iTux nedelja, 27. november 2011 ob 22:33

Samo parkle do se stavile f gostilne.
Zloba

simon.prleski nedelja, 4. december 2011 ob 19:49

PRLEŠKI PEVEC SIMON COKAN USPEŠNO ZAKLJUČIL MIKLAVŽEV KONCERT

TUNČEK nedelja, 4. december 2011 ob 19:51

Simon, slika je boga, gdo je gor s teboj ? Pomežik

iTux ponedeljek, 5. december 2011 ob 00:55

simon.prleski je napisal/a:
PRLEŠKI PEVEC SIMON COKAN USPEŠNO ZAKLJUČIL MIKLAVŽEV KONCERT



Haha

zobl ponedeljek, 5. december 2011 ob 01:26

simon.prleski je napisal/a:
PRLEŠKI PEVEC SIMON COKAN USPEŠNO ZAKLJUČIL MIKLAVŽEV KONCERT



S kerin metuzalemom pa si to slikan ? Hehe

Progress ponedeljek, 5. december 2011 ob 08:00

Čestitke Simon, povej še kdo je na tej bogi sliki ? Kje boš nastopal na naslednjem koncertu ?

TUNČEK ponedeljek, 5. december 2011 ob 08:09

Simon, pove no s kon si to slikani ! Jaaa Pomežik

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 13:11

Ja gdo je to na sliki Maki je z manoj gdo bi pa te bija edino sen z telefonom za 65 evrov slika pa je te takša slika vun vidla ki je preveč liči bilo

GLEDE NASLEDNEGA NASTOPA PA TAK VSI ZNOTE
ŽE PRI TOMOŠI DE DVAKRAT VEČJI KONCERT KJER BO 15 NASTOPAJOČIH IN ČE ME NEDE BETEK DOBA BON GVIŠNO RASTURA MON PA ŠE 10 TOTI MESEC ZAKLJUČEK MERUROVIH DELAVCOV V MARIBOROSKI KRONI POLEK TAMATO JE EN VELKI OBJEKT ZA OGROMNO LJUDI 400 JIH JE IZ VSEH KRAJEV SO DELAVCI V SLOVENIJI

TUNČEK ponedeljek, 5. december 2011 ob 13:13

Maki pa bi venda moga zglejati bole fajn ! Vuuhuu Kul Slap fotogrof, ke je slika proti svetlobi.

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 13:24

ZA STORO LETO PA SEN NA PTUJI V GRAJSKI PALAČI TAKA MO TE TAN ZALKUČILI IN PIČELI NOVO LETO

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 13:29

Nasmeh NEN POZOBA NA NAŠO SLOVENSKO DECO Kul SLOVENEC SEM SLOVENEC SEM TAKO JE MATI DJALA KO ME JE DETE PESTOVALA Pomežik

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 14:23

Še to poven ka mi to nemre dobeden dati kak sen jas srečen te gdo čujen ka se o meni guči nega totih penes na sveti samo malo pozormosti do mene in bon zelo srečen zahvaljujem se vsem ki so mi to omogočili tudi za prvi nastop v lotmerki ki ga je takrat omogočil Sebastjan Rudolf tudi takrat so radiski valovi ponesli moje ime neredli ste mi lepo reklamo če prav ne pričakujem navala ustno izročilo je vedno delovalo najbolje amak iz srca sem vam hvaležen ker se mi je naježila koža da sem,z svojim trudom to dosegel bres enega centa sponzorstva
Zahvaljujem se Francu Gorzu in Sebastjano Rudolfu vsem skup obljubim še naprej dobro sodelovanje ampak brez alkohola ker je potem zmerej drugačem konec hehe
da nebom pozabo tudi ormoški so nardili zelo lepo reklamo zame in sem počaščen da so me kot novega vahčana tako lepo sprejeli vsem skup želim vsele pražnike


hvala za sliko sen si jo na fecbook da ki nesen meja dobene kvalitetne

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 14:48

V JESEN DRUGO LETO BOMO SNEMALI VIDEOSPOT NASTOPALI BODO KUŠTNI PRLEKI V POPOLNI RESNOSTI SCENARI BOM NAPISAL JAS

Naloge : Stora cimprana hiša, njiva požeta z baloj okrogloj ali tudi porasla njiva z pšenicoj je tudi dovol ,krušna peč , mlin starka z motikoj in žulji na dlaneh potem moji prleki jas bon samo z avta priša z kitaro in popeva na progi skratka držali se bomo besedila in to oprizorili

TUNČEK ponedeljek, 5. december 2011 ob 14:51

Simon, fse vredik in praf, samo slovnica pa je teška ! Pomežik

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 15:02

Lidje mogli te se vi ednok navčiti ka se mene sprejme takšega kak sen tepa kurc gleda slovnico te če te me razmili mo si vsi dobri ki gdo de teko keri zna kak jas naštiderati te pa si lahko roke domo pa ne ka bi se hvolja kuča more biti obvezno z slamo krita sen pozoba napisati neke pa de tudi milan dodela če nede ke štimalo on je tudi dober za tote scenarje

MILAN ponedeljek, 5. december 2011 ob 15:15

Zloba SIMON KAK PA JE BILO V LOTMERKI ?
'

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 15:18

Glede tistih lepotic pa sem se odloča ka nebi niti to blo vredno snemanja in samega komada ker ta komad nima neke znamenitosti jas ko sem piso prlekijo in vino sem bol al majn pomislo na pokrajinsko pesen in to mi je tudi uspelo v glasbi zelo bogata vsebina dogodkov in to bo zelo dober spot imam garantirano da bojo to vrteli po vseh kabelski tv in po nacjonalki ker je to frofesjonalna ekipa z muske sobote ki snema oddaje in konske dirke oziroma vse kar se tu okoli dogaja polek tega nisem vsebičen da bi hotel samo jas biti znam pri belecu sem ogromno igral in v najtežjih trenutkih sem tam imel svoje prve nastope tako da je vse to prispevalo k mojemu glasbenemu razvoju vse do danes na 2 cdju bom spet naredu en komad toda takrat v pravem prleškem narečju samo 1

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 15:21

milan odlično toda vsi prisotni so videli nekej kar ni doben vido ki ni bil tam škoda da niste videli jas sem pel edini na navaden mikrofon z kablom ampak se nebom hvalo stem da priznam da sem imel glasilke na minimumu ker sem igral na 25tinici poroke Murkoviči v cezajovcih ki je ištruktor pa so me skurili do kunca al hvala bogi sem pristno otpel dava komada lepotico in prlekijo smo pa vsi peli v živo da nebo mislo gdo da sem se spet napihno ko blon hehe še najbol me je privlačila mili z svoji simpatičnoj podoboj prav čudovita je v živo

simon.prleski ponedeljek, 5. december 2011 ob 15:44

Kitarist V 2 MINUTNEM POGOVORI Z MAKIJEM SEM V NJEM VIDEL ZELO DOBREGA ČLOVEKA ISKRENEGA IN POŠTENEGA JE POLN ENERGIJE RES ČLOVEK NA MESTI OSTAL MI JE V LEPEM SPOMINU PRIPOVEDOV JE TUDI DA TUDI NI IMEL LEPE MLADOSTI SKRATKA MAKI JE ZASLUŽEN ZA TO KAR JE VSAKA MU ČAST OSTAL JE PREPROST To ja To ja

FRANC GORZA PA JE NAREDO RES PRAVI VTIS IN TUDI KOREKTEN IN POŠTEN ODNOS MED MANO DA ME JE POVABO NA PRIREDITEV TAK DA JE Z TEM DOKAZO DA ME JEMLE RESNO IN SEM MU ZELO HVALEŽEN Priklon

TUNČEK ponedeljek, 5. december 2011 ob 18:47

Simon, mi teže razmimo, samo slovnica je le poterbna, nan je fseeno ali pišeš v dialekti ali slovensko.

Ka se pa tiče Makija, je resen fajn, je pač dugo živa v Ameriki in doba neke drüge kulture. Jaaa Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.