zobl torek, 15. november 2011 ob 08:48

TUNČEK je napisal/a:
Ne guči da si nič ne, fsoki mo kakše kvalitete, če pač ne znova peti, pa znova ke drügega. Je pa resen, da se pa č nemreva s Simonon, ke je "veki pevec" . Pomežik


Ja, fsakši začetek je teški.
Spoti te se Simona pa jegovih začetkof, zej pa poglednite kakšni veki pevec je grota. Neje mala stvor ka te zovejo na Martinovanje, pa ka si eden od ta glovnih nastopajočih zvezd.
Fse se do, samo treba se potruditi, sicer pa za takše stvari najbojše pitaj Simona pa Pepeka.

Pepek z brega torek, 15. november 2011 ob 09:46

Nasmeh
Seveda je ne lehko.... in Simoni je grotalo.... prebija je led.
Kej še le bode, dere bode se po celi Sloveniji jegof videošpot vrtja??? Glede na scenarij, kerega je simon naprava, bode to provi BUUUUUMMMM... Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

Lotmeržanar torek, 15. november 2011 ob 10:54

Čitan komentare, pa mi je nič ne jasno. Ke pa te je Simoni grotalo, ka pišete kakšen veki pevec je grota. Razen nos tu v okolici Lotmerka, ki smo čuli ka obstoja, drugje nejč ne vejo za jega. Prosin vas lepo, bote malo bol objektivni pa ga ne vlečte za j(nos)a. Hjooj

Legionar torek, 15. november 2011 ob 14:13

Ja Lotmeržonec, za ene je pač višek kariere, kda lehko nastoplejo na kakšen Martinovanji pred 20 ali 30 lidmi. Neje to mali hec. Pomežik Zato je treba delati, si utirati pot, se promoverati, snemati, pa še kej...Ke te ti misliš ka je to hec? Kul

zobl torek, 15. november 2011 ob 14:33

Legionar je napisal/a:
Ja Lotmeržonec, za ene je pač višek kariere, kda lehko nastoplejo na kakšen Martinovanji pred 20 ali 30 lidmi. Neje to mali hec. Pomežik Zato je treba delati, si utirati pot, se promoverati, snemati, pa še kej...Ke te ti misliš ka je to hec? Kul

Glovno ka se je narod meja fejn na Martinovanji, pa či jih je blo 20, 30 al pa 100.

Pepek je že tak daleč, ka jega si okrog zovejo ka nastople (pa promovira Prlekijo) za peneze, Simon pa je še ne tak daleč, ka bi ga nekan si zvali za peneze.
Bode pa priša cejt, gda de Simon jema po 500 evrov za nastop na Piše se leto al pa Prleška noč.

Tak ka to neje glih mali hec , človik je vloža celega sebe f toti projekt, pa peneze dovle f to, neše bi rejši ša na morje za por dni za tote peneze, Simon pa ma fetish pa rad snemle komade v studiji , zaj pa de še to nadgrodja z videjošpoton

Lotmeržanar torek, 15. november 2011 ob 14:42

Kumer čokan, ka do začeli za Simonove nastope dovati po 500 eur. To de pomenilo, ka krize nega več, nasprotno, Slovenija de grotala svetovna finančna velesila. Drgačik pa ne vidin, ka bi kdo bija priprovleni za nič dati 500 eur. Hihihi

Lotmeržanar torek, 15. november 2011 ob 14:43

Pa še to, Zobl je prav napisa - videošpot in ne videospot. Hehe

prlek1825 torek, 15. november 2011 ob 14:56

Jaz pa bom tak reko….Simon de malo dale prišo pa de groto naduti ke nas sploh več nede pozno….že zej gre po ormoži pa te joko neče poznati (simon včera ali si bijo važen šetaš se gor pa dol po ormoži ko da si som).
Kda pa de se spravjo spota snemat pa tudi mislim ke de si tote dikline uvozjo dvomin ke do prlečke, bol do pomojem kakše betonarke ki z mesta.

Simon jaz ti rečem si na provih tirih,,,samo tu pa tam te malo z tirov hiti

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 17:44

Pepek z brega je napisal/a:
Nasmeh
Seveda je ne lehko.... in Simoni je grotalo.... prebija je led.
Kej še le bode, dere bode se po celi Sloveniji jegof videošpot vrtja??? Glede na scenarij, kerega je simon naprava, bode to provi BUUUUUMMMM... Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu


*************************************************************
Pepek, mislin, da de to buuum, buum .... Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 17:45

Lotmeržanar je napisal/a:
Čitan komentare, pa mi je nič ne jasno. Ke pa te je Simoni grotalo, ka pišete kakšen veki pevec je grota. Razen nos tu v okolici Lotmerka, ki smo čuli ka obstoja, drugje nejč ne vejo za jega. Prosin vas lepo, bote malo bol objektivni pa ga ne vlečte za j(nos)a. Hjooj


**************************************************************
Ka ne vidiš, da se zafrkovlemo ! Ka je grota pa je grota, če je son zadovolen s ten, je dosegna že dosta ! Jaaa

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 17:46

Legionar je napisal/a:
Ja Lotmeržonec, za ene je pač višek kariere, kda lehko nastoplejo na kakšen Martinovanji pred 20 ali 30 lidmi. Neje to mali hec. Pomežik Zato je treba delati, si utirati pot, se promoverati, snemati, pa še kej...Ke te ti misliš ka je to hec? Kul

************************************************************
Legionor, za jega je to ne hec, za nos pa je ! To je razlika. Pomežik

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 17:48

Lotmeržanar je napisal/a:
Kumer čokan, ka do začeli za Simonove nastope dovati po 500 eur. To de pomenilo, ka krize nega več, nasprotno, Slovenija de grotala svetovna finančna velesila. Drgačik pa ne vidin, ka bi kdo bija priprovleni za nič dati 500 eur. Hihihi

*************************************************************
Po 500 € do dovali gda de Zobl Simoni menedžer !!! Jaaa Hehe

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 17:51

prlek1825 je napisal/a:
Jaz pa bom tak reko….Simon de malo dale prišo pa de groto naduti ke nas sploh več nede pozno….že zej gre po ormoži pa te joko neče poznati (simon včera ali si bijo važen šetaš se gor pa dol po ormoži ko da si som).
Kda pa de se spravjo spota snemat pa tudi mislim ke de si tote dikline uvozjo dvomin ke do prlečke, bol do pomojem kakše betonarke ki z mesta.

Simon jaz ti rečem si na provih tirih,,,samo tu pa tam te malo z tirov hiti


*********************************************************
Simon, vujplen, da gda boš sloven, neš pozoba na nos Prleke ! Pomežik

zobl torek, 15. november 2011 ob 18:37

Lotmeržanar je napisal/a:
Kumer čokan, ka do začeli za Simonove nastope dovati po 500 eur. To de pomenilo, ka krize nega več, nasprotno, Slovenija de grotala svetovna finančna velesila. Drgačik pa ne vidin, ka bi kdo bija priprovleni za nič dati 500 eur. Hihihi

Ne smeš me za jezik držati, to sen samo karikiral ka bi simoni nešče ploča 500 eur.
Glede na to f kakšnen je stanji država, lehko de srečen, ka gda de meja na lotmeršken ploci koncert, ka do mu namesto penez dali kakših por buteljk , kakšnega zmržjenega pišanca, tunko pa zobel, pa tak dale.


Fčosih pa mi pride kak Cacofonix, naduti pevec iz risanke Asterix, cela ves je bla srečna kda on neje popeva, kda pa je začeja popevati so ga zvezali za drevo pa so žurali brez jega dale Nasmeh

zobl torek, 15. november 2011 ob 18:40

TUNČEK je napisal/a:
************************************
Simon, vujplen, da gda boš sloven, neš pozoba na nos Prleke ! Pomežik


Tebe de si najbole zapomnija, tak ka lehko pričakuvleš jegov DVD koncertni na darilo Nasmeh

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 19:01

Fala lepa Zobl, kumer čokan na DVD, pa še mogoče na kakšo puco, se de jih tan enih šest, če se ne motin ! Pomežik

zobl torek, 15. november 2011 ob 19:26

TUNČEK je napisal/a:
Fala lepa Zobl, kumer čokan na DVD, pa še mogoče na kakšo puco, se de jih tan enih šest, če se ne motin ! Pomežik

Pa še glasbeno željo "Simon Coka- Lepotica" dobiš na radiju

karantanija torek, 15. november 2011 ob 19:55

simon.prleski je napisal/a:
Vrag Pijunca Kozlam Očolar Prleški anti gardi uživajte v nesreči in podzemski kanalih lotmerka kje živite odobno z podganami ljubim vso prlekijo ki ni proti meni in vse ljudi ki me imajo radi to pa vam naj da vedeti da neni nepotste nikoli kost če me nemore nič uničit mi niti vi neboste na tej strani to vam naj bo v ponos da se simon cokan nebo nikomu pusto danes in nikoli in nisče si naj ne drzne d regati kokota Haha ko vas jebe fošlici




Takšna je komunikacijska kultura s(z maloj)imona s svojimi "OBOŽEVALCI". Vsakšneh teko cejta, je potrebno tüde malo nazoj poglednote, kej je tote pol pismene biser pisa. Še puno je toga To ja

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 20:00

Ka de nastopa s Titoton ?
Jegovo kulturo pa itak poznamo in se nibeden ne sekera več, če gda koga žoli. Jaaa

aleXxx torek, 15. november 2011 ob 22:19

simon.prleski je napisal/a:
tote peneze bon rajši v spot vloža ke če mi nekši promociski koncert če sen ne znoni to bon te meja gdo bon žemalo zaokrožja slovenijo te bon nareda v lotmerki takši koncert ka mo vsi zadovolni pepek da voditel,seba de oganizator glasbeni gostje marko mulec,pištek,franc gorza ,klapovuhi,yoco ,darko kegel,drago jošar , halgato bend mala langa vajta ,husar in dvojčici iz maribora to so si moji prijatelji mogoče sen še kerega pozoba te pa do še še lahko kakša druga neznana skupina prestovila

sten ka bi vso dogajanje posneli provesjonalni kamermani in dali derektno v kanal 10 ali ormoški kanal nebi pa se pritožuvo če bi to blo gdo inda na sporedi


Super Simon.. znucas eno bombo pa spucas muzicko elito Slovenije.. Ploskač To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.