simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 10:08

Pomežik

simon.prleski četrtek, 27. oktober 2011 ob 10:23

V PONDELJEK izide lepotica to je vrhunski komad ki sem ga do sedaj naredil za njim pa že delamo takoj tuš kabino ki bo še bolša vsi ki so v ljutomeru slišali lepotico vejo da je eden najbolših mojih komadov in je premago celo mojo prvo pesem v soboto se bom oženil ki je bila do sedaj najbolša naj povem da je ponovem moja beck vokalistka G.Doloress Lipuš in jo bo mogoče slišati v ozadju vseh mojih bodočih komadih tudi v lepotici TUŠ KABINA JE zelo zaniv komad ki govori med dvema oseboma ki se močno ljubita in uživata pod vodo imam še 7 tekstov ki čakajo na glasbeno podlago in bojo narjeni nekje do junija leta 2012 takrad pa se bom pridružil založbi Domna Kumra in z tem zaklučil 1 izdajo cdeja promocija 1cd bo v Mariboru vse že vem naprej in vem kako zvenijo moji bodoči komadi to vse je za javnost še zelo skrito nekej bo pisalo tudi v novem lydyju

ČE VAS ZANIMAJO NASLOVI TUŠ KABINA,NA POLICIJI SEM PRESPAL,PRVA ČAŠA DRUGA ČAŠA,KO BOM STAR IN SIV,MAMI VSE LJUBO ZA ROSTNI DAN,ČIGAVA SI NOCOJ TO JE PRVI CD SKUPAJ Z TEMI KI SO ŽE DOKOČANI

TUNČEK četrtek, 27. oktober 2011 ob 13:31

Simon, malo resen me pasko, ke napišeš, zato ke do se lidje obrnili proti tebi. Da so v Lotmerki bole proti tebi kek v Ormoži je verjetno vzrok, da te v Lotmerki bole poznajo.
Pa tüdi s svojin gučon sproviš lidi proti sebi, zato se malo zadrži pa bo !

Želin ti fse dobro ! Jaaa Pomežik

karantanija četrtek, 27. oktober 2011 ob 14:50

Hej umetnik, moš praf, prove koncert ti lehko naredeš samo v Ormože na Ptujski cesti 33, že te čokajo Hahaha

P.S
Ti samo pove keri si, nejč napotnice neš nüca Papa

SlovenianDevil četrtek, 27. oktober 2011 ob 19:48

simon.prleski je napisal/a:
pa se vi sploh zavedate kako pomemben sem jas v vaši okolici

Takak Murko v Maribori? Hjooj

Simon ne boj se, mislin ka tu na forumi vsi vejo ka te nesmijo nekak resno jemati...

Lenny četrtek, 27. oktober 2011 ob 20:24

Simon, nikoli sen ne komentera tebe kak glasbenika, pa tudi zej nen.

Vsak ma svoj okus za muziko, in o okusih se ne razprovla baje.
Sen pa hvaležen, ka obstaja on/off knof na radije, oz. ka lehko dregnen drugo postajo, kda mi muzika ne paše. Stil/žaner muzike, ki jo špilaš ti mi je stalno bija ANTI in nebi bilo fer od mene, ka bi presoja neke ka nasplošno ne prenesen.

Ti pa uživli v svojen ustvarjaji. Mej svoje veselje, ne pusti ka ti ga kdo vzeme. Edino ka ti priporočan, ne prepričovli lidi z besedami, ampak z muziko, ene boš prepriča ene pač ne. Pa na ZEMLI OSTANI.

zobl četrtek, 27. oktober 2011 ob 20:46

simon.prleski je napisal/a:
V PONDELJEK izide lepotica to je vrhunski komad ki sem ga do sedaj naredil za njim pa že delamo takoj tuš kabino ki bo še bolša vsi ki so v ljutomeru slišali lepotico vejo da je eden najbolših mojih komadov in je premago celo mojo prvo pesem v soboto se bom oženil ki je bila do sedaj najbolša naj povem da je ponovem moja beck vokalistka G.Doloress Lipuš in jo bo mogoče slišati v ozadju vseh mojih bodočih komadih tudi v lepotici TUŠ KABINA JE zelo zaniv komad ki govori med dvema oseboma ki se močno ljubita in uživata pod vodo imam še 7 tekstov ki čakajo na glasbeno podlago in bojo narjeni nekje do junija leta 2012 takrad pa se bom pridružil založbi Domna Kumra in z tem zaklučil 1 izdajo cdeja promocija 1cd bo v Mariboru vse že vem naprej in vem kako zvenijo moji bodoči komadi to vse je za javnost še zelo skrito nekej bo pisalo tudi v novem lydyju

ČE VAS ZANIMAJO NASLOVI TUŠ KABINA,NA POLICIJI SEM PRESPAL,PRVA ČAŠA DRUGA ČAŠA,KO BOM STAR IN SIV,MAMI VSE LJUBO ZA ROSTNI DAN,ČIGAVA SI NOCOJ TO JE PRVI CD SKUPAJ Z TEMI KI SO ŽE DOKOČANI



Simon lehko bi za svoje zveste oboževalce , kerih je kar dosti v Prlekiji, gor da na intrnet toti komad lepotica, ka ga čujejo.

Drugačik ,pa si grota že na pol profi pevec, zej de te Domen zrihta ka boš tak meja karjero tak kak on, lehko bi kakšni duet fkup zapela, ki obodvo lepo popevleta, edino mislin ka je on epši od tebe.

Drugačik pa kak je že Lenny reka, o okusih se nikoli ne razprovla, keremi je fšeč tvoja glasba, naj jo posluša, keremi pa ne pa de že radijo nekan to pogna, ka te nede čuja.

Tak gda poglednen konkurenco od Simona, bi si vupa trditi ka je ne slabši od jih, Peter Poles, Kumer, Murk, Sebastjan, Prekmurski Pištek, fsi so negi "tu".


simon.prleski petek, 28. oktober 2011 ob 06:31

Vse kakor bom svojo prelepo lepotico takoj posredoval g.Dejanu R. naj jo objavi tu na tej strani o čemer sva še že pogovarjala v lotmerki na ploci ko sva kloboso jela Mislec komad bo objavlen takoj ko ga dobim iz studija do sedaj sem imel samo spremljevalno matrico za nastope v živo

TUNČEK petek, 28. oktober 2011 ob 08:03

Dosta guča, pa malo vrednosti. Fsoki pevec, bi se moga zavedati ge je in bi takoj bile stvari na svojen mesti.
Če pa človik če iti previsoko, potli bole globoko podne doj !! Jaaa Pomežik

Legionar petek, 28. oktober 2011 ob 14:36

karantanija je napisal/a:
Hej umetnik, moš praf, prove koncert ti lehko naredeš samo v Ormože na Ptujski cesti 33, že te čokajo Hahaha

P.S
Ti samo pove keri si, nejč napotnice neš nüca Papa


Moren priznati ka sen se zej fejn nareža Hahaha

Bravo, tota je vrhunska. To ja Jaaa

erof sobota, 29. oktober 2011 ob 06:15

Simon a se ti ne vidi kak prlek utrujaš/težiš vsakodnevno vsen tü gor ljidem ki te nejč ne poznajo kamoli po icidetih bi še kontakterali z tobom.Morem pa priznati ka mö dejan jeklene živce ka te je že ne skino plus tega keko ti privat usluge naredi... namesto ka bi kej pametnega napiso se montraš z ,,NE,, ekološko neprebavljivimi kometari. Kul

erof sobota, 29. oktober 2011 ob 06:17

Hjooj

MILAN sobota, 29. oktober 2011 ob 13:18

Mislec Simon more gdo pa gdo malo gor nadevati ka ga nebi pozobili.
Stalno pač tak kak je jegof način. Simon ti rejši fest popevli ostalo pa malo krej deni.
Komantare si šparaj za tisti cejt dere boš dosegna to kej misliš.

simon.prleski sobota, 5. november 2011 ob 09:25

Prijatel Prijatelji nazdravimo !

simon.prleski sobota, 5. november 2011 ob 10:02

Nasmeh

karantanija sobota, 5. november 2011 ob 10:38

Hjooj Butl Dol Neee Hamer Boksar

simon.prleski ponedeljek, 7. november 2011 ob 14:31

Pomežik

aleXxx ponedeljek, 7. november 2011 ob 18:13

hehe, ko vidim Simonove oglase me redno piple stisniti knof prijavi neprimerno vsebino.. Haha

zobl ponedeljek, 7. november 2011 ob 19:43

Simon, teko gledni ka te nedo jurili z DURS-a , ponavodi se glih na takšne sprovlajo Kul

simon.prleski ponedeljek, 7. november 2011 ob 20:02

o ho ho ho jas pa mon avtorske komade in vse registrerane nesen jas nekši vaški pevec ki neve ka so avtorske pravice mon odločbe od sazasa


aha zobil nesen šteja kaj piše glede dursa pa je tak gdo bon jas od tega meja za kilo kruha te vupan tudi davek pločati hehe vi pa se samo gloste napre moje reklame so bresplačne tak tudi mojo delo Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.