simon.prleski sobota, 12. november 2011 ob 07:02

karantanija ne popravlej me če sem namesto in iz naredu če narazumeš kaj piše je tvoj problem glede župana pa ima občina sv. tomaž
svojega župana in bo zagotovo prisoten saj gre za honorar za otroke

Dejan sobota, 12. november 2011 ob 11:19

Simon pa ti ga ali plüneš Hahaha Skoro sen crkna od smeha Hahaha Lojze Petrolej Hahaha

Či pa je bija dober nastop te pa tak vredi To ja

karantanija sobota, 12. november 2011 ob 12:59

simon.prleski je napisal/a:
karantanija ne popravlej me če sem namesto in iz naredu če narazumeš kaj piše je tvoj problem glede župana pa ima občina sv. tomaž
svojega župana in bo zagotovo prisoten saj gre za honorar za otroke


Ja, resen mon problen, ka ne ven kaj češ povedate, oprosti moje nevednoste pa malo slabše splošne razgledanoste. Prosen te, če bi mi šteja malo bole tak "po domoče" razložite, za kej se sploh gre. Jas sen zej vse sküp zmeša Lojze Petroleje, Franc Nafta, Angela Bencin......itd. Dej še ti to enkrat obrazlože, kere derivate do se pocenele, pa kere ne.... Haha

simon.prleski sobota, 12. november 2011 ob 14:19

RESEN DEJAN NASTOP JE BIJA PROVI PETROLEJ PA JE GORJA NAMESTO SVEČE HEHE ZA SEN KUMER VIDA KAK SE PIŠE SEN SE ŠE SOM MALO SMIJA POLEK ORGINAL JE LOJZE PETRLE MOREN MALO VESELJA MED VAMI NAPRAVITI TAK TREBA JAS SEN TAK KAK SAŠO HRIBAR KI SE DELA NORCA S POLITIKOV JAS BI VSE BIJA SAMO ODŽIRALEC KRUHA NE TO PA JE POLITIK PA NE DOBER AMPAK SLAB

MHA sobota, 12. november 2011 ob 15:26

Simon ve mene si tüdi pošteno nasmeja, zatosen ti tüdi + da Nasmeh

simon.prleski sobota, 12. november 2011 ob 16:41

REKLAMNI BLOK SAMO PROMOCIJE To ja

simon.prleski nedelja, 13. november 2011 ob 14:21

DRUGO LETO OB ZAKLJUČKU CD-ja bom zbiral luštna dekleta preko radija maxi.radio ormož in radio mureski val to bodo oglasi , snemali bomo vidospot lepotica vse skup je prostovolno izbral jih bom 7 in en par enega moškega in njegovo punco ki bosta oprizorila ljubezen v postelji in sicer tako da bosta spala in se poljubila pa malo mezila da nebo vse kot na sliki vse skup bomo posneli v terme banovci ali kjer koli samo v termah bo moralo biti ker bodo punce vse v dvo delnih kopalkah in pomožnosti bodo imel vse v oranžni barvi na katerem bo naspdnjem delu kopalk nadesni strani stegna pisalo simon cokan jas bo samo pred tistimi 7 puncami stal in pel pa malo šival z ritjo hehe zabavali se bomo do solz to bo pravo snemali bodo ali studio iz ormoža ali pa studijo signal z muske sobote

simon.prleski nedelja, 13. november 2011 ob 14:42

v glavnem to bo eden komad kateri bo naj bolši na mojem cd do sedaj pa še nevem kateri bo mislim pa da bo lepotica bolša ker bi jo tudi lažje posneli in ženske so izredno lepe tako da bi to sigurno bol palilo pri vake cd bon 1 video spot posneja

gasilec77 nedelja, 13. november 2011 ob 15:42

simon.prleski je napisal/a:
DRUGO LETO OB ZAKLJUČKU CD-ja bom zbiral luštna dekleta preko radija maxi.radio ormož in radio mureski val to bodo oglasi , snemali bomo vidospot lepotica vse skup je prostovolno izbral jih bom 7 in en par enega moškega in njegovo punco ki bosta oprizorila ljubezen v postelji in sicer tako da bosta spala in se poljubila pa malo mezila da nebo vse kot na sliki vse skup bomo posneli v terme banovci ali kjer koli samo v termah bo moralo biti ker bodo punce vse v dvo delnih kopalkah in pomožnosti bodo imel vse v oranžni barvi na katerem bo naspdnjem delu kopalk nadesni strani stegna pisalo simon cokan jas bo samo pred tistimi 7 puncami stal in pel pa malo šival z ritjo hehe zabavali se bomo do solz to bo pravo snemali bodo ali studio iz ormoža ali pa studijo signal z muske sobote



Tiho Tiho Hahaha , ok, zej pa resen..... ke si šteja povedate?

Dejan nedelja, 13. november 2011 ob 15:45

Simon, ke so tebi v Ormoži v petek za piti dali? Nasmeh Moš nekše opasne debate tote dni Hahaha To ja

simon.prleski nedelja, 13. november 2011 ob 18:48

Ah ne Dejan nič so mi ne dali za piti samo sen za opasno volo doba ka bon z puno paro kuje napre zagna pa se veselija uspeha pa prleških puc ki do mi za hrptom na spoti stale to je živa istina ka bon resen to da nareti in to ne nekšo blesavo profesjonalni spot mo naredli tak kak ga mo vsaki znoni pevec sa pa se vupam staviti ka so še prinas tudi lepe dekline kere bi lahko ponuca kak rože v ogradi Haha Haha Haha


Dejan video spot je gnes den nuja glasbenika če če let potreti okoli titanika

simon.prleski nedelja, 13. november 2011 ob 19:12

Najbolši video studijo je v murski soboti neso drogi kvaliteta pa je vrhunska en video spot košta 300 evrov tv golica pa mo 1000 pa nedo niti pitali tvojega mnenja kak češ meti nareto samo ti nekšo študentko dojo ka ti tam malo bedre kože hehe jas pa itak ven ka mon derektora tv golice na fecebooki ka doš dvesto evrov pa kvaliteten video spot z vredi masterom pa vse pa ti tudi dojo jihof logo Mislec tip gor pa vrtijo v jihoven kanoli taka je po vse z penezi povezano čese keri zanajde malo prišpara še srača ka bon samo en komad da delati

Dejan radio veseljak poslušaj vsaki den vrtijo vino in prlekija
ka boš razma otkot mi teko vole

ŽE KUME ČOKAN KA BON ZNONI GROTA KA BON SI LEHKO TAJNICO NABAVA KADE ONAV MOJEN IMENI PISALA KA NETE MOJE PISOVE TEKO KRITIZERALI HEHE Haha

simon.prleski nedelja, 13. november 2011 ob 19:26

rad vas mon moji prleki Haha Haha Haha To ja To ja Jaaa

simon.prleski nedelja, 13. november 2011 ob 19:26

rad vas mon moji prleki Haha Haha Haha To ja To ja Jaaa

Pepek z brega nedelja, 13. november 2011 ob 20:36

To ja To ja To ja
Tak se reče.... posneti videospot z domočimi pucami....
Samo ti predlogan, ka jih deneš v rozane kopalke.... bodo bole sexy Vuuhuu

karantanija nedelja, 13. november 2011 ob 22:34

Pa kej ste fsi dokraja znorele?! Hjooj

Pepek z brega nedelja, 13. november 2011 ob 22:47

Šokiran
Zakej pa "znoreli"?

Zakej pa nebi Simoni pomogali, ka promovera Prlekijo....

simon.prleski ponedeljek, 14. november 2011 ob 07:13

Dober pradlog Pepek z brega točno takše bon nabava na mažariji napise pa de Srečko gor rukna taka te lepo vun vidlo nad bedroj Simon Cokan vsa stvor ki de malo bol na oči vudrila pa ovi dvo ka ta se podr ruho malo stiskovala posteli pa brez nekšega huckaja samo obinila se bota pa božala ki moremo tu biti dostojni če čemo ka do to vrteli negi Nasmeh

simon.prleski ponedeljek, 14. november 2011 ob 07:33

tote peneze bon rajši v spot vloža ke če mi nekši promociski koncert če sen ne znoni to bon te meja gdo bon žemalo zaokrožja slovenijo te bon nareda v lotmerki takši koncert ka mo vsi zadovolni pepek da voditel,seba de oganizator glasbeni gostje marko mulec,pištek,franc gorza ,klapovuhi,yoco ,darko kegel,drago jošar , halgato bend mala langa vajta ,husar in dvojčici iz maribora to so si moji prijatelji mogoče sen še kerega pozoba te pa do še še lahko kakša druga neznana skupina prestovila

sten ka bi vso dogajanje posneli provesjonalni kamermani in dali derektno v kanal 10 ali ormoški kanal nebi pa se pritožuvo če bi to blo gdo inda na sporedi

TUNČEK ponedeljek, 14. november 2011 ob 08:02

Simon, teko je fsega povedanega, da stvor kumer zastopin. Preveč je fsega, popularnost ti rose kak glibaje, se boš pomalen ša na MTV !?

Vuuhuu Ploskač Ploskač



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.