TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 22:49

Pa je ja ne mejo samih cvekof ? Hihihi

karantanija torek, 8. februar 2011 ob 22:57

Ja sa pa te preštimaš, ka sta jegova muzika pa slovneca nege tan, tan. Pisk

optix sreda, 9. februar 2011 ob 10:42

simon.prleski je napisal/a:
tunč ven ka si v dilemi glede tega samo ko bo komad gotov pozovi na maksi pa ti naj bove gdo so so avtori mili korpat,T.valenko in besedilo simon cokan -pelški simon Tiho nebi smeja jas to van razlagati

HEHEH, daj malo stopi na zogo, pa prvo skoci pa te reci hop.
Ti prvo naredi komad, pa ga javno objavi na Youtube in potem bomo videli kaj si ti to spesnil, nekaj se hvaliti v tri dni pa se nikjer nimas za pokazati ni glih pametno.
Ves v tem showbiznisu ti samo igra denar vlogo, poglej si naprimer Paris Hilton, ki sploh nima posluha ampak ima veliko veliko denarja, ter je posnela celo svoj CD -Nasmeh na katerem so s pomocjo razne racunalniske tehnologije njen totalen antitalent za petje pretvorili v dokaj slisno pesem ...



kobreti sreda, 9. februar 2011 ob 12:43

simon.prleski je napisal/a:
in moje prijatelice ki so najbolše pevke v celem pomuju in štajeskem in savinski Mislec Nasmeh




Mislin ka nemrejo več popevati Simon. Žedne so žedne!!! Zaj če jih ti nečeš poslužti s pijačo te pove, bi jim jaz rade vole postrega!!Nasmeh

Legionar sreda, 9. februar 2011 ob 19:19

karantanija je napisal/a:
Ja sa pa te preštimaš, ka sta jegova muzika pa slovneca nege tan, tan. Pisk

Hahaha

simon.prleski petek, 11. februar 2011 ob 18:12

Nasmeh skupaj nan bo uspelo mala anamari starejša že poje

simon.prleski sobota, 12. februar 2011 ob 09:01


‎28.FEBROARJA! Bom mel prestavitev lastnega avtorskega komada, ki bom ga objavil ob 14 uri .Vse vas vludno vabim k ogledu, komad bo ostal tu dokler bom registriran na Fecebooku.Objavlen bo (Yutube,Fecebook,Prlekija-on net in na Vseh radiskih postajah v sloveniji tako da si boste lahko željeno skladbo tudi zaželeli Jas vas use skupaj lepo pozdravlam inejte se lepo prisluhnite mi nebo vam žal !


MILAN sobota, 12. februar 2011 ob 09:47

Mislec Simon kej pa si te to ne naprava za Valentinovo
to bi bila promocija,kej bi ženske delale.

simon.prleski ponedeljek, 14. februar 2011 ob 08:41

Nasmeh

simon.prleski ponedeljek, 14. februar 2011 ob 08:42

Beba Beba

simon.prleski ponedeljek, 14. februar 2011 ob 08:43

Ljubezen Beba

simon.prleski sreda, 9. marec 2011 ob 09:08

Ljubezen Simon Cokan Ljubezen = Slovenija

simon.prleski sreda, 9. marec 2011 ob 09:16

namesto prlekija in vino sem se odločil da bom posnel pojdi iz bspomina ker sem tisto besedilo dobesedno izbrisal saj ga ne rabim če me mate tako grdo zakaj bi potem jas o tej pokrajini pel škoda je da sem to naredil a vseeno je ta komad bolši od onega tak da mi ni žal bom pa tudi u kratken pojavlewn v zlo znanem časupisu ki ga nebom omenjal zaradi varnosti podatkov in posredno prestavil svoj komad širši javnosti lep pozdrav članek objavil avtor Simon Cokan
foto studio ruli

zobl sreda, 9. marec 2011 ob 09:18

Prkeški Enrique Iglesias. To ja

Priznaj ka ti je Iglesias vzornik Mislec

Simon, zakoj bi neše meja grdo mišleje o tvojen komadi, či pa ga še neje čuja ?
Moga boš se navoditi na kritiko, drugačik se najč totega posla ne lotevli.
Ti bi rad bija nekši pevec, nečeš pa čuti kritike...,tega nega.
Te fse fkup pozobi, pa popevli za svojo dušo.

Progress sreda, 9. marec 2011 ob 17:08

Simon zresne se že enkrat pa ne filozofiraj, narede komade pa nam jih te dej za poslüšate. Poslušalci pa bomo seveda kritiki. Iz kritike se učimo zato ne bode užaljeni, če keri kej reče. Noja, več že znoš kak marsikere tü gore.

kobreti sreda, 9. marec 2011 ob 20:39

Simon, pa kaj je s tvojo tipkovnico, v vsakšen komentari, ti črke spušča, če maš morti kabel na bat zavezani ka neidejo vse črke skoz Hihihi ,ali pa bi nuca lovskega psa ka bi ti jih pomoga iskati? Nasmeh

karantanija sreda, 9. marec 2011 ob 23:05

simon.prleski je napisal/a:
namesto prlekija in vino sem se odločil da bom posnel pojdi iz bspomina ker sem tisto besedilo dobesedno izbrisal saj ga ne rabim če me mate tako grdo zakaj bi potem jas o tej pokrajini pel škoda je da sem to naredil a vseeno je ta komad bolši od onega tak da mi ni žal bom pa tudi u kratken pojavlewn v zlo znanem časupisu ki ga nebom omenjal zaradi varnosti podatkov in posredno prestavil svoj komad širši javnosti lep pozdrav članek objavil avtor Simon Cokan
foto studio ruli


Zlo znane časopis Mislec,verjetno so to, sportske novosti ali pa mogoče srpska Borba Hahaha

TUNČEK četrtek, 10. marec 2011 ob 06:58

kobreti je napisal/a:
Simon, pa kaj je s tvojo tipkovnico, v vsakšen komentari, ti črke spušča, če maš morti kabel na bat zavezani ka neidejo vse črke skoz Hihihi ,ali pa bi nuca lovskega psa ka bi ti jih pomoga iskati? Nasmeh

Ke pa , če je ne tipkovnica, da je pa neke narobe negi indi ? Hahaha

simon.prleski četrtek, 10. marec 2011 ob 08:44

Jas nič drugo ne rečem kak to, da se nikoli nebom pusto, nikomur zajebavat in to naj bo jasno usem ,pa je to lahko precednik amerike zaradi mene. Mislec

simon.prleski četrtek, 10. marec 2011 ob 08:56

Vi samo žalite to še me dodatno dvigne ne mislite da mi zaradi tega jemlete voljo ali me spodbijate še večjo moč mam in slovenja je na moji strani jas sem dokazo samo z enim komadom da znam nekaj potprli so me razni glasbeniki



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.