MHA sreda, 12. december 2007 ob 17:30

Nan ne, en sosid odovle stanovoje za vekšo kvadraturo, kak so mo ovi na popisi zmerili. In zej so te celemi bloki pa banki še enkrat merili Zid Vepa te bi nej san jemi zmerili Zid

MILAN sreda, 12. december 2007 ob 17:34

Pisk
mater so meli ftrgani

he-he ...Jezik

Zvončica nedelja, 15. marec 2009 ob 23:57

nEKEJ ME ZANIMA....ITAK JE ZIHER MED VAMI KERI KE JE PO jAZBINŠKOVEN ZAKONI DO STANOVOJA PRIŠA. Kak ste zrihtali vpis etažne lastnine pa vpis v zemljiško knjigo? Mi smo že tan okoli 1997/98 pločali KSP za tote vpise pa so samo peneze pokaserali naredli pa nič. Če kej to pitaš pa se samo zgovorjajo na sto miljonov ovir.....tak ka bi mi kakše vaše izkušje prav prišle.

kobreti petek, 1. oktober 2010 ob 09:39

...no gnes sen doba domu kuvert, za mojo hiško, in celi srečen, bolj radoveden gor odpren pa ka vidin za keko se bolj bogat. No pa lepo to štejen pa se mantran, kaj je notri pa kaj ne napisano, no na konci pa nič kaj posebnega nesen najša, tak ka neven kaj si naj zaj s totin cetlon začnen? Pred porimi tjedni pa sen doba po briftregeri, cele cajtinge kak do nan dacari to vün zmerili. Seveda kda sen vida keko je tega doj napisanega se mi je ne dalo sploh tega šteti, bog negi se pa je tega skoro teko kak da bi se sprava pomurskega imenika štet. Pa jaz neven kak nemrejo to v treh stafkih fse napisati, ka tak komplicirajo. Te pa ne čuda, ka jih mora teko biti zsposlenih ka to lodajo, delati Butl

MILAN petek, 1. oktober 2010 ob 10:00

Mislec jas glih tak ne ven kej nej štejen ka bi razmja

Pepek z brega petek, 1. oktober 2010 ob 11:42

Zvončica je napisal/a:
nEKEJ ME ZANIMA....ITAK JE ZIHER MED VAMI KERI KE JE PO jAZBINŠKOVEN ZAKONI DO STANOVOJA PRIŠA. Kak ste zrihtali vpis etažne lastnine pa vpis v zemljiško knjigo? Mi smo že tan okoli 1997/98 pločali KSP za tote vpise pa so samo peneze pokaserali naredli pa nič. Če kej to pitaš pa se samo zgovorjajo na sto miljonov ovir.....tak ka bi mi kakše vaše izkušje prav prišle.

Jas sen tüdi čaka eno por let ka so to porihtali.... negi pred enin leton so te le tak daleč prišli. Znon pa, ka so tüdi tü prinas fsi bloki še ne fniženi.
Nevoj dosti (iščejo fse pogodbe od začetka do konca, lastnike zemle...), ker je nič ne bilo na zemliški knigi porihtano. V glovnen.... enega lepega dneva boš tüdi ti prišla na red Nasmeh Je pa resen, ka je dosti odvisno od toga, keri ti toti fpis rihta, pa kak je zadeva zamotana.... mlini melejo, samo bole pomalen...
Ne se sikerati..... To ja To ja

TUNČEK petek, 1. oktober 2010 ob 11:43

Zvončica je napisal/a:
nEKEJ ME ZANIMA....ITAK JE ZIHER MED VAMI KERI KE JE PO jAZBINŠKOVEN ZAKONI DO STANOVOJA PRIŠA. Kak ste zrihtali vpis etažne lastnine pa vpis v zemljiško knjigo? Mi smo že tan okoli 1997/98 pločali KSP za tote vpise pa so samo peneze pokaserali naredli pa nič. Če kej to pitaš pa se samo zgovorjajo na sto miljonov ovir.....tak ka bi mi kakše vaše izkušje prav prišle.

Za vpis je bija neki rok, mislin, ka pret dvema letoma. Te se je dalo vpisati, še na preprosti način in je bija vpis oprovleni f treh tjednih. Potli pa so rekli, da de bole teško zavolo uporobnega dovoleja, pa ne ven kakšega opčinskega lastništva... Najboše je da se gre še enkrat to pa pita, ke je na stvari, problemof ne bi smelo biti nikših. zej po noven, mislin, da je blo sprejeto letos, pa je vpis še ležiši, samo ga more v tvojen imeni napraviti notor. Nasmeh Pozdrav

kobreti petek, 1. oktober 2010 ob 12:16

Hehe ja ka pa te, bomo še meli eno vrsto izbrisanih, to je pri nas fse možno Hehe Hehe Hehe

TUNČEK petek, 1. oktober 2010 ob 12:23

Moš zlo praf, se je še dosti lidi ne vpisalo stanovoj v zemliško knigo. Ne ven, če nebi blo dobro, ka se to naprovi avtomatsko gda kakšo nepremičnino küpiš, ne pa da lidi ženejo v neko novo birokracijo, ke je pofprečni človik ne zastopi, pa še dobro hcoj kaserajo. Heoa Pozdrav

Zvončica petek, 1. oktober 2010 ob 14:35

Prinas je bija prisoten en problem ke so se ga občinori zavedali že te gda smo stanovoja kipüvali...tj.j. ka so blok zidali na zemli ke jin je ne pripadala v celoti. Mislin ka so po vojni to nekek zašmiškali ka so nekomi bogatemi vzeli pa si prilastili...zej še stalno neje nič rešeno čeglih so s KSP že loni rekli ka je v zodji fazi vse vküper...malo morgen...mislin ka bon mogla soma vzeti stvari v roke, na vpločane peneze ke jih mo KSP pa lehko kar pozobin...po mojen...

TUNČEK petek, 1. oktober 2010 ob 15:52

Se mi je zdelo, ke more neke biti z lastništvon, da so vas ne fpisali. Ta prvi prinas v Gorici so tüdi meli probleme zavolo lastništva zemlišča na keren so bli spovani bloki, samo potli gda so poštimali za neke tistih na začetki, je fse zalaufalo. To ja

MILAN petek, 1. oktober 2010 ob 18:56

To ja bote vidli naši vnuki do že meli fse porihtano

TUNČEK petek, 1. oktober 2010 ob 19:28

MILAN A TI TO VERVLEŠ??? VLODA JE EN VELKI :



sončnica petek, 1. oktober 2010 ob 20:07

Ve pa te maš nekši papir v rokah ka si lastnik. S tistin ideš na ZK ka te vpišejo, pa še na geodetski treba vpisati tebe kak etažnega lastnika. Številko stanovoja , pa številko stavbe pa si napiši, ka boš jo nucala /to je zaj z letošjin leton novo/. Te pa či si že tan, še preveri gdo je lastnik vaših parkirplacov pred blokon. Baje vas župan tu okrog prenoša Tiho s toto plovo cono Kul

TUNČEK petek, 1. oktober 2010 ob 20:32

S parkplaci jih sigurno župon okloli prinoša, se na stanovoje gre bor en parkplac ponekod tüdi dvo. Nasmeh Pozdrav

TUNČEK sobota, 16. oktober 2010 ob 15:00

Tak zej smo pa dobli ocenjene nepremičnine. Kakše stvari so zlo zanimive. Jas pa še osen dedičof momo eno jivo na Studencih v Maribori. Jiva je veka 3000 kvadratnih metrof. Ocenili so jo na 15 000 €, to pa v glovnen zato, ke na joj stoji "KIOSK" po jihovo, ke sicer nema elektrike, pa tüdi vodovoda ne, mo pa ishot na ulico, meri pa točno 12 kvadratnih metrof. Zej pa či stvor preveden v realni jezik, je zadeva takša : Na začetki jive stoji kobača za cejak, neke vrste škeden in to je fse.

Pritožbe in poprofke sprejemajo f pisarnah GURSa (Geodetska uprova Slovenije), lehko pa človik tisto, ke je pisano poševno poprovi son na interneti.

Joj, to de še dosti zanimivega f toten resničnostnen šovi : POPIS NEPREMIČNIN, režija GURS, nastopajoči : popisovolci, fsi prizadeti državloni, GURS, ot kerega derektor de leta, provijo cejtinge.

To je do zej najbole opširen resničnostni šou, sodelüvlemo VSI !!!
Hamer Pionir Vitez

Zvončica sreda, 20. oktober 2010 ob 00:48

Ka pa te rekli na to......jaz pa man celo dnevno sobo vpisano kak POSLOVNI PROSTOR...hm...sen že našemi rekla ka ma mogla začeti poslovati.....no pa še dvo kvadrata so mi kcoj šejnkali....to te buje...ka so se sprovlali k deli ke ga ne lodajo??? Če je takša hamlarija ka že več ne vejo kej bi delali??

MHA sreda, 20. oktober 2010 ob 11:00

Tak so se scoj spravili kak lačen srat.

Lenny sobota, 23. oktober 2010 ob 18:58

Silne peneze so fkerj zmetali, eni ki so sodeluvali, so še fejn neke zasužili, no se ne jin je blo vsepovsod lehko, ka na nekih mestih je bilo zlo napeto...

Ze pa bi mogli mi, ke smo podatke dovali biti krivi, či so ovi kej zayebali...Pa še "pločali" smo jih, ka so nas naopak popisali (kere pač so).

Či bi mi preveč naračunali bi se ša bunit, či pa premalo, pa ko jih yebe.
Tak mamo predogo držovo, nen se ša bunit, či bon jin en "pejs" meje da.
So pa smešni, strošijo lidi kak je to tdi ne dobro če je znesek premali, ka ob prodaji pločaš te večji dovek itd.

V toten cejti ke de keri meje plačuva dovka, de fsej teko prišpara, ka de cenilca ploča, ki de napisa keko je dejansko bilo vredno pret. Te pa nej izpodbijajo cenitef.. Toto jihovo vrednotenje pa je ne vredno pol žlice tople vode.

kobreti četrtek, 29. december 2011 ob 15:32

No pa smo ga dobli, keko so vredne naše hiške. Pre tak kak je napisano ostane bres kakšnih prigovorjanj!! Krožijo pa že informacije kak je pre lehko Šrotova vila ceneša kak, podrtija nekega običnega človeka. No jas sen svojo že pogledna pa je cena nekaj malo čes 114k€, sen še šteja za soside pogledniti(pač tipična Sloveska zavist), pa sen ne moga pogledniti ker ne ven parcelne številke ker se ne da viditi parcel z lüfta Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.