simon.prleski ponedeljek, 25. april 2011 ob 10:38

Haha Na zdrovje Prlekija je moj dom Haha MOLIMO BOGA DAN POMAGA TALENT NI ZADNJA REŠITEV KAPITALIZMA HEHE

simon.prleski ponedeljek, 25. april 2011 ob 15:05

dejan zakaj si mi blokiro use komentarje in pogovor v živo tam pa si me spet utakno not jas sem klasa za sebe in v talentu sodelujem zaradi sebe ne prestavlam prlekije ampak svoj komad prlekija je moj kraj če pa jas tam zafrknem pa je moj problem samo jas vem da bom to speljal vredu spet se samo norca delate iz mene do besede pa me ne pustite edino jaj mam je forum če me boste tu spotkopali mi je vse eno ker jas delam noč in dan nove besedila in kot sem pri bogu povedu se ne sekiram če prlekijo šuntate proti meni gdor vrjame v moje delo naj glasuje gdor pa me ne spoštuje niti kot človeka kaj še le moje delo za tistega pa redlagam naj se spuca iz mojega frogfila fecbook če se še sločajno drži gor kot drek na šajbi od ptiča

Dejan ponedeljek, 25. april 2011 ob 19:27

Ne ven ge ti vidiš, ka sen te kejkoli blokera... Nimaš nič blokerano, čeprav si mi som že 100x reka, nej te blokeran dol iz tote strani.

jozejuz ponedeljek, 25. april 2011 ob 21:07

Prleški spema po facebooki kak velki, ne ven gdo te sploh resno jemle... enkrat ti šov ne pomeni nič, drugič vsem vsilovleš nej glasuvlejo... pri tvojih letih bi že lahko zna kaj bi rad

FAIL

TUNČEK torek, 26. april 2011 ob 08:11

JOJ... JOJ...JOJ... !!! Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

kobreti torek, 26. april 2011 ob 12:09

.. Spim bla,bla,bla Spim

mucek19 torek, 26. april 2011 ob 13:54

jozejuz je napisal/a:
Prleški spema po facebooki kak velki, ne ven gdo te sploh resno jemle... enkrat ti šov ne pomeni nič, drugič vsem vsilovleš nej glasuvlejo... pri tvojih letih bi že lahko zna kaj bi rad

FAIL



Za takšno besedilo bi Simon dobil pri Slovenščini 1 ker je polno napak ter nelogično napisano!!!!

Koliko pa sem zdaj gledal pa Simon zaostaja za vodilnim 182 glasov.
Me le zanima kdo mu pomaga pri oglaševanju da si je pridobil več kot 800 glasov in je tako na 2 mestu.
Prvi je trenutno Igor Zibelnik z 987 glasovi
Drugi je Simon z 805 glasovi
Tretja je Klementina Dorner z 767 glasovi

TUNČEK torek, 26. april 2011 ob 14:09

A je možno dati tüdi minus cvek !?? Vuuhuu

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 14:57

pa ke tebe biriga ka bo njas ti za sebe gledi jas pa za sebe pa se hrši tu gori pa mojih povezav več ne dovli gor gnus ti aden hehe Nasmeh

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 15:15

Hamer ne dovoli si mojih plakatov več popat tu ker tu ni oglasna deska tu ni dobenga vsiljevanja mišlenega marsi gdo neve za to glasovanje in zato sem to napiso če pa bo gdo glasoval pa je to njegovo dobro delo zame ni pa nikorur vsiljeno dvomin da nebi gdo tam še kaj drugo gledo ne pa samo simona in podaril glas zato ker ga je nagovoril z tem plakatom mucek tele si tako da večjega ni in se le samo trudi da me spodbijes jebe se meni za tvojo mnenje pesjanar jedan Haha Haha Haha prav zanimivo mi je gdo bo tu prvi končal boj z mano hehe mislim da mi niste kos taki kot so zobil in mucek in njemu podobni

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 15:21

Slovenija zakaj pa sem dobo zaj -1 e sem pošteno povedo kaj ma za krast moje plakate če nima paopirja za rit brisati da moje plakate uporablja Haha Haha Haha Hihihi Hihihi Hihihi prav zanimiva je ta prvavlična stran jer zmaga vedno dober z postenim mnejem ne skači v vodo če nisi prepričan o njeni globini

SlovenianDevil torek, 26. april 2011 ob 15:24

Simon, tota stvor kej jo ti imenuvleš plakat je na interneti in javno dostopna vsem, tak da se lehko lepi ki se če, če to dovoli lastnik portala (tistega na kerega se to lepi)...
Pa začni se obnošati kak se spodobi za človeka tvojih let, ne pa se obnošaš kak mala deca, če misliš ka to ka nekoga žališ po forumih pomoga tebi ali komu drugemu, te se motiš. Če ti misliš ka svoji deci dovleš dober vzgled s tvojimi izjavami, te se motiš...

Ti češ biti nekša ''zvezda'', ''talent''...pa se obnošaš kak nekdo, ki še civilizacije neje vidjo...

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 15:30

ej bak te zanima gdo mi pomaga moji prijatelji tam kjer igram in to najbol pali idi si gate menjej že smrdi po driski da nebo ves forom smrdel po tvojih gnilih jajcih Hihihi Hihihi Hihihi FAK OFF FOREVER

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 15:32

a drugi pa mene lahko tu zajebovlejo

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 15:37

moja prlekija bo vedno z mano držala ker me poznajo kot dobega človeka privat in mi masigdo privohči da se bi prestavil z tem komadom ki je moj celi sloveniji in če bo do nakoncu dobro izpadlo boste še vi zadovolni naj vam namignem nastopo bom z novim komadom ne z prvim z naslovm pojdi iz spomina

SlovenianDevil torek, 26. april 2011 ob 15:45

A kej zej boš se bogega delo opet? Sej se ti medijsko izpostavljaš, noben od nos tu se ne promovira okoli, skoče po televiziji pa podobne zadeve, edino ti..potli pa ti nešče napiše kakšno kritiko, ali pa se malo poheca, te pa zroseš pa začneš vse žaliti, jah simon javno živleje je hudo....

Tak bon ti reko, naslednja žaljiva objava, ki jo napišeš bode zbrisana, ker man te jaz osebno zadosti, pa glede na ostale mislin ka tudi oni čokajo ka boš izpunjo tisto obljubo ka na toti portal več neš hodjo.... pa naslednjič ne delej treh postov ampak vse v enega napiši. To sen ti čisto lepo napiso, ne buni se opet...

glovno ka je slika.... Hjooj

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 16:26

jas sem že dolgo nzej povedal in zatrjeval da bom zelo dosti v časopisih in na tv pop tv i slo1 in to je resnica zakaj pa nebi razvijal svojega dela če vidim ka bol lahko živel od tega in tu je ta točka pri čemer ste mi vsi fauš jas pa mam veze imam poln telefon ljudi ki mi pomagajo v mediskem svetu in je talent ena izmet 10 vrjant lep pozdrav dragi prleki

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 16:28

simon.prleski je napisal/a:
jas sem že dolgo nzej povedal in zatrjeval da bom zelo dosti v časopisih in na tv pop tv i slo1 in to je resnica zakaj pa nebi razvijal svojega dela če vidim ka bol lahko živel od tega in tu je ta točka pri čemer ste mi vsi fauš jas pa mam veze imam poln telefon ljudi ki mi pomagajo v mediskem svetu in je talent ena izmet 10 vrjant lep pozdrav dragi prleki

in kot vendno povdarjam da bom delal v dobrodelne namene in to javno predstavil zato se borim in to mi je cil da medisko dokažen da darujem z svojim prispevkom za ljudi ki trpijo pomankanje

mucek19 torek, 26. april 2011 ob 16:35

Prleški Simon ti žali koga drugega ne pa mene. Očitno nimaš nobene olike ne vem ali si star 6 let ker se obnašaš neprimerno svojim letom. Si vida da bi se Pištek ter ostali tak obnašali? Očitno ne saj so zadosti znani in se ne mečejo ven kak ti. Pištek bi tudi se lahko dal na talente pa se ni pa marsikateri drugi glasbenbik pa se niso. Pa nobeden se ne oglašuje teko kot ti po teh forumih!
Ne vem kaj ti vidiš na teh talentih kaj misliš da boš znani? Ja boš samo vprašanje če bodo ljudje vedeli za tebe po 1 letu ali bodo pozabili na tebe!

Tak da dragi Simon postavi se malo na realna tla in nauči se sprejemati tudi kritike!

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 20:04

on je bil lani glavni adut šowa in je skoristo svojo je pištek moj prijatel



MAČOK ko boš ti mel jajca za take scene kot jas boš tudi znan jajcpokar



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.