iTux ponedeljek, 19. december 2011 ob 21:32

Od pomladi do jeseni sem čakal tvoj božanski glas. Tvoj božanski glas sem prvič slišal na miklavžovem koncertu v Ljutomeru ter drugic na koncertu v Svetem Tomažu, ki pa je fenomenalno, kot si tudi sam napisal, citiram:"OSPEL V V NULO".
Skratka, zelim si, da bi tudi kje drugje slisal tvoj bozanski glas ne pa samo na koncertih v smislu, prizgem nek slovenski radio, neko slovensko televizijo, ipd. in vedno slisim kaj?! Tvoj prelepi bozanski glas.
Simon samo tako naprej in boš čez eno leto predstavljal Prlekijo s tem, da boš nastopal po vseh ameriških državah, čez tri leta pa tudi v Serverni Koreji.

zobl ponedeljek, 19. december 2011 ob 21:41

V Severni Koreji so ga že šteli meti poleti, samo je Simon ne meja kredi komadov za jihov trg naretih, zato je zaj najeja novi studio ka nareda še bolj revolucionarne komade.
Mislin ka bi blo realno pričakovati, ka bi 2013 blo SImonovo leto, pa ka bi popeva na Eurosongu.

simon.prleski ponedeljek, 19. december 2011 ob 22:32

Poglejte prvič jas nisem doben prlek v bistvi sam nevem kaj sem dejansko vem samo to da sem rojen v negdanji jugoslaviji v mestu beograd prleki so me samo vzgojili in mi dali to prelepo okolje v katerem bivam in ustvarjam bom pa zagotovo vrnil temu narudu nekej po čem bom ponosen da sem odrahčal tukaj to je glasba eno sem že napisal bom pa še v drugem delu tudi narečno prleško ki bo pa res moj zadnji komad v tem jeziku jas delujem za celo slovenijo tak je dejansko moj namen bom pa seveda za žive nastope ubral kraje ki so v okvirju 70 kilometrov kročnega pasa to gdo pa jas sem pa res ni smisel da se z tem ukvarjam vem da sem poštenjak in človek bres cenzure in dlake na jeziku

simon.prleski ponedeljek, 19. december 2011 ob 22:49

Jas osebno mam tako moč da se van ne sanja če bomo posneli z kunšnimi prleki spot ki mora bit res dober če ne nebom v to niti privolo bomo dosegli stvari ki si jih običajni ljudje nemorejo niti prestavljati se vi sploh zavedate gdo je Simon Cokan kunštne prleke lahko dvignem za 100% kviški ker mon stvar ki niso kič mo gdo to od vas kaj takega se vprašam je gdo to sposoben naredi pametnjakoviči samo se z meno špilate take kajle te dobili da van jasno nebo ko do se moji komadi vrteli po rtv jas pa bon duma kokice na kavči ja pa se z Milanom mena ka smo ošpičili hehe kak nam je grotalo ki nega dobenega dvoma ka nebi tu trufili v puno komad mo težo pa še ednok mo ga porihtali v profi studiji

kot sem že večkrat dejal mi ni samo do denarja vem odstopiti del svoje slave tudi mojim prijateljen nisem všebičen zato pa nimam požrešnosti da bi jas raje nekomu hbet ubrno vzel bom domačine in to naredu

simon.prleski ponedeljek, 19. december 2011 ob 23:04

TAK SI VAS JAS PRESTAVLJAM KOT OTROKE KI NEVEJO ZAKAJ NIMA MAMA DNARJA ŽA ČOKOLADO

zobl ponedeljek, 19. december 2011 ob 23:43

simon.prleski je napisal/a:
Poglejte prvič jas nisem doben prlek v bistvi sam nevem kaj sem dejansko vem samo to da sem rojen v negdanji jugoslaviji v mestu beograd prleki so me samo vzgojili in mi dali to prelepo okolje v katerem bivam in ustvarjam bom pa zagotovo vrnil temu narudu nekej po čem bom ponosen da sem odrahčal tukaj to je glasba eno sem že napisal bom pa še v drugem delu tudi narečno prleško ki bo pa res moj zadnji komad v tem jeziku jas delujem za celo slovenijo tak je dejansko moj namen bom pa seveda za žive nastope ubral kraje ki so v okvirju 70 kilometrov kročnega pasa to gdo pa jas sem pa res ni smisel da se z tem ukvarjam vem da sem poštenjak in človek bres cenzure in dlake na jeziku

To ja

MILAN torek, 20. december 2011 ob 08:27

Hjooj ne mislin ka bi mogli samo potrjevati kak je fse dobro kej dela Simon,takši je pa bojše ka se trüdi kak pa tira lopofčino. Napisa sen zavolo toga ka se mi vidi ka je brez veze ka ga stalno nekej drükate.
Simon de osta takši kak je.

zobl torek, 20. december 2011 ob 09:57

gasilec77 je napisal/a:
Simon, če si takša zvezda, kak se delašNasmeh, ti svetujem, da se vsaj za svoj nastop preoblečešNasmeh, kekokrot te vidin, ( na sliki kao nastopov) si vedno isto oblečene.


Zaj si to tak napisa kak da Simon ne bi meja druge stvari za oblečti Kul

Temi se reče imidž, oblečen je vedno v isto tak ka se ga fsi zapomnijo. To ja

karantanija torek, 20. december 2011 ob 10:22

Ali pa si ga zapunijo po dühe, če se ne prezobloče, ne! Te venda malo dehne. Prekmarce bi rekle, vejpa ma sago Butl

TUNČEK torek, 20. december 2011 ob 12:24

Fsoka stvor po keri si ga zapunijo je plus, pa če tüdi po dühi. Pomežik

simon.prleski torek, 20. december 2011 ob 16:04

prokleti drkomani kak si drznete tu mene obirati jas mon vsako krot drugi gvant samo mon isto parvo ker sem eleganten človek inb ljubim čno bravo

simon.prleski torek, 20. december 2011 ob 16:16

DEJAN VEČKRAT SEM TE OPOZORO DA ME IZBRIŠI Z TEGA GNILEGA FOROMA IN TO NI ZADOSTOVALO JAS TI ZAGOTAVLJAM DA TE NIKOLI V ŽIVLENJU NEBOM NIČ PROSIL KER JE TO ZADNJE KAJ LAHKO NARDIM POLEK VEČINA MOJIH MEDIJEV

iTux torek, 20. december 2011 ob 16:47

simon.prleski je napisal/a:
DEJAN VEČKRAT SEM TE OPOZORO DA ME IZBRIŠI Z TEGA GNILEGA FOROMA IN TO NI ZADOSTOVALO JAS TI ZAGOTAVLJAM DA TE NIKOLI V ŽIVLENJU NEBOM NIČ PROSIL KER JE TO ZADNJE KAJ LAHKO NARDIM POLEK VEČINA MOJIH MEDIJEV

ci pa te nece zbrisate pa ti ne preostane drugo kak pa ka naredis neke ki jo opisüvlejo pravila uporabe po tocki 9 . 22. "Če uporabnik ponovno krši pravila, se ga blokira in mu je trajno preprečen dostop do portala."

Simon neje pa lepo ka si toti forum, ki te je sprava v zvezde slave poimenüva z gnile forom, povrh fsega pa mas tüde svojo temo. Mislin, ka bi se moga opraviciti za takse izpad, seveda ce si clovek na mesti!

simon.prleski torek, 20. december 2011 ob 16:56

GDO JE MENE SPRAVA DO ZVEZDE SAM Z SVOJIM LASTNIM DELOM SEM IN Z REVIJAMI SKRATKA Z LASTNO PROMOCIJO Z VAMI JAS NIKOLI NEBI USPET TO DA SE DELATE NORCA Z MENE JE MOJ USPEH HVALA LEPA TEGA JAS NE RABIM K VEČJEMU LAHKO KERI SAMO ZDIGNE NA TOTI RAČUN ADIJO HINAVCI

Dejan torek, 20. december 2011 ob 17:12

Či pa sen te že porkrot dol blokera pa si vedno v roki 1-2 dni nazej prileza z drügin uporabniškin imenon. Fsakši den maš drügo mnenje. Malo se vmiri. Idi na špricar pa malo vün stopi, je fejn friški lüft pa fejn zadihej.

iTux torek, 20. december 2011 ob 17:14

simon.prleski je napisal/a:
GDO JE MENE SPRAVA DO ZVEZDE SAM Z SVOJIM LASTNIM DELOM SEM IN Z REVIJAMI SKRATKA Z LASTNO PROMOCIJO Z VAMI JAS NIKOLI NEBI USPET TO DA SE DELATE NORCA Z MENE JE MOJ USPEH HVALA LEPA TEGA JAS NE RABIM K VEČJEMU LAHKO KERI SAMO ZDIGNE NA TOTI RAČUN ADIJO HINAVCI

ja ja s svojin delon pa si resen prisa do slave. Nesen razmija zodjega stavka, kej namenis zdigniti z racuna evre al kaj?

iTux torek, 20. december 2011 ob 17:44

simon.prleski je napisal/a:
Zloba NE BITI PREVEČ PAMETNI KA NEDE KEREGA KAČA PIČILA



devles gor ceske kace, kot da ne bi meli zadosta svojeh Hahaha Vuuhuu

simon.prleski torek, 20. december 2011 ob 18:01

ZATO ME NE ZBRIŠE KER JE NULA ZA MENE TUGORI ME MO ZA DEREKTORA IN MU EDINO JAS FOLK GOR VOBIN HEHE

ZA [CENZURA] DLAKO MI JE MAR ZA TA FOROM

TO JE KRALJEVSKA KOBRA NE ČEŠKA KAČA


simon.prleski torek, 20. december 2011 ob 18:06

Zloba

iTux torek, 20. december 2011 ob 18:06

jah ti si ful znone, Dejan pa je ne tak. Praf mos, vec kak tisoc uporabnikov je tu gor samo zarade tebe, sej so vsi tvoji feni. Pod kaco pise *.cz



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.