TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 09:35

Nedugo nazej pa je reka, da v Lotmerki ne pride več na oder. Pomežik

zobl sreda, 16. november 2011 ob 13:11

TUNČEK je napisal/a:
Nedugo nazej pa je reka, da v Lotmerki ne pride več na oder. Pomežik

spreminja se kak veter fudne Nasmeh

Lotmeržanar sreda, 16. november 2011 ob 13:24

To je diplomska naloga z "TOP GUN"-a, avtor pa remek delo Charli Chaplina. Ke moreš, tak pač je to, ka eni ne preštimajo kon segnejo oz. ne segnejo. Vuuhuu

Lotmeržanar sreda, 16. november 2011 ob 13:26

karantanija je napisal/a:
simon.prleski je napisal/a:
Vrag Pijunca Kozlam Očolar Prleški anti gardi uživajte v nesreči in podzemski kanalih lotmerka kje živite odobno z podganami ljubim vso prlekijo ki ni proti meni in vse ljudi ki me imajo radi to pa vam naj da vedeti da neni nepotste nikoli kost če me nemore nič uničit mi niti vi neboste na tej strani to vam naj bo v ponos da se simon cokan nebo nikomu pusto danes in nikoli in nisče si naj ne drzne d regati kokota Haha ko vas jebe fošlici




Takšna je komunikacijska kultura s(z maloj)imona s svojimi "OBOŽEVALCI". Vsakšneh teko cejta, je potrebno tüde malo nazoj poglednote, kej je tote pol pismene biser pisa. Še puno je toga To ja


Pred sen da mnenje glede tote objave. Hjooj

TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 14:17

Zgleja, da pr Simoni dostikrot fuda veter ! Pomežik Jaaa

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 14:21

TUNČEK je napisal/a:
Nedugo nazej pa je reka, da v Lotmerki ne pride več na oder. Pomežik

te pa de nešče reko ke to neje resen kak sem ovokrot napiso...kda de se on malo zdigno nede več nikoga med nami pozno...mislo si bo nekda ste vi mene j.....zej pa bom jaz vos Nasmeh

zobl sreda, 16. november 2011 ob 15:32

prlek1825 je napisal/a:

Nedugo nazej pa je reka, da v Lotmerki ne pride več na oder. Pomežik

te pa de nešče reko ke to neje resen kak sem ovokrot napiso...kda de se on malo zdigno nede več nikoga med nami pozno...mislo si bo nekda ste vi mene j.....zej pa bom jaz vos Nasmeh


Pomalen se daleč pride, to pa dokazuvle z dneva v den Prleški Cacofonix Simon.
Pred leto pa pol še je ne zna kaj je intrnet,zaj pa ga poglednite kak obvladuvle socialna omrežja pa reklamiraje na jih v obliki spam-a.

To ja Jaaa Ploskač Kul

simon.prleski četrtek, 17. november 2011 ob 14:36

MIKLAVŽEV KONCERT V KINO DVORANI LJUTOMER DNE 4. DECEMBER 2011 OB 16 URI NASTOPALI BOMO DŽO MARAČIČ MAKI,MILI KORPAR,BOGDANA GORZA,FRANC GORZA,IN VAŠ DOMOČI PRLEŠKI PEVEC SIMON COKAN Z 2 KOMADOMA LEPOTICA IN PRLEKIJA IN VINO

zobl četrtek, 17. november 2011 ob 14:47

simon.prleski je napisal/a:
MIKLAVŽEV KONCERT V KINO DVORANI LJUTOMER DNE 4. DECEMBER 2011 OB 16 URI NASTOPALI BOMO DŽO MARAČIČ MAKI,MILI KORPAR,BOGDANA GORZA,FRANC GORZA,IN VAŠ DOMOČI PRLEŠKI PEVEC SIMON COKAN Z 2 KOMADOMA LEPOTICA IN PRLEKIJA IN VINO

WOW. čestitke.

Kak si začeja, pomalen ta z Duškon Lokinom mela koncerte Kul

karantanija četrtek, 17. november 2011 ob 15:33

SimonGlasbenik je napisal/a:
moje mneje pa je tako da jas zobla ne jeben 5 % ker mon svoj tempo života in se ne oziram na nikogar niti ne prejemam pomoči samo sanjarim voje spostobnosti jas vem dobro kaj delam sinek z lepo pičko ob avtu Zloba

Kej jomraš, pa cvileš nej te pride folk glejat, ve pa si lepo gore napisa. Dol

simon.prleski četrtek, 17. november 2011 ob 15:43

To ja

simon.prleski četrtek, 17. november 2011 ob 15:43

To ja

zobl četrtek, 17. november 2011 ob 16:05

Sebi pa si edinemi na sliki dal mikrofon Nasmeh?

TUNČEK četrtek, 17. november 2011 ob 16:15

Simon moj, joj ge je Toporišič ? Ke nemreš pret poglejati kej in kak napišeš ?

Tvoje reklome bi bile dosta bojše, če bi ti pravilno napisa ka češ in kak in kon.

Ne vzemi toga za žalitef, vzemi samo za premislek drügič gda boš po kej pisa !

lp Tunček

simon.prleski četrtek, 17. november 2011 ob 16:17

Haha Jaaa

zack69si četrtek, 17. november 2011 ob 17:35

simon.prleski je napisal/a:
To ja



pa ob kekih je te zej to ???? ob 15. ali 16 vüri ???

madona, pa same zvezde nastopajo... Pomežik ..... ne ven či si nebi dopusta tisti den zejo .....

lp



Dejan četrtek, 17. november 2011 ob 17:46

To mate vse podatke:

Čas
4. december · 15:00 - 17:30
Kraj
Dom kulture Ljutomer

Vljudno vabljeni na 6.tradicionalni Miklavžev glazbeno-humoristični koncert,ki bo 04.12.2011 v Domu kulture(kinodvorana) Ljutomer z pričetkom ob 15 uri.
Nastopili bodo: Džo Maračič Maki
Mili Korpar
Plesna šola Zeko
Bogdana Gorza
Mala Langa
Simon Cokan
Franc Gorza
Humorist Lajči,ki bo vodil program.
Vstopnice,katerih število je omejeno (250) bodo v predprodaji galanteriji v blagovnici TP Vesna Ljutomer in bodo izžrebane za številne lepe in praktične nagrade.Tisti ki ste oddaljeni in bi žleli biti na koncertu, si naročite vstopnice in vam jih pošljem po pošti..(Franc Gorza 031 556 955)
Vabijo vas vsi nastopajoči,sponzorji,glavni sponzor TELEING d.o.o, ter organizator koncerta Moderator Franc Gorza s.p.
Vljudno vabljeni na spektakel..


Pa to je volilna nedela, te ste ja venda vsi duma Nasmeh

TUNČEK četrtek, 17. november 2011 ob 18:29

Tak, čehi pa puce, najpret ite volit, potli pa na koncert ! Ploskač Pomežik

aleXxx četrtek, 17. november 2011 ob 19:07

s koncertom so do kunca zjebali nedelo... /(/(&%())= Tiho

TUNČEK četrtek, 17. november 2011 ob 20:10

Nede hujdega, ena nedela pač malo bole natrpana, pa je ! Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.