SimonGlasbenik sreda, 2. februar 2011 ob 07:56

NAŠ BIK

(POPEVATI ŠTRNKASTO)

ALOJZ KOREN 1.r.


NAŠ BIK, STORI NAŠ BIK,

ODVEZA SI JE ŠTRIK ,

PA SPLEZA GOR NA JO.



BILO JE FČERA OKOLI DVEH,

KA SE JE ZGODILO PRAF NE VEEN,

SEN SAMO ČÜJA VEKO PRASKO,

GDA PRIDEN V ŠTALO BA ŽE NA JOJ,

NA JOJ, NA JOJ,



NAŠ BIK, STORI NAŠ BIK,

ODVEZA SI JE ŠTRIK ,

PA SPLEZA GOR NA JO.



KA PAŠ TO DELA SVIJA GRDA,

SRAN TE BODI DVEJSTI LET,

KA NE VIDIŠ , KA JE BREJA,

FČAŠI, KA SE SPROVIŠ DOOJ,

DOOJ, DOOJ,



NAŠ BIK, STORI NAŠ BIK . . . .



BOGA LIŠA PA SAMO GLEDA,

VE NE VE ZAKOJ SE GRE,

SIROTA JE ŽE CELA BLEDA,

STORI BIK PA NE POPISTI,

NE POPISTI, NE POPISTI


NAŠ BIK, STORI NAŠ BIK…..

TUNČEK sreda, 2. februar 2011 ob 08:02

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Pomalen boš se ali moga odločiti pod kerin imenon boš grota slaven...


Pepek, slovni lehko mojo več imen, kej kompliceraš !?

TUNČEK sreda, 2. februar 2011 ob 08:04

Simon, kaj zaj pomeni tota pesen. Ne dotikaj se je, če ne de te Korenof Lujzek premlota !

SimonGlasbenik sreda, 2. februar 2011 ob 08:07

tota pesen je posvečena pepeki pa dejani ka mi dočke dol zbrišeta ki lujzek zapopevle doj doj doj Haha Haha Haha Hehe fučka se mi,,,,,

SimonGlasbenik sreda, 2. februar 2011 ob 08:21

ka pa bon jas z takšin besedilon jas sen resen človik jas takše oslarije nebi popeva
more pa biti malo komedije tu gori Haha

driver sreda, 2. februar 2011 ob 09:48

SimonGlasbenik je napisal/a:
samo Bortchy jas poznam še pre dobro pa nisma na isti valovni dožini Šokiran

simon ti vervlen ka ne, s totin je malokeri na isti dolžini.

nemren pa ostati glih tiho, ka že en cejt to spremlan, kak se zobl tu pretvarja pa mo te za nekšega kolega, v bistvi pa te samo podjebovle pa podžigle. zobl je sramota za toti forum, moje mnenje.

simon ne dej se, delej tisto, ke ti misliš ka je prav pa se ne pusti takšnin hinavcon To ja

SimonGlasbenik sreda, 2. februar 2011 ob 10:00

moje mneje pa je tako da jas zobla ne jeben 5 % ker mon svoj tempo života in se ne oziram na nikogar niti ne prejemam pomoči samo sanjarim voje spostobnosti jas vem dobro kaj delam sinek z lepo pičko ob avtu Zloba

Pepek z brega sreda, 2. februar 2011 ob 12:44

SimonGlasbenik je napisal/a:
tota pesen je posvečena pepeki pa dejani ka mi dočke dol zbrišeta ki lujzek zapopevle doj doj doj Haha Haha Haha Hehe fučka se mi,,,,,

Nasmeh Nasmeh Nasmeh
Či bi ti samo mija z Dejanon minuse dovala, jih še daleč nebi teko fküper sprava, kak jih moš. Fseeno pa se ti zhvalüvlen za posvečeno pesen.... Vuuhuu

Almanah sreda, 2. februar 2011 ob 14:19

Simon malo se zmiri.....ker keko vidin, ti večina lidi tu na forume, neče nič slabega...in ne se tak grdo obnašati....ker s ten če si prepoznaven, grotaš neke vrste tudi vzor drugim....in če se takoj razkuriš in začneš grdo pisati si ne glih lep vzor.

Lepo pomalen...ti tak veš...ka te podpiram, pa ka sen veseli ka si najša muziko v keri resen uživaš in ti pisana na kožo....

Drži se.

karantanija sreda, 2. februar 2011 ob 16:49

Mon takšne opčutek, ka me nešče fest spomija na Damjana Murka, keri pa si za razliko ot totega, dela pozitivno reklamo Hahaha

Lenny sreda, 2. februar 2011 ob 18:10

Ka Damjan Murko lehko živi od samo promocije, svaka njemji čast.
Pa bedačeka moreš glumiti, pa si zanimiv.
Samo se bojin, ka on ne misli ka dela s sebe bedoka, nego ka je dama. (bi rekla Blagnetova Helena)

Bilo kak bilo, jaz ga nemren. Rat mon pa ovega novinara, na enen mariborsken radiji, ki ga vedno postovi v provi kontekst. Jemi uspe, ka se ob omembi "slafčeka" nasmejen.

Simon. Neman nič proti tebi. Ti pa proporočan, ka se določiš, če boš "slafček" ali pa "globoko grlo". Oboje nemreš biti.

Dejan sreda, 2. februar 2011 ob 18:17

SimonGlasbenik je napisal/a:
tota pesen je posvečena pepeki pa dejani ka mi dočke dol zbrišeta ki lujzek zapopevle doj doj doj Haha Haha Haha Hehe fučka se mi,,,,,

Vsakši ti lehko pri določeni objavi do en plus ali pa en minus. Tan pri enih objavah nazej maš po 7 pa 8 minusov, tak ka ti te nesma samo mija s Pepekon venda dalo minusa ha? Nasmeh

Napiši kej konkretnega, koristnega za našo družbo pa boš tüdi plus doba, brez skrbi Pomežik

kobreti sreda, 2. februar 2011 ob 18:26

bemo na toti stroni pa je hajdi vroče, kak je viditi. No pa še bon ti jaz poveda svoje mnenje o tebi Simon, sicer te ne poznan, pač keko te tu gor spremlan. Tvoj značaj pač vsiljuješ drugim kar je za moje pojme napačno, ra*p*zd*š se za malenkosti, ki so tudi pač kritike na račun tvoje slave, prenesi jih kak ded in se nekaj nauči iz njih! Pač vsaki od nas ma svoj hobi, ti si se našel pač za mikrofonom, zato uživaj še naprej v glasbi ker te to pač veseli, ne pričakuj pa da bodo tudi dugi uživali v tem.Sicer pa zaj če te je žena dobla v roke bo te že ona-verjetno sprovila na realna tla, pa uživaj v familji in rajši napiši kakšno lepo pesem za tvoj naraščaj!

jozejuz sreda, 2. februar 2011 ob 20:25

kej bi se to nekej sekerali, Simon špileeeeeeeej Ploskač

Ivek sreda, 2. februar 2011 ob 21:27

No, no! Resen je ka ga Simon fčosih malo pretirovle, pa zato ne treba tekmovati f tolaji minusof. Či van paše se smejte, či pa ne, ga púste pri miri. Bode že priša k sebi enega hipa. Fsaki človik mo pravico pamet srečati kda mu paše, pa kakša mu paše.
Mao Ce Tung je f guči o idejah je reka. Naj cvetejo miljoni cvetof. Či je pri ten misla tüdi na Simona pa van ne ven povedati.

Dejan sreda, 2. februar 2011 ob 21:46

Simon je že vredi ded, samo malo mo tipkaje probleme dela. Tak po tipkovnici kak po klaviaturah Pomežik Pevec pa je soliden. Pa pošten je, kar pa je gnesden prova redkost.

Progress četrtek, 3. februar 2011 ob 11:28

Proveš ka se javna osebnost, te prenese tüde kritiko, fsi stalno ne delamo dobro, momo tüde svoje napake. Prova kritika je dobrodošla, te fse spremeniš, pa naček začneš razmišlate. Ena, dve slabe reče te nej ne stirijo...dobre pa te nej tüde do nebes ne zdignejo.

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 10:28

snemalni studijo To ja Mislec

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 10:33

in moje prijatelice ki so najbolše pevke v celem pomuju in štajeskem in savinski Mislec Nasmeh

TUNČEK petek, 4. februar 2011 ob 13:41

Najbrš je to samo tvoja želja , da bi bile tvoje prijatelce. Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.