simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 20:09

ne si na meni točk nabirati ker si za 16 v minusi konjo

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 20:17

to fotko sem najdo na spletu

TUNČEK torek, 26. april 2011 ob 20:23

Simon, ke sta vidva z mujcekon v vojni ??? Vuuhuu

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 20:24

Haha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

mucek19 torek, 26. april 2011 ob 20:30

TUNČEK Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha dobra izjava.
Eh pa brezveze je kaj še dodatno komentirati! Simon pač misli da bo slaven kot Damjan Murko! Hahaha Hahaha Hahaha


simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 20:35

to je idini prleški kanol po kateren plava sama fošija in se pretoče ve dol do hčovnice v lotmerki

simon.prleski torek, 26. april 2011 ob 21:01

čas bi že bija ka se začnemo obnošati kak lidje v prvem jas in vsi drugi škoda bomo si delali sramoto na toten našem prleškem portali ki nisen jas edini ki greši hvala bogi ka sen ne ki te pa bi resen bija ožaljeni nad sobon vsaki keri mo minose v ogldi je gresni zato jas predlagam kot krol neoglenosti ka se začnemo na totem portali vzgedno obnošati dogovor valo od 26.4.2011 za nedoločen čas sklenjeno ob 21.11 uri

simon.prleski četrtek, 28. april 2011 ob 11:01

Klanjam simon.prleski je napisal/a:
Kitarist simon.prleski je napisal/a:
POZIVAM VSE MOJE PRLEŠKE PRIJATELJE NAJ GLASUJEJO ZAME KER SEM IZ PRLEKIJE IN MI POMAGAJO DOSEČI CIL PONIŽNO PROSIM ZA GLASOVE IN ODPUHČAJE GREHOV NA TEM FORUMU Žalosten Žalosten RAD VAS IMAM DRAGI PRLEKI MOJI





ISKRENO VAM ZAGOTAVLAM DA V PRIHODNJE NEBOM VEČ PISAL TEH BEDERIJ SAMO IZVOLITE ME JUTRI BO MOV DAN IN POSIJALO BO SONCE UPANJA Klanjam Klanjam PRLEKIJA MOJA MATI Pisk Jok

simon.prleski četrtek, 28. april 2011 ob 13:25

Dragi rojaki in prijatelji poteka spletno glasovanje na strani sletni talent slovenjie kjer sem tudi jas prosil bi vas da tudi vi daste meni gras v spotovanju do prlekije in svojega rojaka glasovaje se je začelo 20.3.2011 in poteka do 31.3.2011 vsak lahko da le en glas dnevno pohitite trenutno sem drugi ne manka pa dosti da bom prvi z vašo pomočjo mi bo uspelo


simon.prleski četrtek, 28. april 2011 ob 13:50

DO 31.5 SE GLASUJE POMOTA

mucek19 četrtek, 28. april 2011 ob 16:37

simon.prleski je napisal/a:
Dragi rojaki in prijatelji poteka spletno glasovanje na strani sletni talent slovenjie kjer sem tudi jas prosil bi vas da tudi vi daste meni gras v spotovanju do prlekije in svojega rojaka glasovaje se je začelo 20.3.2011 in poteka do 31.3.2011 vsak lahko da le en glas dnevno pohitite trenutno sem drugi ne manka pa dosti da bom prvi z vašo pomočjo mi bo uspelo



Dragi rojaki in prijatelji poteka spletno glasovanje na spletni strani Slovenija ima talent kjer sem tudi jaz. Prosil bi vas da za en glas. glasovaje se je začelo 20.3.2011 in poteka do 31.5.2011 vsak lahko da le en glas dnevno.
Hvala za vaš glas

SlovenianDevil četrtek, 28. april 2011 ob 16:55

Pa je zgleja simon ne edini, ki mu slovenščina ne leži.
Mucek, če se že misliš delati pametnega s ''kao'' slovenščino, potem ne pozabi na ločila, velike začetnice in SMISELNE stavke. Hehe Mislec Hjooj

mucek19 četrtek, 28. april 2011 ob 17:29

SlovenianDevil je napisal/a:
Pa je zgleja simon ne edini, ki mu slovenščina ne leži.
Mucek, če se že misliš delati pametnega s ''kao'' slovenščino, potem ne pozabi na ločila, velike začetnice in SMISELNE stavke. Hehe Mislec Hjooj


Eh jaz se samo malo hecam in sej vem da je tam veliko napak. Samo jaz pa še zdaj ne razumem Simona pa ga nikoli ne bom kaj zdaj mu gre da bi zmagal ali zakaj ta reklama!
Mi gdo zna razložiti?

karantanija četrtek, 28. april 2011 ob 21:07

"Ne prepirajte se z bedakom, kajti ljudje mogoče ne bi opazili razlike"!!! Tiho

gorgona petek, 29. april 2011 ob 09:11

simon simon simon delat se rejše nekan sprave pa bode koristen držovi za nekej zato ka si tak z toto tvojim cviljejon itak ne...vsi vemo ka je toti talent preiskušnja za dobre in za slabe sam ti si v kategoriji izredno slabih,sem malo čita komentare pa mi je na kozlaje šlo kake pišeš,nehaj se že vun metate ka so tu lidje ki so bolj znani pa se tu prek medijsko ne izpostovlajo...pa še to ne želi si ka do mogoče kdo tvoja deca čitali kaj na tem forumu pa mogoče kaj prebrali tvojih komentarov,ka te je lehko sron v rit pa v glovo ka takše pišeš...zej pa bi še moderatora pita če se totega modela res nedo skiniti dol z foruma?

karantanija petek, 29. april 2011 ob 15:46

gorgona je napisal/a:
simon simon simon delat se rejše nekan sprave pa bode koristen držovi za nekej zato ka si tak z toto tvojim cviljejon itak ne...vsi vemo ka je toti talent preiskušnja za dobre in za slabe sam ti si v kategoriji izredno slabih,sem malo čita komentare pa mi je na kozlaje šlo kake pišeš,nehaj se že vun metate ka so tu lidje ki so bolj znani pa se tu prek medijsko ne izpostovlajo...pa še to ne želi si ka do mogoče kdo tvoja deca čitali kaj na tem forumu pa mogoče kaj prebrali tvojih komentarov,ka te je lehko sron v rit pa v glovo ka takše pišeš...zej pa bi še moderatora pita če se totega modela res nedo skiniti dol z foruma?

Ploskač Hahaha Hihihi Alooo Juhuhu

Dejan petek, 29. april 2011 ob 22:44

Enkrat smo ga na željo že blokerali pa je ne blo dugo, ka je nazej priša s petimi drügimi imeni Nasmeh Tak ka nima glih smisla Nasmeh
Pa vsakši pač lehko pa nej pove kej si misli, drügi pa pač ne tega preveč brati pa bo Nasmeh

Ivek petek, 29. april 2011 ob 23:34

Neje edini, ki ga treba pistiti vnemar.

simon.prleski sobota, 30. april 2011 ob 12:35

Juhuhu SLOVENIJA GRE NAPREJ Skakec Hahaha Pevec

simon.prleski sobota, 30. april 2011 ob 12:44

Vrag Pijunca Kozlam Očolar Prleški anti gardi uživajte v nesreči in podzemski kanalih lotmerka kje živite odobno z podganami ljubim vso prlekijo ki ni proti meni in vse ljudi ki me imajo radi to pa vam naj da vedeti da neni nepotste nikoli kost če me nemore nič uničit mi niti vi neboste na tej strani to vam naj bo v ponos da se simon cokan nebo nikomu pusto danes in nikoli in nisče si naj ne drzne d regati kokota Haha ko vas jebe fošlici



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.