simon.prleski ponedeljek, 12. december 2011 ob 19:54

Danes v Kidričovem sem zamnjal glasbeni studio eden najbol kakovosten studijo v katerem snemajo nova legija in natalija vrboten ter ansambel petovija Tom iValenko profi studijo skladateja tako da bom znova pokazo svojo vokalno spretnosrt v novi podobi in bom takorekoč nepremagljiv saj bojo posnetki profesjonalni doslej sem pa imel 3 klas muzike samo z lepoticoj ki je takorekoč bila narjena zadna v bivšem studijo sem prileto na 4 mesto lestvice na radio brezje borin se za naslov 1 legende v prleški zabavni glasbi

simon.prleski ponedeljek, 12. december 2011 ob 19:58

Klanjam Kul

zobl ponedeljek, 12. december 2011 ob 22:21

Simon, pa ti si več studijof f tak krotken cejti zameja kak Lady Gaga!

Na radiji brezje maš trenutno 11 glasov oz 3,9% Nasmeh

SIMON COKAN - Lepotica
11 3.9%

Lenny ponedeljek, 12. december 2011 ob 23:47

Mogoče se kej "zvezdnega" praha fsiple na tebe v toten super studiji zavolo fseh totih "zvezs" ki tan snemlejo To ja

Simon, pa ka ti nedo glasa preveč "speglali", te še resen ki zvezda grotaš s kakšnin angelskin gloson Hahaha

simon.prleski torek, 13. december 2011 ob 17:51

ne sanja se vam kake tekste mam v rokah hehe vrjetno vam je saj malo jasno zakj sem šel v tak studijo vrjetno ne zato da bi snemo take komade kot do slej hehe nede dugo ka de bum opet

simon.prleski torek, 13. december 2011 ob 18:01

zobil neglde na tvoje rezultate sem še vedno na 4 MESTU to vidi vsak ki gre na to stran s tem da sem edini ki ni bil posnet v modernih studijih zo je odličen rezultat 2 sem bil 1 že v prešnjih mesecih

simon.prleski torek, 13. december 2011 ob 18:19

Lotmerk je moj če naredin dober hit bon glišno meja glovo na ploci po smrti tak kak ovi ki že dugo so tan hehe

Ivek torek, 13. december 2011 ob 18:34

Glavo moraš meti na proven placi gda si žif, ne pa na glovnen ploci mrtef.

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 18:40

Simon moj, ne letati preveč visoko, se ne veš gda lehko podneš !!! Hehe

karantanija torek, 13. december 2011 ob 19:10

Krt tüde nema kon daleč za opadnote. Pa to ti je nega tan tan. Hihihi

simon.prleski torek, 13. december 2011 ob 19:28

Ka če človik najč nesmi pohecati ljas nen nigdor propa zato ka tak daleč niti leza nen če pa bon gdo dosegna toto slavo ka bon meja glovo na ploci te pa bon še Milana polek meja on je tudi dober slikar in umetnik da mu ni para ka nen tak som tan ka ma si lahko gučala kak je negda fajn bilo pa so toga ni lidje resno jemoli pa kak so nama fošni bili gdo sva ka novega fkup spravila tudi v heci je neke resnice v glovnen pa so vsi prleki mojilidje in sen nareda za jih zgodovinski komad ki bon ga da nanovo obdelati da bo res lep še bol ko zaj in bomo posneli video spot ka se naj ve kaj je mojo ljutstvo

simon.prleski torek, 13. december 2011 ob 19:41

RADI SE MEMO NOVO LETO SE BLIŽA PO NOVEN LETI BOLŠE BO

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 19:44

karantanija je napisal/a:
Krt tüde nema kon daleč za opadnote. Pa to ti je nega tan tan. Hihihi

Vuuhuu Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 19:46

Simon, to ti pa don praf. Radi se memo, se ne vemo keko cejta bomo plüžili po toten sveti. To ja

karantanija torek, 13. december 2011 ob 19:50

Fejn slika, jas sen si jo že sprinta, ka si bon veke poster nareda, eno mešo slikico pa bon v kühje na hladilnek nalepja. Fsi se ga bomo na veko izogibale, že viden kak, bomo duma skujšale. To ja

simon.prleski torek, 13. december 2011 ob 19:57

OBLUJBE IN DEJANOSTI LETA 20012

KAJ VSE BOM DELAL posnel pom 6 skladb in 7 imam že dodatno dela se narečna popevka v prlehčini ki bo prestavljena na festivalu lent trenutno še nemorem govoriti o podrobnostih bo pa vsekakor vse to do podrobnosti seznanjeno sedaj že kar 1 teden teče beseda po 3 radijih o dobrodelnem koncerti ki bo v svetem tomažu



tukej moram povedat da je karantanija zelo pozitivna pri meni ker pluva v negativno smer in meče slabo luč nase ker mam več kot dokaze da že kar nekej časa skrbim za kolturno dejavnost in ne zgledam več tako butast kot so me imeli saj sem avtor kar 52 tekstov vrjetno monogi neveste da jas z svojimi teksti prihranim v studiju 100 evrov po 1 tekstu to se pa že pozna pri ceneni komada

Lenny torek, 13. december 2011 ob 20:29

Simon, vupan ka tekste ne pišeš, ampak jih shroniš na kaki diktafon. Tan ne trebaš lektora. Či pa pišeš, pa dej kakemi ka de ti malo zlektorera tekste.

Vidin, ka si lepo štepleš "pluse" Hihihi

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 20:44

Ja lektor de švica in meja dosta dela, slovo pa de kasera Simon - to je ne pravica !
Jaaa Hehe

zobl torek, 13. december 2011 ob 21:34

Ponavodi je tak ka ovi cigani ko ne vejo not prešteti, špilajo po posluhi bojše kak učiteli v glasbeni šoli.
Mogoče Simona preveč podcenuvlemo v resnici pa ma človik naraven talent ka piše besedila.
Bethooven je bil od svojega 26 leta gluh, napisal pa je takšna dela kera so ga zevedno postavila na vrh skladateljev.


simon.prleski sreda, 14. december 2011 ob 20:48

Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.