Nela nedelja, 19. oktober 2008 ob 20:27

Ja ja toti je fest mlodi se, 27 let je star....."visoko" je priso pri teh letih, me pa cudi ka so jega dolocili, poleg tekih starejsih lidi. Mislec

MHA nedelja, 19. oktober 2008 ob 20:34

So glih rekli po poročilih, ka de toti tüdi takšo politiko vodja, pa ka tüdi nede popüšča pri dvojezičnih toblah.

Nela nedelja, 19. oktober 2008 ob 20:40

Seveda nede popusca, ga je Heider je dobro strenero, zato ker je bijo jegov asistent.

Tunč nedelja, 19. oktober 2008 ob 20:46

Mislim ka tistemi ki de ga nasledja nede lahko. Tak sen negi čuja komentar, da do mu Haiderjevi šolji za por številk prevelki.

Dejan nedelja, 19. oktober 2008 ob 21:25

More grotati toplovodar pa začeti kvasiti takše tumarije, kak jih je hejder, pa do mo šolji hitro praf.

Zvončica ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 00:51

Ali pa de si papir v je napha ka mu bodo......mladost pa zagretost v naci.... je slaba mešanica za mirno živleje......je pa strašno nenavadno ka je takši mlečjak te zej na osnovi toga ka provi ka mu je obeča toto pozicijo toto tüdi dobja........deci se marsikej obeča ka dodjo mir-pa še to ne pomeni ka se resno misli........

Zvončica ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 00:52

Če keri ve zakej je včera popodne sirena tulila? Je gorelo ke ali je bila prometna?

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 01:35

Jaz nimam pojma....hehe! Vuuhuu K meni se nic ne culo.... Hehe

stajerc13 sreda, 22. oktober 2008 ob 09:24

Zjutraj so poklicali na 113 in sporočili, da je bilo vlomljeno v kontejner na gradbišču pri bivših Slavnikovih garažah.

Nekdo je ukradel težak teptalni delovni stroj - žabo. S samokolnico mu ga je uspelo odpeljati samo do bližnjega križišča, kjer je delovni stroj skupaj s samokolnico padel v jarek. Zaradi prevelike teže ga je pustil kar v jarku.
Hjooj

MHA sreda, 22. oktober 2008 ob 16:54

Vi na Primorsken pa mote same nesposobne lopove, ke te gre s toligami stroj krost, te bi nej s kombijon ša, pa še trije močni dedi scoj. Butl

MHA sreda, 22. oktober 2008 ob 17:36

Dne 21.10.2008 okrog 06.45 ure se je voznik osebnega avtomobila peljal po delovišču avtoceste iz smeri Vučje vasi v smeri Cogetinec. Izven naselja Vučja vas je, zaradi megle in neprilagojene hitrosti, trčil v stoječ delovni stroj. Pri tem sta se voznik in sopotnik hudo telesno poškodovala. Z vozilom prve pomoči sta bila s kraja odpeljana v bolnišnico Rakičan, kjer sta ostala na zdravljenju. Škode je za 6.000 EUR.

vir: PU Murska Sobota

MILAN sreda, 22. oktober 2008 ob 19:53

Hehe še je ne odprta pa se že zaletovlejo

MHA sreda, 22. oktober 2008 ob 21:06

Kej de še le te, dere de odprta. Na AC MB - Lenart se tak nonstop spozaletovlejo.

stajerc13 četrtek, 23. oktober 2008 ob 10:29

MHA je napisal/a:
Vi na Primorsken pa mote same nesposobne lopove, ke te gre s toligami stroj krost, te bi nej s kombijon ša, pa še trije močni dedi scoj. Butl

najbrž nema kombija,če bi ga kupa pa je investicija,,,je šteja najbrž pret stroj odati ka bi kombi kupa...Hjooj Hahaha
lidi pa neje vzeja soboj zato,ka bi jemi premalo ostalo...Vuuhuu

MHA četrtek, 23. oktober 2008 ob 11:43

Viš, te pa le ne tak nor kak vün vidi. Haha

Dejan četrtek, 23. oktober 2008 ob 12:24

Toti bi te moga nejpret še kombi fkrasti. Da se ali ne ve iti Hihihi

Nela četrtek, 23. oktober 2008 ob 14:03

Dejan je napisal/a:
To se je že dugo gučalo, ka bi nej bija topel.

Petzner: 'Haider je bil moški mojega življenja'

Po tem, ko je Jörg Haider umrl v prometni nesreči, je novi predsednik Gibanja za prihodnost Avstrije Stefan Petzner povedal, da sta bila s Haiderjem povezana na poseben način. Petzner je namreč v čustvenem intervjuju na avstrijskem radiu priznal, da sta imela s pokojnim homoseksualno razmerje.

"Moral sem iti k njemu," se Petzner spominja trenutkov, ko je izvedel za tragično nesrečo in pohitel v bolnišnico. "Imela sva poseben odnos, ki je presegal prijateljstvo. Jörg in jaz sva bila povezana na res poseben način. On je bil moški mojega življenja."

Petzner je v istem intervjuju priznal tudi to, da je Haiderjeva žena Claudia vedela za njuno razmerje in da mu ni nasprotovala. "Ljubila ga je kot ženska. On je njo ljubil kot moški. Jaz sem ga ljubil na popolnoma drugačen in svoj način. Razumela je to."

Osramočeni strankarski veljaki so ob tem prepovedali in odpovedali vse prihodnje Petznerjeve intervjuje, vendar pa niso mogli preprečiti ponovnega predvajanja tega.

Petzner ni več predsednik Gibanja za prihodnost Avstrije.


Tak pa je le prizno, da sta obo pedra, zato pa so ga tudi odslovili ze z stranke. Na zadnje urejal: Nela, dne: četrtek, 23. oktober 2008 ob 13:14

MHA četrtek, 23. oktober 2008 ob 14:20

Kozlam Kozlam Kozlam

Nela četrtek, 23. oktober 2008 ob 14:36

Evo drugi del intervjuja:

Klik


Mater kadi pa tudi fest.... Dim celi je neksni zmedeni.

Zvončica četrtek, 23. oktober 2008 ob 23:18

Ko šiša totega Haidera pa totega Petznerja.....ne vredno teko guča.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.