karantanija torek, 18. oktober 2011 ob 15:50

Vüpan, ka de doste cejta osta na pohorje (tan je tüde pohorske dvor), odlično mesto za dober koncert. Za lotmerške lidi je on enostavno "predober".

aleXxx torek, 18. oktober 2011 ob 18:30

Ja folk ce ne razmite Simon tira rock'n'roll pa so taksni kung-fu vlozki neke normalnega.. Kul

zobl torek, 18. oktober 2011 ob 23:18

simon.prleski je napisal/a:
ja samo v lotmerki se počutin navoden človik in prlek pa sen se ne meja za dobeno zvezdo veda sen samo ka znon popevati hehe samo ne pozopte ka sen vse po pohorji leta pa prleški hit popeva taka sen svoj prleški komad da poslušati samemi bogi hehe

vredi zamo z to zgodbo hejali ka nede nazodje tu kakši činč šow grota


Tak kak ti je Legjonar poveda, ti fejn skotaj kakšega kajera keri de ti kej sra, pa do se te bojali.
Jaaa

Ma kakšo pohorje, od tistega nede kruha. Ti bi moga iti na olimp, ka bi grškin bogovon popeva svoje prleške komade, mogoče te boginja modrosti atena čuje, pa ti podari pamet.

karantanija sreda, 19. oktober 2011 ob 00:45

Ma kakšo pohorje, od tistega nede kruha. Ti bi moga iti na olimp, ka bi grškin bogovon popeva svoje prleške komade, mogoče te boginja modrosti atena čuje, pa ti podari pamet.


Hahahahaha Hahaha

TUNČEK sreda, 19. oktober 2011 ob 07:03

Püste Simona že primiri, se mo fsoki človik svoje veselje !!! Mogoče pa de gda začeja bole dobro peti, nič se ne ve ! Pomežik

Legionar sreda, 19. oktober 2011 ob 08:06

zobl je napisal/a:


Ma kakšo pohorje, od tistega nede kruha. Ti bi moga iti na olimp, ka bi grškin bogovon popeva svoje prleške komade, mogoče te boginja modrosti atena čuje, pa ti podari pamet.


To pa je ena bojših ke sen zodje cejte čüja! Hahaha Hahaha Hahaha

MILAN sreda, 19. oktober 2011 ob 20:41

Vuuhuu dečki ,dečki Vuuhuu

TUNČEK četrtek, 20. oktober 2011 ob 07:44

Milan, čehon temperatura malo narošča, ke či mono gripo ali pa bor prehlod !?
Hehe

simon.prleski sreda, 26. oktober 2011 ob 17:42

Vino Lep pozdrav

gorgona sreda, 26. oktober 2011 ob 19:57

ej pa ka seš po ki bija pa bedoka z sebe dela

karantanija sreda, 26. oktober 2011 ob 21:43

50€ ti don, samo duma bode, pa nikan ne hode! Ene bi se rade veselile.

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 06:33

Kozlam LOTMERK

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 07:02

Jas lahko samo to povem da bo lotmerk še kleče za mano hodo pa mu nebom urstregel za to kaj sem za vas naredo bi lahko pokazali malo hvaležnosti 2 nastopa sem šenko glede na to da niti mešalne mize z efektom niste imeli samo 2 dižeja ki sta miksala muziko sret lotmerka do kolen ste v dreki lidje resen škoda ka ne oporabite možganov ki ste dokraja gotovi tam tu v ormoži mon vsaj razpis gdaj začnem in gdaj končam v lotmerki pa niti zna nesen gdo je kunec in gdo se začne taka sen se lahko od čemerov nopja niti napoveda me je nihče ne dejan pa še gre napiše tui dake prispodobe za mene pa se vi sploh zavedate kako pomemben sem jas v vaši okolici sem edini delujoč prlek na zabavni hceni pa kaj bi se z vami prepiro nima smisla vem, da ste za vile in nakopavanje gnoja dobri

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 07:27

Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 07:33

.

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 07:34

ADIJO

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 08:10

GLAVNO ZODJO BESEDO DON ZA VOS KERE ME RAD POSLUŠA DE ME POSLUŠA KERI DE ME SPOŠTUVA PA DE ME SPOŠTUVA JAS NIKOGA NE SILIM VRVLEM PA KA JE NA MOJI STRONI VEČ DOBRIH LIDI KAK SLABIH IN TO SO VSI SLOVENCI Z PRLEKI VRED

gorgona četrtek, 27. oktober 2011 ob 08:58

hehehe le še piši ka mo se malo smejali še z tebe...ti bi lehko prinas v štali z kravami meja koncert...une do ti z repom pa z gobci migale....hahahahaha....prleški slavček..hehehe

Progress četrtek, 27. oktober 2011 ob 09:11

Simon premisli preden kaj poveš, kaj šele napišeš. Nekaj malo časa so ti v Ormožu namenili tvojemu nastopu, v Lotmerke si meja vsej se izkazati pa si si s takšnim obnašanjem pokvara kariero. Pamet v roke !

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 09:49

Progresi bom da odgovor namenili so mi toliko časa koliko imam jas dolžino vseh mojih komadov drugo niti nesmem peti ker je taka pogodba a glede organizacije se lahko skrije bilo kateri od teh ki sem jas do sedaj nastopu točno je narjen dnevni red in vse pripada mi še malica skratka me pričakajo kot človeka in pevca z tradicijo

IN LAHKO SAMO REČEM ORMOŽ JE ZAKON

in zato bom navedenega dne nastopil res z vso voljo in izstisnil z sebe vso znanje tako da bo prireditev dobro uspela in bo o meni še dosti govora

Jas ne rečem da nisem bil v ljutomeri zadovoljen nastop sem zelo dobro naredil a vse eno so bli nekoliko čudni pristopi to mene glede menedžeskih sankcij in potem se ni čuditi da sem se v tej družbi slabo počutil in si na čemere privohčil nekaj žlahtne kaplice torej ni samo problem u meni ihčite to tudi v sebi če bom naslednič v ljutomeru imel orodje z katerim bom lahko res nardil žurko bom zagotovo navdošil sam sebe in vas dokler pa bojo take mešalne mize pa sploh nima smisla to ni talen da bi jas pel nasuho



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.