simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 14:11

tunč za pa si me ožalja mili tista črna bo mi pela odzadej v tem komadu ki ga snemam Šokiran

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 14:14

žalja pa mi je ne ker mam žensko svojo oziroma ženo drugo pa ne nucan pa tekmece ponavadi odvračam Haha Haha

TUNČEK petek, 4. februar 2011 ob 14:18

Simon, neje bija mon namen te užoliti, samo nemren vervati, ke moš toke dobre prjatelce. Če de pa pela steboj, ti pa samo čestitan. To ja

MILAN petek, 4. februar 2011 ob 15:02

Mislec Simon dobro zglejajo vrabes ve če so za ponücati tüdi?

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 15:19

tunč ven ka si v dilemi glede tega samo ko bo komad gotov pozovi na maksi pa ti naj bove gdo so so avtori mili korpat,T.valenko in besedilo simon cokan -pelški simon Tiho nebi smeja jas to van razlagati

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 15:22

škodovati mi glih nemrete pa tupa ta si zaželte mojo muziko Pomežik

MHA petek, 4. februar 2011 ob 15:25

TUNČEK je napisal/a:
Najbrš je to samo tvoja želja , da bi bile tvoje prijatelce. Pomežik

Tota je dobra Hahaha

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 15:33

muha ka ti nede žo za tote besede nimaš pojma kaj sem sposoben dejana pite on ve dosti več o tem

Dejan petek, 4. februar 2011 ob 16:33

Simon, navadi se na to, ka kejkoli na kerenkoli forumi prešteješ, ne jemli tega osebno. Na to se nesmiš tak ozirati pa razburjati zaradi tega. Vsakši lehko pove svoje mnenje. Al provo mnenje je tisto, ki ti ga nešče pove v obraz, gda te gleja v oči.

Vači pa lehko rečen, ka sen čüja Simonov surovi demo posnetek iz studia pa je več kak soliden. Tak ka Simon samo dale tak To ja

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 18:24

Mislec no jas bi se v mojem imenu zahvalo za teljito razlago dejanu da vam je povedo resnico jas pa se že potegujem da v začetku drugega tedna posnamem vokal bres napake tako da bomo dobili končni izdelek 28 febroarja in bo objaven tu in na vsem kaj obstaja na spletu pa tudi jas bom to osebno nosil po radiskih postajah 1.radio maxi,radio muerski val radijo brezje itd in viva katerih komadov nebom mogel dostaviti osebno bom rasposlal po mailu s tem da se bom prej dogovoril z njimi po telefonu zaproso bom celo mobitel če mi uzamejo komad za polifonično zvonenje inobjavil v naslednih časopisih revija nova in slovenske novice leydi potem sledijo še talenti o čemer bo tudi še veliko povedati če me bodo seveda izžrebali za leto 2011 to bi dobil predvidenega datoma 11.1.2011 tako da mam plan da pi nastopu z lastnim komadom
to je use očemer vam lahko zdaj poročam ostalo bomo izvedeli ko bo se kaj dogajalo lep ozdrav simon prleski vaš informativni član Nasmeh

simon.prleski ponedeljek, 7. februar 2011 ob 10:38

Beba objem ljubezni nekaj kaj me neizmerno osreči

MILAN torek, 8. februar 2011 ob 08:58

To ja Simon deca so nejvekšo bogastvo To ja

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 10:08

Pa tüdi jihovo zdržovanje je veko bogostvo ! Jaaa

kobreti torek, 8. februar 2011 ob 15:10

...ja zato pa je treba preja glövo nucati, pa to gorjo!! Hihihi

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 15:20

Nücati je sicer treba obe, samo po pameti ! V mislih pa moreš meti, da mo pamet samo ta gorja glova ! To ja

Legionar torek, 8. februar 2011 ob 19:54

Se mi včosik malo vidi, ka Simon malo preveč agresivno nastopa na toten portali. Hihihi Pa tüdi či bi se nafča malo pike pa vejice postovlati, se tüdi nebi svet podrja. Pomežik Ka bi fse fküper malo bole čitljivo bilo, ve ne drügo. Morti bi na takši način še kakšnega poslušalca več nejša, ker či de samo vse povprek napoda, te de to vse vküp bole švoh. Hehe

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 19:57

Če bi bile samo pike pa vejice, bi se čeh hitro poprava... Jajks

karantanija torek, 8. februar 2011 ob 22:32

Slovnica mu venda neja preveč ležola, s kniževnostjo pa si je ovače ne dober Nasmeh

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 22:35

Bogve keko je meja oceno pri glasbenen pouki ? Hihihi

karantanija torek, 8. februar 2011 ob 22:45

tak kak pri slovenščene Hahaha Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.