TUNČEK petek, 13. maj 2011 ob 11:17

Joj, joj... !
Opet je problem slovnica in najbrš še penezi kak provi zobl. Pomežik

simon.prleski petek, 13. maj 2011 ob 13:19

seveda sen mo ploča nede meni glede tega nigdor broblem za to mon jas stalno penetze ka mon rad celo napre sem mo da dnar

zobl petek, 13. maj 2011 ob 13:28

Simon, moga bi ga pločati ti po zaslužki. Naj ti napiše tekst pa glasbo, posnemeš komad pri jen, te pa ideta v biznis, pa kda začneš služiti od komada peneze te on dobi %.

simon.prleski torek, 17. maj 2011 ob 19:48

Solzec Najbol žalosten trenutek v mojem živlenju ko sem včeraj peljal babico k zdravniku zaradi kraste na hrbtu so zdravniki ogotovili da ima raka na koži na lopatici na levi strani že dva dne sem potrt in sem v strahu saj sem babico imel najraje nevem kaj bo iz tega a jas ji bom nudil vse kaj bo v moji moči zrihtal bom partonažno sestro raka pa so že odstranili danes v rakičanu samo to mi hodi po glavi kaj bo Jokec Jokec
prosim boga naj ji vrne zdravje ter naj umre če že mora naravne smrti tega ji nebi nikoli privohčil to je ženska ki me je od malih nog vzajala in mi dala use kar ima ko se se mi starši odrekli

ta stvar pa res zaj nima dobene povezave z glasbo

dodam še to da je babica ta tumor imela skorej eno leto in nihče ni opazil ker je bla skrivnostna in se ni kazala

gorgona torek, 17. maj 2011 ob 22:42

joooj joooj joooj jooo človek ker nas je resen treba hroniti z tvojimi privatnimi težavami,in se na račun tega izpostavljati in iskati pozornost in dejstvo da si ti revež?glej jas ti priporočan ka greš v osnovno šolo ka se navčiš pisanja osnove ka vidin ka nemaš blage veze o slovnice oz o besedah,nehaj si delati sramoto ker se lidje z tebe režijo pa ne sam eni vsi cele lotmerk šteje twojo nepismenost in idiotizem

Progress sreda, 18. maj 2011 ob 19:18

Večkrat je bilo tu že napisano, da premisli preden daš prst na "dodaj" - vsega pa spet ne rabiš pisati, če pa že imaš takšno veselje do pisarije pa daj kakšen članek od Velike Nedelje objaviti s kakšno slikico, saj se tudi v tvojih krajih kaj zanimivega dogaja. Pusti privatne zadeve za domačimi zidovi.

erof četrtek, 19. maj 2011 ob 18:08

Zej do talenti mimo pa avtorski komadi Hahaha ... te pa pridejo na vrsto družinski problemi kak je nan fej na totem forumi Hehe Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe


erof četrtek, 19. maj 2011 ob 18:52

erof je napisal/a:
Zej do talenti mimo pa avtorski komadi Hahaha ... te pa pridejo na vrsto družinski problemi kak je nan fej na totem forumi Hehe Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe




----- je pa še ena možnost ...... http://kmetija.24ur.com/

erof četrtek, 19. maj 2011 ob 19:15

http://kmetija.24ur.com/

Anita Bratinščak prlečka iz Jeruzalema kandidatka

To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja

MHA četrtek, 19. maj 2011 ob 20:52

Za kmetijo je ekstra tema

simon.prleski sreda, 10. avgust 2011 ob 18:57

Vabljeni dragi prleki

miya sreda, 10. avgust 2011 ob 19:47

O pa ti je uspelo, da boš nastopal v Lotmerki Kul Kul Kul Kul Kul Kul Kul

Te pridemo pogledat frajer Ploskač

TUNČEK četrtek, 11. avgust 2011 ob 08:54

Bravo Simon, zej pa se moreš izkozati ! Ploskač Ploskač Ploskač

Pepek z brega četrtek, 11. avgust 2011 ob 23:35

Nejrojši bi dopust prekinja...

TUNČEK četrtek, 11. avgust 2011 ob 23:50

Pepek, a zato da bi ša Simona poslüšat ? Pomežik

Pepek z brega petek, 12. avgust 2011 ob 00:03

Ja kak pa si misla.... venda ne zato, ka bi ša delat... Nasmeh

TUNČEK petek, 12. avgust 2011 ob 00:12

Delati je zdravo (ponavodi to sicer provijo tisti, ke bole malo delajo). Vuuhuu

Dejan petek, 12. avgust 2011 ob 00:21

Simon, koncert bode na glovnen, ne storen trgi.

TUNČEK petek, 12. avgust 2011 ob 00:32

Dejan, samo da ga ne zmešaš, ke lehko gre potli na narobe trg špilat ! Pomežik

MILAN petek, 12. avgust 2011 ob 08:01

Mislec sobon si morete vzeti stole če bode opet takša gužva



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.