simon.prleski četrtek, 17. november 2011 ob 20:23

Jaaa Mislec

karantanija četrtek, 17. november 2011 ob 21:40

aleXxx je napisal/a:
s koncertom so do kunca zjebali nedelo... /(/(&%())= Tiho

Hahaha Priklon ta bojša izjava Gor

zobl četrtek, 17. november 2011 ob 22:02

aleXxx je napisal/a:
s koncertom so do kunca zjebali nedelo... /(/(&%())= Tiho

boš si moga sir v vuha djati tak kak pri allo allo Nasmeh

prlek1825 četrtek, 17. november 2011 ob 22:05

toti koncert pa de venda posvečeni volitvam ke do eni z jim proslovlali volilne glose,,,kere stranke do zmagovalne do ziher ke prispevale kcoj Haha

simon.prleski četrtek, 17. november 2011 ob 23:21

Pomežik

simon.prleski petek, 18. november 2011 ob 11:21

Te še vi nevete ka je MAKI če je maki polek de folk zajega bi si marsi keri žile reza To ja

Lotmeržanar petek, 18. november 2011 ob 18:00

simon.prleski je napisal/a:
Pomežik



Ke si ti nor, nemren vervati, ke za ena bum elita de v Lotmerki popevala. Zodji cejt, ka je nehče sprava vkuper dobro zasedbo in organizira koncert v Lotmerki. Ze pa vut po mikrofoni, pa pokožte toten tu ke znote. Ploskač

Lotmeržanar petek, 18. november 2011 ob 18:03

prlek1825 je napisal/a:
toti koncert pa de venda posvečeni volitvam ke do eni z jim proslovlali volilne glose,,,kere stranke do zmagovalne do ziher ke prispevale kcoj Haha

Sen čuja, ka celo namenijo republiški volilni štab zaradi totega koncerta preseliti v Lotmerk. Bravo naši. Hihihi

Legionar petek, 18. november 2011 ob 18:30

simon.prleski je napisal/a:
Te še vi nevete ka je MAKI če je maki polek de folk zajega bi si marsi keri žile reza To ja

Niman nič proti Makiji, dober glasbenik je pa legenda, ali tak dober ka bi se nešče zavolo jega žile reza, pa je opet ne. Hihihi Zodje cejte tote legende lehko srečaš v marsikeri oštariji ali pa malo bojši pesji procesiji v našen kunci; Vlado Kalember pa Džo Maračić Maki sta že skoro pravilo.

simon.prleski petek, 18. november 2011 ob 19:39

Ka pa na mojo dobroto ste pozobili ka gren 16 decembra v sveti tomaž za deco popevat in jim stem omogočiti novega okostjoka z kerega do se lahko vičili keko čunt mo pa kere se hitro starjo pri patci hehe Haha





polek toga še neven če nem 6in 7 na renojoven centri v ormoži ki de sejen traktorov jas pa bon prestovla svoje nove komade keko jih pač mion izraza pa sen še eno željo v ormoži rad bi za novoleto točno ob punoči zapopeva pesen od alfi nipiča silvesterki poljip ki ga ven tako derektno oponasat da so eni celo obstali

simon.prleski petek, 18. november 2011 ob 19:51

Ženka ki sem jo skrival pred očmi javnosti je dovolila da jo raskrijem 22 letna ANJA HUJSER iz Ptuja bo modelka mojega video spota vse je že dogovorjeno je pa tista ki sem jo poslal dejanu žal odpovedala ona je pa bla z lenarta in glasbena učitelica

MHA petek, 18. november 2011 ob 20:01

To pa je stroj Hejho

Dejan petek, 18. november 2011 ob 20:56

U madona Simon Nasmeh Poročej malo o ten, kak se dale razvija Hihihi Upan, ka dobin VIP vstop, gda boš snema Haha

Pepek z brega petek, 18. november 2011 ob 21:26

Le pomalen čehi..... pri snemaji sen jas polek..... Vuuhuu

simon.prleski petek, 18. november 2011 ob 21:36

tudi to je možno pepek če si boš kopalke gor nategna pa batjago naprdunčeno meja

bom pa še v krotken kar v dveh revijah Lady in nova slike so že v studiji v murski soboti studijo bruli je slika


sedaj prič za revijo nova bom tudi pokzal nekej več kot samo sliko gre za rubriko gdo ga nebi in sen lepo z razpetoj srajcoj in doli si jo odkapčujem


urejali so me v studiju bruli in me tudi strokovno poslikali

MHA petek, 18. november 2011 ob 21:48

Viš, Pepek je že zna, zake če v videji nastopati Nasmeh Pomežik

simon.prleski petek, 18. november 2011 ob 21:49

nehče se čudi zakoj sen na adnok tak znoni groda če bi što drugi celo noč za računalnikom bija pa samo tuhta ka na naredi bi to tudi bilo posla sen na vse cejtnice moje slike in nareda ogromno slik ki so kvalitetno posnete v proven studiji polek tega na den 1 besedilo napišen in naredin ogromno stvari tudi za druge pa kakše reklamne plakate nimam mira ene sekunde 20 sen samo telefona znuca ka sen se zmena za vse odaje ki bon lahko nastopa v prihodnosti gren spot lahko noč

MILAN sobota, 19. november 2011 ob 08:07

Mislec Simon če boš fest dela te de se neke pregenolo kak se vidi se že trgajo za tvoje izjave dobro je tak. Cejtinge morejo nekej pisati. Pr snemaji pa malo pasko me kakše lepotice si nalogaš ka te nebi kej slabega doletelo.

Legionar sobota, 19. november 2011 ob 12:25

simon.prleski je napisal/a:



sedaj prič za revijo nova bom tudi pokzal nekej več kot samo sliko gre za rubriko gdo ga nebi in sen lepo z razpetoj srajcoj in doli si jo odkapčujem


Hjooj

TUNČEK sobota, 19. november 2011 ob 12:33

simon.prleski je napisal/a:
Ka pa na mojo dobroto ste pozobili ka gren 16 decembra v sveti tomaž za deco popevat in jim stem omogočiti novega okostjoka z kerega do se lahko vičili keko čunt mo pa kere se hitro starjo pri patci hehe Haha





polek toga še neven če nem 6in 7 na renojoven centri v ormoži ki de sejen traktorov jas pa bon prestovla svoje nove komade keko jih pač mion izraza pa sen še eno željo v ormoži rad bi za novoleto točno ob punoči zapopeva pesen od alfi nipiča silvesterki poljip ki ga ven tako derektno oponasat da so eni celo obstali

***********************************************************
silvesterki poljip je najbrš neka nova pesen ot Nipiča ? Simon, pasko me malo pr tipkaji ! Plakot za Miklošof koncert si že nekekrot poprovla, pa je še zej ne slovnično pravilen !!! Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.