simon.prleski sobota, 19. november 2011 ob 16:27

ka de mene ke slabega doletelo vse sen organizera pošteno glede lepotic pa bode vse zrihtano in vsaka de punoletna kak van po to za v nos gre toti keri mi zavidate hehe Haha Haha To ja jas bon meja vse zrihtano ovači se v to niti nan spuhča malo vas jebe ka mi nemrete konkorerati hehe sapa milani to nebi smelo škoditi al pa kak hren v nos iti un je umetnik še večji kak jas Hihihi

KA SE LE GLASITE NA TOTEN BREGI VAPA VAN TAN NIČ NE FALI MENE NEČETE METI KA SEN PRE SLAB ZAPA SI SAMI ŠPILATE

karantanija sobota, 19. november 2011 ob 22:14

Son sebe se s troskokon v r.. zalete, snob! Pa eno dvo plakata si še nariše, ka je tak fest zanimivo Zverižjeni

simon.prleski nedelja, 20. november 2011 ob 09:49

Tu bom ustvarjal in živlel do konca svojih dni

gasilec77 nedelja, 20. november 2011 ob 09:55

Simon, keko zej pluvaš po lotmerke pa lideh,se zno zgodite, ka de te kere malo skozi pesnice spustja, kda de te vida v lotmerke....


Malo se le spuste na realna tla, drigaček do te drugeNasmeh

simon.prleski nedelja, 20. november 2011 ob 10:47

Jokec ZAMENJAL SEN NOVI STUDIO STUDIO TOMO VALENKO TAM KI MILI SNEMA DEJAN DE DOBRO ZNA NEVEN ZAKA SEN TE ZA MINUS DOBA ČE MON RAD NAŠO POKRAJINO IN SEN TO NAREDA ZATO KA MON RAD NAŠ KRAJ

NIČ NESEN MISLA SLABEGA Z TEN Jokec

MOGOČE VAS JE TOTI MS SVADA TO SEN NAPISA ZATO KA JE TO TOTO OBMOČJE NE ZAVOLO TOGA KA BI SE NORCA DELA KAK PA JE JE TE KERA OBČINA V SLOVENIJI DRGALIŠNA KAK LOTMERK PA PREKMURJE NITI JE NE NAPISANO NIČ ZA LOTMERK JAS SEN ŠE VEDNO DUMA NA PODROČJI PRLEKIJE PRLEKIJA JE ZAKON To ja



Ivek nedelja, 20. november 2011 ob 13:48

Simon, ti na forumi napišeš največ prifof son sebi. Morti tega dobro ne razmiš, pan ti proba dopovedati.
Či človik drügemu človeki, gi je ne blüzik če kaj povedati, mu piše prif. Či človik če son sebi kaj povedati, te si to pove f glovi. Temu se reče premišlovaje. Či priten son sobon guči na glos, kak ti gda pišeš na forumi, te lidje provijo: "sürmak, neke mu fali". Še dale premišlovli!

simon.prleski nedelja, 20. november 2011 ob 13:58

končno smo jo dočakali danes ob 15 uri prihaja med nas zelo lepa in navides nedolžna punca ki v resnici obstaja samo v avdio datoteki to je pesem z naslovom lepotica pošlen dejani dejan pa van jo prikože

simon.prleski ponedeljek, 21. november 2011 ob 06:33

Nasmeh Nasmeh http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DfFYYl2k49Pw%26feature%3Dshare&h=gAQHany9DAQHr4YHKguDB9wA2RaqH4Y44hWxXF3cWCk4ppQ




LEPOTICA PRELEPA PUNCA Z LEPIM NASMEHOM Z MAJNO LUKNICO ME TANGICAMI HEHE

TUNČEK ponedeljek, 21. november 2011 ob 13:51

E Simon moj, nekan si začeja letati visoko ! Pasko me , da ne podneš ! Če se podne z visokega se človik fajn vdori in to boli .

Jaaa

zobl ponedeljek, 21. november 2011 ob 14:12

Simon pa si ti ziher, da ti pišeš besedilo svojih pesmi Nasmeh? Hahaha

simon.prleski ponedeljek, 21. november 2011 ob 21:17

gdo pa bi mi te pisa luzek grjakof


http://www.youtube.com/watch?v=fFYYl2k49Pw



jas napišen vsaki den en komad 40 tekstov mon pa še stačno pišen nete meni vi nigdor do živega prišli

simon.prleski ponedeljek, 21. november 2011 ob 21:25

Rad vas mon kak kruh domoči moji prleki




to je slika ki bo kmalu v reviji nova

zack69si ponedeljek, 21. november 2011 ob 21:53

simon.prleski je napisal/a:
Rad vas mon kak kruh domoči moji prleki




to je slika ki bo kmalu v reviji nova


he he hehe...ve človik ne ve či bi se joka ali smija........ A v reviji Nova, praviš da boš ??? pje, to pa je jako pomembna revija.... či te nega tan notri, te te nega v šovbiznisi... Simon, ti se samo Pepeka drži, pa boš nejveč profitera....

zack69si ponedeljek, 21. november 2011 ob 21:59

simon.prleski je napisal/a:
gdo pa bi mi te pisa luzek grjakof


http://www.youtube.com/watch?v=fFYYl2k49Pw



jas napišen vsaki den en komad 40 tekstov mon pa še stačno pišen nete meni vi nigdor do živega prišli



Pje dečko ne na pamet..... Lujzek Grnjakof je neke naredja iz sebe.... ti sploh ne veš kak je bijo negda popularen...... Ti pa še boš moga dosti delati , pa narediti, ka boš se sploh njemi lehko približa, kamo li ka bi ga doj dja .... taka fčosih malo na bremzo stopi pa premisli ke napišeš.... različni lidje lehko tvojo pisaje različno razmijo.....

pogledni samo son sebe, kak skočiš gor, gdo ti keri ke napiše, ke tebi ne paše.....
isto tak mi gre na jetra, gdo enkrat plüvleš po Prlekih, drugič pa jin pišeš ka jih maš rat kak domöči krüh .... nekak ti to ne gre skup...... vači de se resen gi tak zgodilo, kak ti je gasilec napisa Nasmeh

p.s. pa ka zej po neš skoka, pa kej norega pisa ...... Nasmeh

karantanija ponedeljek, 21. november 2011 ob 22:35

Pa toti biser iz TOP GUNA niti do gležjof ne segne, proveme prleškeme glasbeneke GRJAKOVEME LUJZEKE. On je legenda, ne pa tote klovn, ke okole sebe dela samo cirkus, špilate pa tak ne ve. To so tiste rekle, kere so ga "kao najele", baje ka je poden od podna. Dol

simon.prleski torek, 22. november 2011 ob 07:18

Karantanija jas nisem muzikant ampak pevec in ljudje to vejo nikoli v živlonju nisem bi muzikan če si pa tak zaostala da neveš kak se to dela na pravat feštah pa je tvoj problem glede prlekof pasen še vedno ne napisa res neke žaljive vsebine ki bi blo dovol veredno da bi me pretepli jas pač na čase malo nekej napišem tolko da je neki pogovor ne mislim pa zdaj z tem delati škode prleškemu narodu to ki sem jas napiso prlekija in prekmurje spodej pa opodobil štorklo je zlo leša slika ker je štorklja simbol naše pokrajine in prekmurja ni pa to dobena žaljivka niti nevete zakaj sem napiso z velko ms to je zato ker sem se naveličo mariborčanov in bom šel v premuje snemat zato tudi piše da bom živel in delal na našem območju

GLEDE g Alojza sem samo napiso da mi on ne piše tekstov če mi jih bi bi mel narodno zabavno zvrst jas pa nimam te zvrsti lujzek je skoro moj sosed in ga zelo cenim tak da ne govort da sem ga jas tu pocenjeval dejal sem samo da nimam iste zvrsti kaj se tiče njegove muzike sem jo imer najraje ker je res razumna domača prlehčina ki mi je bil ta jezik že kot otroku zanimiv čeprav nisem rojen v sloveniji sem pol prlek in srb

TUNČEK torek, 22. november 2011 ob 19:35

simon.prleski je napisal/a:
gdo pa bi mi te pisa luzek grjakof


http://www.youtube.com/watch?v=fFYYl2k49Pw



jas napišen vsaki den en komad 40 tekstov mon pa še stačno pišen nete meni vi nigdor do živega prišli


*********************************************************
Simon, mi ti nič nečemo priti do živega, to de naredla publika in toga se boj, ne pa nos !!!

To si zapuni na fse večne veke in malo meje se hvoli. Püsti rejši, ke te pohvoli publika, se de te hvola mela zlo veko težo, kak če se pa son hvoliš ! Jaaa

simon.prleski sobota, 26. november 2011 ob 18:49

KONCERT V LOTMERKI MIKLOŠOF



http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dx_LxGhGJ3Do%26feature%3Dshare&h=mAQGGY1nQAQFAT3VXX3TSB4MTmYKpXqVtNAyV5JRGQb3yAA

driver nedelja, 27. november 2011 ob 13:19

majkomilo samo županek še van fali pa bi bili kompletni Hahaha Hjooj Hjooj Hjooj

Pepek z brega nedelja, 27. november 2011 ob 21:17

Hahaha
Jas se tak eno malo bojin, ka bode mikloš letos ša mimo lotmerka.. Zloba



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.