simon.prleski ponedeljek, 7. november 2011 ob 20:03

o ho ho ho jas pa mon avtorske komade in vse registrerane nesen jas nekši vaški pevec ki neve ka so avtorske pravice mon odločbe od sazasa

Lenny ponedeljek, 7. november 2011 ob 20:04

Huh... ke dobro vidin, ali pa si moren iti oke vmiti???

Ormožanci, Simonovi veki ljubiteli so preleškemi slavčeki namenili celih 20 minut Hihihi Vuuhuu

Se ne ven ka si nej mislin Mislec

simon.prleski ponedeljek, 7. november 2011 ob 20:06

keko mon lastnih komadov teko mon časa na voljo kaj je to novega če mon štiri komade

Lenny ponedeljek, 7. november 2011 ob 20:45

Simon, kak pa maš te rešeno s SAZASom, kda maš špil, pa ne špilaš samo avtorskih komadof?

simon.prleski ponedeljek, 7. november 2011 ob 20:58

te pa moren popis reportarja nareti in to navesti po emailu kaj vse sen špilo če pa gre preko menedžerja pa je on odgovoren za te stvari glavno jas ne nastopam z tujimi komadi Nasmeh to je te samo moj HOBI PROGRAM HEHE Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

karantanija ponedeljek, 7. november 2011 ob 22:53

Ima glupih posle rata Hjooj

TUNČEK torek, 8. november 2011 ob 12:56

Već smo imali glupe i pret ratom ! Vuuhuu

TUNČEK torek, 8. november 2011 ob 12:57

simon.prleski je napisal/a:
te pa moren popis reportarja nareti in to navesti po emailu kaj vse sen špilo če pa gre preko menedžerja pa je on odgovoren za te stvari glavno jas ne nastopam z tujimi komadi Nasmeh to je te samo moj HOBI PROGRAM HEHE Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

************************************************************
Simon, se ti vzeme administracija več cejta kak nastop !? Pomežik

zack69si torek, 8. november 2011 ob 14:44

Mene pa samo zanima neke: či Simon ve igrati na klaviature, ali se samo dela ka ve ??? .... nekak mi ne deluvle tak ka bi un note pa tone pa akorde pozna .... ali pa se motin..... Kul Kul Kul

aleXxx torek, 8. november 2011 ob 15:33

Ma Simon je isto na klaviaturah kot Steve Vai na kitari... Zloba

zack69si torek, 8. november 2011 ob 16:47

aleXxx je napisal/a:
Ma Simon je isto na klaviaturah kot Steve Vai na kitari... Zloba

uuuuu, madona.. te pa je to ne samo tak... te pa je reden špecijalist.... ( sicer me malo moti tisti smeško-zloba na konci, ali vseeno ... Ploskač Ploskač Ploskač Hehe Hehe Hehe To ja To ja To ja ) ...

TUNČEK torek, 8. november 2011 ob 18:28

Naj te ne moti zloba na kunci, se tüdi Simon nibenega ne moti, če ga püsti pri miri in ga ne šinfle preveč. Pomežik

simon.prleski sreda, 9. november 2011 ob 14:36

Kitarist Za bon si en den majco kupja ka sen jas prlek to je roba za slovenjio naj si vejo ka sen PRLEK To ja To ja To ja To ja To ja Pisk Muzika Pevec

zobl sreda, 9. november 2011 ob 16:04

simon.prleski je napisal/a:
Kitarist Za bon si en den majco kupja ka sen jas prlek to je roba za slovenjio naj si vejo ka sen PRLEK To ja To ja To ja To ja To ja Pisk Muzika Pevec

To bi pa lahko doba kak sponzorstvo od Dejana, ka ti eno por majc totih hardcore Prleških podati, ka boš reklamira Prlekijo pa ka do vsi znali ka si ti veki PRLEK. To ja

Legionar sreda, 9. november 2011 ob 18:33

simon.prleski je napisal/a:
Kitarist Za bon si en den majco kupja ka sen jas prlek to je roba za slovenjio naj si vejo ka sen PRLEK To ja To ja To ja To ja To ja Pisk Muzika Pevec
To bojše ka nihče ne ve. Hihihi

TUNČEK sreda, 9. november 2011 ob 18:36

zobl je napisal/a:
simon.prleski je napisal/a:
Kitarist Za bon si en den majco kupja ka sen jas prlek to je roba za slovenjio naj si vejo ka sen PRLEK To ja To ja To ja To ja To ja Pisk Muzika Pevec

To bi pa lahko doba kak sponzorstvo od Dejana, ka ti eno por majc totih hardcore Prleških podati, ka boš reklamira Prlekijo pa ka do vsi znali ka si ti veki PRLEK. To ja


**************************************************************
Zobl, keko pa je te visoki - ke je veki PRLEK ??? Pomežik

simon.prleski petek, 11. november 2011 ob 22:21

MARTINOVANJE V ORMOŽU USPELO BILO JE LJUDI DA SE JE TRLO PRVIČ V ŽIVLENJU SEM IMEL TAKO SOLIDEN NASTOP NAPOVEDALI SO VSAKO MOJO PESEN POSEBEJ IN ME PREDVAJALI DEREKT V ODADAJO KABILSKEGA KANALA ORMOŽ ODDAJO IN GOVOR JE VODILA NOVINARKA IZ RADIJA MAXI ZNAMI SO BLI VSI PRESTAVNIKI POLITIČNIH STRAN LOJZE PETROLEJ IZ ŽUPAN G. ALOZ SOK

simon.prleski petek, 11. november 2011 ob 22:22

To ja NEBO POČITKA DOBRODELNI KONCERT ZA OTROKE

MHA petek, 11. november 2011 ob 22:43

simon.prleski je napisal/a:
ZNAMI SO BLI VSI PRESTAVNIKI POLITIČNIH STRAN LOJZE PETROLEJ IZ ŽUPAN G. ALOZ SOK

Lojze Petrolej iz Župan Hahaha



karantanija petek, 11. november 2011 ob 23:41

simon.prleski je napisal/a:
To ja NEBO POČITKA DOBRODELNI KONCERT ZA OTROKE



To je več ne dobrodelne koncert, če boš ti tan! Treba še je povobete Lojzeta Petroleja iz Župana Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.