da ga ni sram Simon prijaviga če veš gdo je.

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:20
Mojin otrokom ni nikoli nič mankalo samo gledam pa za prihodnost vse družine pa sem že reku da tega ni treba dokazovat z talentom jas to lahko dokažen z bilo katero glasbeno odajo zakaj bi se jas na račun tega tu grebo jas sem reku da zaradi hčerke tekmujem in nič drugo ma vse eno mi je za vse že pa jas mam svoje komade bon jas enga gasilca poslušo tu prijatli glasujte zame če ste na moji strani ta gasilec pa naj bo tam kje je ogen ne tu ki ga ni mene pa naj ne segreva ker mu nebo jasno kaj ga čaka vse na sodihču

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:27
Jas sem samo hotu da bi mi ospelo da nebi moji otroci bili gdaj revni kot jas v otroštvu midva z ženno pa dobro zasluživa če ne nebi mel za snemanje jas tega hinavca zelo dobro poznam še svoj drek bi pojedu tak je in mi ni privočil nikoli nič hinavc kot vsak hinavc da se razume

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:28
neve pa bedak da mi je prav z tem pomagu kaj je napiso ker bodo zdaj usi na moji strani

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 00:30
nebom več dal izjave do konc sezone samo nisem zdržal tega hinavca

gust18.04.2011, 00:39
Simon civilno ga toži imaš priče vsi smo videli kaj je napiso samo če veš gdo te je ponižo ker to ni v zvezi z talentom ga lahko pijaviš ali pa stopiš do odvetnika in zahtevaš civilno tožbo lep pozdrav Simon Lani si mi špilo jas sem tist policaj

ptuj1118.04.2011, 13:28
malo še pa bomo vsi dobli sankcije od pop plusa... ne samo določeni

scenic0018.04.2011, 14:26
Simon, ni nujno da je to ta Dušan ki ga poznaš, ne verjamem da bi se ta oseba izdala s svojim pravim imenom, tako da ne nekaj pisat dokler nisi siguren.

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 15:36
Kakor koli že je s to izjavo pestopil use meje jas sem se danes tam okoli vozil pa ga ni bilo pred gasilskim domom da bi mu oba z ženo svoje povedala če se gremo talent potem se gremo talent ne pa se tu gor šinfat in zaničevat človeka to glede otrok pa še me je najbol ganilo v glavnem doben komentar ni bil bol nesramen od dušanovega upam da bo nehal še ptuuju11 odpustim ker je to res da kritike moram prejek kakor koli že pa tebi scenic00 tudi temu človeku pa živ nebi nikoli odpuštil

Prleski Simon Cokan18.04.2011, 15:37
zavedati se moramo da je to tekmovanje glasov in da imam veliko možnosti da zgubim saj se ne zanašam na zmago a vseeno ne pozabimo da smo ljudje in bodimo človeško dostojanski

Mislec Mislec Mislec Hjooj



Droge Simon, če še vupleš enkrat napisate, ka sen ti to jaz komentiral, kjer si napisal moje polno ime, te se bova resenpogovarjala nekje drugje , za te tvoje besede, da sem to napisal jaz. Tega nisem komentiral jaz, in tudi na tvoj nivo se ne mislim spuščate. Opozarjam pa te, da:

1. da se v roku 24 ur javno opravičiš, zaradi tega, ker si me obtožil, da sem to pisal jaz, čeprav nisem.
2. Če se v roku 24 ur javno ne opravičiš in prekličeš svojih obtožb na moj račun, bom primorani podati te tvoje izjave in brezpredmetne obtožbe organom, ki se s tem ukvarjajo.
3. Da me ne vpletaj v ta tvoj "posel", ker mi res ni, da bi se s tabo "degmal".
4. Če pa me prej vidiš, kot to prebereš, pa se lahko tudi komot zmeniva na 4 oči, ( ampak ne odstopam iz 1. točke tega zapisa).


S tem opravičilom pa mislim povedati, da se moraš opravičiti na vseh javnih forumih, kjer si omenjal moje ime, in obtožbe!
pa lep pozdrav



p.s. čas za opravičilo začne teči ob moji oddaji komentarja!

Dušan Hunjadi
( gasilec77)



mucek19 torek, 19. april 2011 ob 15:51

Ta tema je pa postala vroča!
Samo sam si je Simon kriv saj je sam vedel v kaj se spuhča in ne vem ali si je on mislil da bodo ga vsi na 24.ur hvalili.
Očitno pa on ne prenese nobene kritike!

simon.prleski torek, 19. april 2011 ob 17:37

Vino Prleski Simon Cokan19.04.2011, 17:03
V imenu vseh mojih prijateljev razglašam da tistega komentara ni napisal g.Dušan Hunjadi jas sicer obžalujem da sem ga obtožil saj se mi je samo zdelo da je on če prav nisem bil prepričan in sem bres tehtnega premisleka to izjavil če prav nisva z dušanom nikoli imela dobenih nesporazumov razen tega da me pozna v nulo če prav je Dušanov v sloveniji na 10.000 v mojem imenu sre opravičujem za tiste neprijetne grožnje in objave imena in priimka seveda pa k temu moram dodati da gdo pa je v resnici to skuho se naj zave da je povzročo nesporazum met prijatelji ki je dan danes ogromno vreden na vse zadnje je G. Dušan glasilec ki dela poklicno in pomaga ogromno ljudem v nesreči in tudi reševanje z čolnom ov naranih nesrečah jas sem v jezi pač napiso to res grdo injavo in neresnično tako da nevem kako sem lahko spoh pomislil da bi lahko to bil on jas se še enkrat v pričo vseh tu gor in vseh ki ste to brali javno opravičujem za zmoto in ponižanje g.Dušana Hunjadi

Dejan torek, 19. april 2011 ob 17:56

Moš pa provi marketinški način za opravičilo. Ka še poleg reklamo napopaš pa 4 iste objave doš, ka se ja vidi Hihihi

zobl torek, 19. april 2011 ob 18:52

Prleški tak ti to je gda po kriven obtožuvleš lidi brezveze, dobro ka te človik še neje gi nahubiksa.
Jas bi ti tiste klavijature na glovi potra pa v rit te brsna ka bi si nesa. Zloba



No glovno ka si se lepo opravičija, to ti je ena mala šola kak se ne smiš obnošati na interneti. To ja , ker bi ti se lehko zgodlo ka bi meja fiškalije z odvetnike, pa bi peneze kere bi zaslužija na svojih avtorskih komadih dova za odškodnino.

TUNČEK torek, 19. april 2011 ob 20:26

Dejan je napisal/a:
Moš pa provi marketinški način za opravičilo. Ka še poleg reklamo napopaš pa 4 iste objave doš, ka se ja vidi Hihihi

To me spomija na ovo Gorenko, ke je prišla dat osmrtnico za f cejtinge in htela napisati : "Umrl Janez Košir", pa so ji rekli da more biti najmeje 5 besed. Una jin pa reče . "Dobro, napište pa - Umrl Janez Košir, traktor naprodaj. "

Hehe Hahaha

karantanija torek, 19. april 2011 ob 22:41

Ke še tote "PRLEŠKE MURKO" nede vgasna. Pa kej se te ti ja dol do kraja nor, kakšne duge stavek je napisa, pa brez kakršnega koli ločila. Venda bi se jegova učitelca v grobe obročala, če bi to vidla, kakšno skropacalo od slovnece je to grotalo. Hahaha Ne popüšča det, je pa vseeno dosaden kak pro...f. Buum

zobl torek, 19. april 2011 ob 23:04

Prleški je toto opravičilo tak sestavija tak ka ti je slabo gda to prebereš....

"V imenu vseh mojih prijateljev razglašam "

V imenu kerih prijatelov razglašaš?
Či si ti pisa pa obtožuva človeka , te v svojen imeni opraviči, teslo prekprokleto....


"Dušan glasilec ki dela poklicno in pomaga ogromno ljudem v nesreči in tudi reševanje z čolnom ov naranih nesrečah"


Mislim, ti si vrh nepismenosti, tebi pa podobnim bi trebalo prepovedati uporabo interneta, dokler ne obvladaš osnovnih stvari.
Negda gda je bencin bija drogi se fsakšo budalo z avton neje moglo pelati, gnes pa je tak ka fsakši telec ma že internet pa se nejč nekšnega "netiquette" neje nafča... Jaaa Hjooj

Legionar sreda, 20. april 2011 ob 07:55

Meni se zdi , ka pomalen to vse gre že prek meja razumnosti. Hudi Simon se v eni sapi predstovla za reveža keri more prehraniti deco pa ki nima niti za burek, pa ga že zato nej -kao- podpremo na talentih, po drügi stroni pa mirno in brez premisleka grozi nekomu, ki naj bi nekej napisa, čiglih nima nikakršniih dokazov za to.
Jaz pa bi reka: Simon, či nemreš prenesti negativnih kritik na svoj račün, te je resen bojše, ka hejaš s svojin cirkuson pa izpostovlajon! Še pevci svetovnega formata se dnevno soočajo z negativnimi kritikami na svoj račün, ti pa se nemreš??? Ja pa ke si te misliš ka si ti? Brez zamere, ali talent za muziko si glih ne nekši veki. In to vidijo pa čüjejo vsi. In či je tak, ti pričaküvleš ka do lidje v nezavest kapali kda ti odpereš vüsta ali kej? Na forumih pa drügih spletnih portalih (vključno s facebookon) po cele dneve pa mesce zgojaš nekšo propagando, pa vsiljuješ liden toto svojo 'talentiranost' pa se cmeriš kak si bogi pa brez penez, pa lehko bi zna, ka tega nihče nima rad! Mogoče se zasmiliš kakši stori materi, to pa je tüdi vse. Či si resen takši talent, te to dokoži z delon, ne pa s cmerjenjon, vsiljovajon pa takšnimi grožnjami kak obtožbami, kak smo vidli! Po vsej sili češ grotati nekša 'zvezda' man občütek...Pa dej si enkrat dopovedati, ka za to nücaš kej več, kak ti premoreš. In tisti, keri ti je to napisal v 24 ur, je meja čist prav, pa kdorkoli je bija! Samo zgleja ka ti ne preneseš resnice. Rojši moš ka ti nešče guči "ja Simon, seveda si dober, pa božanski glos moš", pa se ti smeje za hrbton, kda mo ga obrneš, kak pa da ti reče " Simon, glos maš kekko teko vredi, samo s tebe po vsej verjetnosti nikdor nič nede". Pa veš zakej ne? Ker za to nücaš še kej več, kak samo povprečen glos. Razburja si se že v prvih Talentih, kda si pokoza dobršno mero tvojega primitivizma, pa razburjaš pa groziš skoz, kda je tebi ne kej prav. Oprosti, samo to tak ne gre. Bole boš liden vsilova toto tvoje mnenje o tvoji 'talentiranosti' bole do proti tebi. Zato ker si že dosaden s ten, pa zgleja ka se ne zavedaš, ka verjetno v vsaken seli nejdeš bor enega človeka s takšnin gloson kak maš ga ti.
Jaz se v temi o tebi več nen ogloša, ker mi vse to pomalen gračüvle smešno pa izpod časti. Vse bi bilo vredi pa prav, samo s polpismenin pa primitivnin človekon obenen je hüdo karkoli meti. Mogoče si resen meja bogo otroštvo, samo ziher si ne edini. Pa vsaki , keremi je glih ne šlo dobro v otroštvi še zavolo toga ne skoče okoli pa prosjači na toti račün. Pa mogoče bi človik glih zavolo toga pričaküva, ko boš malo bole strpen do drügih, pa ka boš morti tüdi kakšno kritiko zna prenesti. Samo zgleja ka funkcioniraš samo te, kda te hvolijo. Tak pa neš nikan priša, vervli mi.
OK, malo sen mogoče bija grobi, samo mi je malo riglco zdignolo, kda sen šteja vse to, ki presega že vse meje pameti pa dobrega okusa.

TUNČEK sreda, 20. april 2011 ob 08:02

Če mo se še napre ukvorjali s Simonon, bi reka : " In tako nam Bog pomagaj !" Jaaa

Smo že skoro na jegoven nivoji, samo še jegovo slovnico moremo osvojiti.
Žalosten

zobl sreda, 20. april 2011 ob 09:21

Legionar je napisal/a:
Meni se zdi , ka pomalen to vse gre že prek meja razumnosti. Hudi Simon se v eni sapi predstovla za reveža keri more prehraniti deco pa ki nima niti za burek, pa ga že zato nej -kao- podpremo na talentih, po drügi stroni pa mirno in brez premisleka grozi nekomu, ki naj bi nekej napisa, čiglih nima nikakršniih dokazov za to.
Jaz pa bi reka: Simon, či nemreš prenesti negativnih kritik na svoj račün, te je resen bojše, ka hejaš s svojin cirkuson pa izpostovlajon! Še pevci svetovnega formata se dnevno soočajo z negativnimi kritikami na svoj račün, ti pa se nemreš??? Ja pa ke si te misliš ka si ti? Brez zamere, ali talent za muziko si glih ne nekši veki. In to vidijo pa čüjejo vsi. In či je tak, ti pričaküvleš ka do lidje v nezavest kapali kda ti odpereš vüsta ali kej? Na forumih pa drügih spletnih portalih (vključno s facebookon) po cele dneve pa mesce zgojaš nekšo propagando, pa vsiljuješ liden toto svojo 'talentiranost' pa se cmeriš kak si bogi pa brez penez, pa lehko bi zna, ka tega nihče nima rad! Mogoče se zasmiliš kakši stori materi, to pa je tüdi vse. Či si resen takši talent, te to dokoži z delon, ne pa s cmerjenjon, vsiljovajon pa takšnimi grožnjami kak obtožbami, kak smo vidli! Po vsej sili češ grotati nekša 'zvezda' man občütek...Pa dej si enkrat dopovedati, ka za to nücaš kej več, kak ti premoreš. In tisti, keri ti je to napisal v 24 ur, je meja čist prav, pa kdorkoli je bija! Samo zgleja ka ti ne preneseš resnice. Rojši moš ka ti nešče guči "ja Simon, seveda si dober, pa božanski glos moš", pa se ti smeje za hrbton, kda mo ga obrneš, kak pa da ti reče " Simon, glos maš kekko teko vredi, samo s tebe po vsej verjetnosti nikdor nič nede". Pa veš zakej ne? Ker za to nücaš še kej več, kak samo povprečen glos. Razburja si se že v prvih Talentih, kda si pokoza dobršno mero tvojega primitivizma, pa razburjaš pa groziš skoz, kda je tebi ne kej prav. Oprosti, samo to tak ne gre. Bole boš liden vsilova toto tvoje mnenje o tvoji 'talentiranosti' bole do proti tebi. Zato ker si že dosaden s ten, pa zgleja ka se ne zavedaš, ka verjetno v vsaken seli nejdeš bor enega človeka s takšnin gloson kak maš ga ti.
Jaz se v temi o tebi več nen ogloša, ker mi vse to pomalen gračüvle smešno pa izpod časti. Vse bi bilo vredi pa prav, samo s polpismenin pa primitivnin človekon obenen je hüdo karkoli meti. Mogoče si resen meja bogo otroštvo, samo ziher si ne edini. Pa vsaki , keremi je glih ne šlo dobro v otroštvi še zavolo toga ne skoče okoli pa prosjači na toti račün. Pa mogoče bi človik glih zavolo toga pričaküva, ko boš malo bole strpen do drügih, pa ka boš morti tüdi kakšno kritiko zna prenesti. Samo zgleja ka funkcioniraš samo te, kda te hvolijo. Tak pa neš nikan priša, vervli mi.
OK, malo sen mogoče bija grobi, samo mi je malo riglco zdignolo, kda sen šteja vse to, ki presega že vse meje pameti pa dobrega okusa.


kolega Legionar je napisa celi elaborat na konci pa je zapisa f zaključki ka s totega projekta "prleški Simon" nede nekaj preveč.
Se strinjan z zaklučkon.
Prleški ma že od začetka zastovlene napačne mejnike najvekši problem pa je jegova samozavest keri nega meje, arogantnost in PR ki je čisti SPAM, po forumih pa Facebooki maltretira lidi pa jih dodovle za prijatelje te pa jin tan oslarije piše.

Prleški je ne niti malo kritičen do sebe ka bi se realno postova na tla pa ugotovija ka toto jegovo petje nema ne glove pa ne repa, tak kak da bi meresec po plehi sca...

F kakši Nemčiji bi Prleški še najša kandidate ka bi jegove "šlagere" poslušali pa ploskali po fsaken "odpeten" komadi f kakše majnši dvoranici, mogoče bi z Guildon al pa Bato Iličon nareda duet f "soboto se bom oženil" oziroma "Am Samstag werde ich heiraten", nažalost pa pri nas f Sloveniji s totega testa kruha nede, pa vupan ka de se prej ali slej zaveda tega.

Pa naj se heja igrati na socialno plat ljudi, če popevle nej popevle, ne pa pisati gluposti ka je on revček pa ka nima za preživetje pa neke fore.
Kej misli ka če de se keremi zasmila ka do ga te zaradi tega po sili živi poslušali?
Pa tota žena ga naj malo v red spravi, vepa takše oslarije se več nemre iti kak se jih zaj ide.


TUNČEK sreda, 20. april 2011 ob 09:27

Nikoli se nede zaveda, da jegova lodja plüje po morji in nema smeri. Pomežik

Ivek sreda, 20. april 2011 ob 20:55

Prleški mo praf. Medijsko de žif de tak dugo, dokič vi, ki provite, ka je tega ne vreden o jen regečete.

MHA sreda, 20. april 2011 ob 22:43

Točno tak Ivek Fseeno

simon.prleski petek, 22. april 2011 ob 11:03

Ivek prav si poveda negativosat reba v svoj pid obrniti

simon.prleski petek, 22. april 2011 ob 11:27

Ko bodo spoznali da z svojimi kritikami mene dvigajo kot spuhčajo potem jim bo žal ker na tak način je tudi masi kateri znan pevec uspel v sloveniji zato jim še jas dodatno dajem kodo na krbit ker če obstajam je pomembno da se o meni piše sliši govori šinfa bilo kaj glavno da so dogotki gdo finfa tisti kupi Haha Riba sem srečem ker sem to kar sem in ponosem da sem človek z srcem in poštenostjoj še dodatek k izjavi g.Simon bolje je da re reklamiram glede glasov kot pa da si jih sam dajem kot eni počnejo TAK DA LE BLATITE NA RAČUN MENE JAS PA BOM ZARADI TEGA BOGATEJŠI HEHE INMAM DOST NOVIH DOGODIVČIN NA GLASBENI POTI KI BOJO PRESTAVLENE V ŠIRŠIH MEDIJIH TA TALENT MI JE GLIH TOLKO DA VIDIM KOK MI JE NAROT ZVEST VSE DRUGU IMAM JAS DRUGE VIRE MEDIJEV OB IZIDU NOVEGA KOMADA BOM SE DOST POJAVLO V RADISKI INTERVJUJIH KJER BOM ZA RAZLIKO MAN GOVORIL O SVOJEM ŽIVLENJU TENVEČ O NOVIH KOMADIH IN O STILU KI GA BOM KMALU ZAMENJU
NAMERAVAM IZDELOVATI TURBOFOL KOMADE TOLI O DOGOTKIH A VENDAR LE BOM POSNEL VSAJ 5 KOMADOV KOT SEM GOVORIL DA BOM DELO KOMADE VEČ ZVRSTI
Juhuhu

SlovenianDevil petek, 22. april 2011 ob 15:28

simon.prleski je napisal/a:
TAK DA LE BLATITE NA RAČUN MENE JAS PA BOM ZARADI TEGA BOGATEJŠI

Negi sen že čujo to.......le kera slovenska ''zvezda'' je to rekla?

Simon, tak bon ti reko, vso srečo ti želin na tvoji glasbeni poti, samo dej no....malo se zamisli kej pišeš pa kak se obnošaš...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.