prlek1825 četrtek, 4. september 2008 ob 18:13

obstajajo lidje ki tega ne razmijo pa se delajo norca z nos kero jo momo!

prav tak ke so zej dobili takšno kazen!

Dejan četrtek, 4. september 2008 ob 19:38

To so ti prebivalci EU, kulturni narod Bulgari, Romuni, ... Sama ciganija.

Pepek z brega četrtek, 4. september 2008 ob 20:18

To so državloni EVROPSKE UNIJE - naši bratje.

To so prebivalci iz držof, za kere nega z Brusla čüti nikših ekstra vekih kritik, ker so si pač gospodje ftepli v glavo, ka spodnejo v Evropo in ka so zreli za jo.

Jok Jok Jok

stajerc13 petek, 5. september 2008 ob 14:40

V nakupovalnem centru v Šalari je varnostnik na stranišču zalotil starejšega možakarja, ki je ukradel 6 rol toaletnega papirja. Ko mu je varnostnik hotel odvzeti plen, ga je možakar napadel. 74 letni tat je svoje nakradeno premoženje branil s palico, ni se pomiril do prihoda policije. Kaznovali so ga zaradi kršitve javnega reda in zaradi tatvine, papir pa je moral vrniti.

Hjooj

prlek1825 petek, 5. september 2008 ob 15:02

Ploskač bravo oča, to ti je pugom!Aplavz Juhuhu Hehe

te pa do lidje gučali ke je gnešja mladina pokvarjena!Klanjam Hihihi

prlek1825 petek, 5. september 2008 ob 15:05

kakšen še je te le nekda bijo kda je bijo mlodi, če še je skoz takšen!

je pa problem če si je celo živleje briso rit z cejtnigami zej pa se je štejo malo modernizirati!


bog ve keko cejta je to že pret kro, ke so ga zej dobli!Veselko Plesalec Ploskač Hihihi

Dejan petek, 5. september 2008 ob 15:17

Hehe, stori je ša šekret papira krost. Pret je te venda 60 let kra cejtinge, jih nejpret prebra pa te ponüca Hihihi Zej pa je že stori, ka ne vidi šteti pa je te rejši direkt šekret papir spizdja.

MHA petek, 5. september 2008 ob 15:26

Hehe, oča je šekret papir kra na šekreti Hahaha Hahaha Prdec

prlek1825 petek, 5. september 2008 ob 16:13

te bi rejši šo vsako vutro v trgovino na potrebo pa nebi trebo krasti!Hehe

stajerc13 ponedeljek, 8. september 2008 ob 15:02

Včeraj zjutraj je nekdo poklical na 113 in sporočil, da dva mladeniča po Kopru premikata plastična korita, ki označujejo vozne pasove na krožiščih. Opazil ju je, ko sta to počela na Kolodvorski, nato pa pot nadaljevala proti žel. postaji. Na kraj je odhitela patrulja, ki je izsledila dva 20-letnika. Mladeniča sta se sicer delala, kot da nič ne vesta, vendar jima je patrulja vseeno napisala položnici za dobrih 200 €.
Hjooj

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 15:06

ste čuli na maxiji ke se je v polovcih zgodla nekšna nesreča, ke sta baje butnola dva tovorjoka, pa je promet nenormalno ovirani!

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 16:28

Zaron pa sta se dvo tovorjoka zaletela v Stori Novi vesi, eden je redno fasa, pa še s ceste ga je v jorek vrglo.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 16:30

keko sem zej čujo ke se je v polovcih en tovorjok pičjo drugemo v rit!

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 16:38

Te pa mojo tovorjoki gnes "sfoj" den. V Stori Novi vesi pa se je tovorjok v ovinki zaleta v drügega bočno, keri mo je nasproti priša. Taka je totega tovorjoka, ke se je zaleta, odbilo vrükverc nazej v jorek notri.

Prlek, vos so ne vün zvali? Mislec

Dejan ponedeljek, 8. september 2008 ob 20:12

Tüdi či bi jih zvali, bi on dale seda na sfojen ribišken stoli pa plodja po toti kišti Hehe Kul

MILAN ponedeljek, 8. september 2008 ob 21:02

Aplavz
tovorjok za tovorjokon se podi pa se eden drügemi v rit zaleti

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 21:16

nos neso zvali! ormoški so bili vuni! jaz tak na žalost nemrem nikam!
sem pa že študiro če bi bijo kaki poziv ke bi naredjo, pa sem si zamislo če bode bom šo v gasilski dom gledat, magari nemrem nič, samo teko ke bom lehko vsej v miri spo, ke me nede morilo zake sem ne šo, ke pa če se je sosidi ke zgodlo!

MHA torek, 9. september 2008 ob 03:03

Či si ti ne pri ormoških gasilcih? Mislec

prlek1825 torek, 9. september 2008 ob 09:38

ne! pri hardeških

MHA torek, 9. september 2008 ob 13:48

Či mo Ormoš dvojne gasilce? Hardek nima koncesija za tehnično ne? Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.