Dejan torek, 20. december 2011 ob 18:12

simon.prleski je napisal/a:
ZATO ME NE ZBRIŠE KER JE NULA ZA MENE TUGORI ME MO ZA DEREKTORA IN MU EDINO JAS FOLK GOR VOBIN HEHE

ZA PIČKINO DLAKO MI JE MAR ZA TA FOROM

TO JE KRALJEVSKA KOBRA NE ČEŠKA KAČA


Praf moš. Zato pa te nega več. Kunec tedna de venda portal že crkna brez tebe. Adijo Papa

iTux torek, 20. december 2011 ob 18:41

Dejan je napisal/a:
simon.prleski je napisal/a:
ZATO ME NE ZBRIŠE KER JE NULA ZA MENE TUGORI ME MO ZA DEREKTORA IN MU EDINO JAS FOLK GOR VOBIN HEHE

ZA PIČKINO DLAKO MI JE MAR ZA TA FOROM

TO JE KRALJEVSKA KOBRA NE ČEŠKA KAČA


Praf moš. Zato pa te nega več. Kunec tedna de venda portal že crkna brez tebe. Adijo Papa


namesto ka bi da vüro ob strone ka bi odstevalo keko se je do novega leta, lehko dos vüro ka odstevle gda de stron crknila. :d

DOBROTNIK petek, 9. november 2012 ob 08:32

Haha

DOBROTNIK petek, 9. november 2012 ob 08:32

Haha
VABIM VAS NA MARTINOVANJE V ORMOŽ KJER BOM JUTRI OB 15 URI NASTOPIL Z VSEMI KOMADI TUDI Z NOVIM

TUNČEK petek, 9. november 2012 ob 13:14

Simon zasviraj ga , da de se Ormoš zatrosa ! Hehe

DOBROTNIK ponedeljek, 12. november 2012 ob 08:42

Slovenija

DOBROTNIK torek, 13. november 2012 ob 07:51

Nasmeh Drage dame in gospodje

TUNČEK torek, 13. november 2012 ob 09:08

Simon, to neke bo, či je TEKSTOPIHEC tak dober in še da fsefküp prenoša KABILSKA televizija . Pomežik

DOBROTNIK torek, 13. november 2012 ob 10:12

Je že bilo in še bo še za martinovanje so me pol vure snemali nostopv ORMOŽI 2012
škoda kasen za Lotmerk ne priša v poštev oni mojo rejši rozgo ka doi lahko cepiče delali za visko trto. Haha Haha Haha Haha Haha ZATO VERVLEN KA JE TEKO PAVZE MEZMES TUDI BILO KA BI LAHKO BOGI SIMON ZAPEJA SVOJE KOMADE VE JIH JE NE VEČ KAK 5 V ENEN LETE BOG SI GA VEDE KE DE DRUGO LETO

DOBROTNIK torek, 13. november 2012 ob 10:27

Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha SAMO KA NA MENE LAHKO POZOBIJO TO PA JE RESEN ŽALOSTNO LOTMERK MOJ LOTMERK

Kratka pesem

KAJ SEN TI JAZ KRIF Zebe me PRELEPA JE VASICVA TAM V GRABI MI ŽIVI TAM JE TIHO MED GOZDOVI TAM SMO PRLEKI VSI A SOVRAŠTVO GRE Z NEBA KAJ NAD NAMI JE GORJE VSI LJUDJE SMO VSI IZ KRVI ZAKEJ RAZLIKE SO VSE

đoužek torek, 13. november 2012 ob 12:58

To ja

Simon, ne daj se. Vudri na sint, pa zašpilaj nam dosa dobrih komadof.

TUNČEK torek, 13. november 2012 ob 13:24

Simon, ti samo špilaj, če te nečejo v Lotmerki, pa idi inda , ge do te hteli, se je Prlekija veka, Slovenija pa še vekša ! Vuuhuu Ploskač

DOBROTNIK torek, 13. november 2012 ob 18:11

Takak si reka Tonček jas to že dugo ven pa delan jas sen začeja z Milanom Belecom in Dejanom Razlagom z enim samim komadom kli je niti ne moj bija pač pa od mišo kovača ampak smo dosegli v 3 mescih 15.000 ogledov pri melani pa sem vse leta tudi igra taka je resen ka sen si začletek pridoba prijih in to sem hvaležen in nen pozobja toga nigdor v ževleji pozneje pa se je začelo z snemanjen in jas sem te ša dol z imena Prleški Simon kar je povročil Šow sovenija ima talent tak je to blo komade sem začeja snemati samo zaradi dokazovanja da zmorem sten pa tudi se opravičujem DEJANU RAZLAGU DA SEM GRDO BLATIL NJEGOVO STRAN sicer ni bil on kriv da smo se mi kregali tako da bomo leto 2013 ZAČELI V ŠOŽITJU

DOBROTNIK torek, 13. november 2012 ob 18:40

Vimenu ljudstva pitan Dejana če de mi gdo odpusta jas se mu bom v pričo javnosti opraviča prek foroma zanima me pa če de me želeja na vašo željo še gdaj objaviti in nareti anketo z drugimi glasbeniki da mo vidli keri de zmagovalec Jaaa

Legionar sreda, 14. november 2012 ob 11:43

DOBROTNIK je napisal/a:
Vimenu ljudstva pitan Dejana Dvomin, ka de ti vime ljudstva dalo zadovoljiv odgovor. Zloba

DOBROTNIK sreda, 14. november 2012 ob 14:51

Kakšno vime ljudstva se pa sen ne guča o krovskih cicekih hehehe Hahaha Hihihi Vuuhuu

DOBROTNIK sreda, 14. november 2012 ob 15:39

hehehehehe je reka vime LJUDSTVA

Legionar sreda, 14. november 2012 ob 17:51

DOBROTNIK je napisal/a:
Kakšno vime ljudstva se pa sen ne guča o krovskih cicekih hehehe Hahaha Hihihi Vuuhuu

Ja tak si napisa. Nasmeh

DOBROTNIK sobota, 24. november 2012 ob 12:24

Juhuhu

Dejan ponedeljek, 26. november 2012 ob 22:00

Simon, ti si malo prehitro že pri decembri pa dedeki mrazi. Še pret bi nan moga ke takšega gor zalepiti Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.