TUNČEK ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 14:13

Simon, ne nori ga, zake bi moga kumi nos spotreti ?!!! Pomežik

simon.prleski ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 14:16

Ne ka bi jas kumo nos potra jas samo provin ka je to nareda fredi miler pa je nihče ni nič nareda zavolo toga jas pa sen pač enega na tla vrga ker se mi je čulo ka mi neke provi proti meni

TUNČEK ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 14:58

Jas provin, da se človik lehko vzdrži in nikomi nič ne naprovi. To je najbole fajn . Pomežik

karantanija ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 15:50

Tote še lehko samo duma v pivnice nastop narede, ge nega nikoga, ka bi ga vida pa čüja, ne pa na ulice. To je zej bilo malo za razmislek organizatore, koga de si fse nasledneč na oder privleka. Te pa jomrate, zakej naroda nega, ......?! Gdo pa de te tega ša glejat (poslüšat)????? Dol Totalne luzer Hamer

zobl ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 16:07

kak bi karantanija reka, kakši obiskovalci , takša muzika Nasmeh

Legionar ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 18:15

simon.prleski je napisal/a:
keko jas ven ka je fredi miler enemo tipi nos spotra ker mu je reka ka je cigan na nastopi pa je ne takše rabuke bilo pa derek z odra je šo pa ga črepno

Ja, zato pa gnes den več nega ne düha pa ne slüha od jega. Hehe

TUNČEK ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 19:33

Simon, to ke provi Legionor, drži in Fredija nega več ! Pomežik

misekovi ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 20:34

zobl je napisal/a:
kak bi karantanija reka, kakši obiskovalci , takša muzika Nasmeh



točno tak

zobl ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 21:05

TUNČEK je napisal/a:
Simon, to ke provi Legionor, drži in Fredija nega več ! Pomežik

Fredi je nekšne pare nareda, kda je bla prova histerija za jegovin komadom Nasmeh
Dvomin pa ka de to tudi uspelo Prlešken Sajmoni.

MILAN torek, 18. oktober 2011 ob 07:41

Vuuhuu dečki še trgali te se za Simonof podpis pa kakši CD ???? Kul

zobl torek, 18. oktober 2011 ob 10:28

Dejan je napisal/a:
Simon, sej pa so vsi rekli, ka si dobro odpeja pa ka je nastop bija soliden. Samo boš se moga še malo bole vküp vzeti pa se obnošati lepše, te pa morti bo kej. Potli 3,4,5,... vür po koncerti si še vedno bija v javnosti pa bi moga paziti kej delaš. To glihtak spada kcoj k vsemi temi. Či narediš dober nastop pa potli z nekšin izpadon vse vničiš, si si nareda medvedjo uslugo.

Zato tisto po koncerti čimpret pozobi pa upej, ka tüdi ostali, kej smo bili poleg, čimpret to pozobimo. Pa se drügič probej malo nazej držati. Pa vseeno, gi boš nastopa, čitudi v Lotmerki več nikoli neš...

Po pijači pa so glih ponavodi vsi nejbole "pametni" Hihihi


KAj pa je res nareda po koncerti, al o kakšne izpadi je guča Nasmeh? Je gi kej dokumentiranega Nasmeh?

Legionar torek, 18. oktober 2011 ob 10:57

MILAN je napisal/a:
Vuuhuu dečki še trgali te se za Simonof podpis pa kakši CD ???? Kul
Jap, mogoče v Železnih dverih. Zloba

simon.prleski torek, 18. oktober 2011 ob 12:12

ka sen nareda nič enega sen na tle vrga ka mi je težija neke pri šanki nič drugo ke mi neke za mojo bivšo guča pa je nikomo nič ne bilo ne mene in ne ovemo gor smo se stanili pa smo dale pili hehe Pijunca

sa pa sen reka ka bi moga takoj po nastopi domu iti ne pa ka so me tan nacejali še 3 vure te pa ne čudno ka je prišlo do incidenta dejan pa je to po v svoj prid iskoristja in nekaj napisa tak so toti sprifani novinari neke se more dogajati ka je bole napeto nema veze za niti kaple več nen pija pa de dobro hehe sen pa že zdavnej dejal da obžalujem dogodek in da ponovnih stvari nebo prišlo

simon.prleski torek, 18. oktober 2011 ob 12:23

dečki ne se čuditi ka mo se z nacjonalne televizije v krotken vidli

mon opet en novi video za vos pa ni dogo ka sen v lotmerki bija pa ne od tan

na yutube ga najdete PRLEKIJA IN VINO samo neke mi ne gre zglave zaka jas vsepovsodik uspen z vsako stvorjoj v lotmerki pa mote stano pripombe in svoje zokone ka je 5 vur po mojen nastopi še stano medisko prizorihče ja lidje božji vapa ne snemamo filma

http://www.youtube.com/watch?v=RAHt3C2oWd0

Dejan torek, 18. oktober 2011 ob 12:23

Ka pa sen te opet zej jas tü kriv? Napisa sen to, kej je živa resnica pa jo zno celi Lotmerk Nasmeh Pač boš se moga začeti obnošati bole primerno. Kak drügo, pa jas nesen novinar.

Kdo te je naceja? Nišče ti neje vüst odprtih drža pa ti vina notri vleva, keko jas ven. Ti si se kar lepo som naceja. Pa toto stvor, kej se je v soboto zgodila, vzemi za eno izkušnjo, drügič boš morti 2x premisla, kak boš kej guča pa narobe nareda. Morti de ti to kej pomogalo pri tvoji "karieri".

Legionar torek, 18. oktober 2011 ob 12:25

Eh dejte no, Simon je pač človik, ki do nekej na stik s svojimi poslušalci, pa je z njimi pija, pa še se malo dobre store prleške 'aufbiks' kulture poslüžja. Zloba Samo tak naprej, Simon. To ja Jaaa

simon.prleski torek, 18. oktober 2011 ob 12:29

no ve sen ne v bistvi na nikoga hud na vse zodje ponosen ka sen od lidi čuja ka je reklama za mene bila taka je moj trud ne ša v nič

Legionar torek, 18. oktober 2011 ob 12:30

Seveda Simon, ne ozirej se na govorice. Ti samo na fsaki veselici še po nastopi kakšega skotej, pa bo. Zloba

Dejan torek, 18. oktober 2011 ob 12:33

simon.prleski je napisal/a:
in svoje zokone ka je 5 vur po mojen nastopi še stano medisko prizorihče ja lidje božji vapa ne snemamo filma

Kakšo "medisko prizorihče"? Nasmeh Gre se za javni prostor pa ti kak bi nej grota nekši slavni pevec, se pač moreš na javnen mesti primerno obnošati, te pa či je ob sedmih zaron al op treh ponoči Nasmeh Enkrat boš pač moga nekej na to dati, kej ti nešče predlaga pa te opozori. Morti ti samo dobro čemo...

Sen ti že reka, ka so vsi rekli, ka je nastop bija dober, samo si ga potli malo vniča s totin tvojin "kung fu vložkon" Hihihi Zato toti drügi del pozobi, drügič samo tistega prvega izvedi Nasmeh

simon.prleski torek, 18. oktober 2011 ob 12:38

ja samo v lotmerki se počutin navoden človik in prlek pa sen se ne meja za dobeno zvezdo veda sen samo ka znon popevati hehe samo ne pozopte ka sen vse po pohorji leta pa prleški hit popeva taka sen svoj prleški komad da poslušati samemi bogi hehe

vredi zamo z to zgodbo hejali ka nede nazodje tu kakši činč šow grota



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.