MHA nedelja, 14. december 2008 ob 14:22

Ljutomerski policisti pa so obravnavali požar na osebnem avtomobilu, kjer je zagorelo pod pokrovom motorja zaradi okvare ventilatorja na hladilniku. Avto je pogorel v celoti, materialne škode pa je za okoli 500 evrov. Sledi poročilo na pristojno državno tožilstvo.

vir: PU Murska Sobota

Ob 23.30 je v naselju Vogričevci, občina Ljutomer zagorelo osebno vozilo. Požar so pogasili gasilci iz PGD Vogričevci in Ljutomer.

vir: Spin

prlek1825 ponedeljek, 15. december 2008 ob 13:51

http://24ur.com/novice/crna-kronika/druzinska-tragedija-v-ormozu.html

MILAN ponedeljek, 15. december 2008 ob 16:13

Hamer to pa je veka tragedija boga ženska kej je mogla že pret pretrpeti (nasilja v družinah je preveč še več pa ga bo zavolo toga ka je stalno hüje dere nega dela pa penez)
deca pa so za stalno zaznamovani celo če so to vidli na svoje oči
takše dede bi mogli odstarniti če vsi vejo ka so problematični
Hamer Hamer Hamer Hamer HamerNa zadnje urejal: MILAN, dne: ponedeljek, 15. december 2008 ob 18:50

stajerc13 ponedeljek, 15. december 2008 ob 16:53

milan ti si pozna od Lubeka brata...
pa si vidja ke je pred leti naredja v Lotmerki!!!
tak ka niman besedzaradi takšnega dejanja....
Žalosten

MILAN ponedeljek, 15. december 2008 ob 19:52

Kul ja tisto je bila grozliva zgodba

prlek1825 ponedeljek, 15. december 2008 ob 23:24

MILAN je napisal/a:
Hamer to pa je veka tragedija boga ženska kej je mogla že pret pretrpeti (nasilja v družinah je preveč še več pa ga bo zavolo toga ka je stalno hüje dere nega dela pa penez)
deca pa so za stalno zaznamovani celo če so to vidli na svoje oči
takše dede bi mogli odstarniti če vsi vejo ka so problematični
Hamer Hamer Hamer Hamer Hamer<br><br>Na zadnje urejal: MILAN, dne: ponedeljek, 15. december 2008 ob 18:50



bijo je guč ke de prinas al je zakon za dosmrtno kazen! to je lehko zej prvi primer ke se uporabi, ne se guči ke bi nej dobjo dve leti rešta te pa še neke pogojno!
groza za drugo je ne kak za pospraviti!
na enih forumih sem zasledjo ke so pisali prav bodi ženski ke pa mo neja štela devati občasno malega! jaz pa sem čujo neke gnes od domačinov ke je porkrot malega dobjo šo v eno gostilno tam polekStrelec z malim pa se polek jega nopjo tak ke ga je pozobjo v gostili!
groza ke je še sploh strošek zej držovi v rešti!Strelec

Legionar ponedeljek, 15. december 2008 ob 23:47

stajerc13 je napisal/a:
milan ti si pozna od Lubeka brata...
pa si vidja ke je pred leti naredja v Lotmerki!!!
tak ka niman besedzaradi takšnega dejanja....
Žalosten
od kerega lubeka to in kej je nareda?

MHA torek, 16. december 2008 ob 10:31

Bija je san guč za dosmrtni zapor, ke več pa ne. Pa še ze so tistega ministra razrešili, keri je to reka.

Legionar torek, 16. december 2008 ob 13:41

MHA je napisal/a:
Bija je san guč za dosmrtni zapor, ke več pa ne. Pa še ze so tistega ministra razrešili, keri je to reka.neso ga razrešili, ampak je ne več minister zato, ker se je pa mejala vlada.

MHA torek, 16. december 2008 ob 13:44

Ja no...

stajerc13 sreda, 17. december 2008 ob 09:30

Deževna nedelja je bila v Dekanih nadpovprečno vroča. V zaselku Grubelce so okoliški prebivalci opazovali razburjenega moškega, ki je z macolo "odstranjeval" pot pripravljeno na asfaltiranje.

Kakor navajajo v današnjih Primorskih novicah je razjarjeni Kranjčan vzel pravico v svoje roke in se lotil cesto v izgradnji, ki poteka čez njegovo posest.

“Poglejte, kaj so mi naredili. Cesto, in to prek moje zemlje, ne da bi me sploh kaj vprašali. In kar je najhuje, posekali so mi šest oljk na dvorišču, ki so nam veliko pomenile. Če mislijo, da se lahko obnašajo kot kavboji, so se krepko zmotili. Na moji zemlji sem jaz gospodar, ne pa koprska občina, ki financira gradnjo ceste. Še sreča, da je v Dekanih nekaj dobrih ljudi, ki so me poklicali v Kranj in povedali, kaj se dogaja, ” je novinarju Primorskih novic razložil razburjeni Gorenjc.

Sicer je pot na tej lokaciji obstajala "od vedno" in pelje do nekaterih hiš in stanovanjskega bloka. Problem z njo je nastal ob njeni širitvi. Mestna Občina Koper je za sedaj ustavila gradbena dela in se lotila reševanja nesoglasij z lastnikom zemljišča.

Več v Primorskih novicah


Mislec Zbesna

stajerc13 četrtek, 18. december 2008 ob 12:30

Včeraj okoli 23.00 ure so koprski policisti prišli na kraj, kjer je bil 54-letni Izolan sam udeležen v prometni nesreči. Zaletel se je v prometni znak na cestnem otoku v koprskem križišču. Preizkus alkoholiziranosti je pokazal pravi vzrok nesreče, saj je napihal 0,84 mg/l alkohola, zaradi česar so ga pridržali.

Ob 2.00 uri so koprski policisti za Ogrlico izsledili 26-letnega voznika, ki je odklonil preizkus alkoholiziranosti. Tudi njega so pridržali.

Ob 3.30 uri pa so v Olmu ustavili 50-letnega Koprčana, ki je napihal 0,78 mg/l alkohola, zaradi česar so ga pridržali.

virJezikU Koper

Hjooj Glaž

Zvončica sobota, 20. december 2008 ob 00:54

No viš....v Lotmerki pa je včera eden nacejeni tip priša iz PP, pokodja polek avta en čik pa se polek rahko pozibava, nekjaj zmučka v telefon te pa se takši kak je bija lepo vseja v nobel črni avto višjega ranga pa odpela....nesen mogla vervati...venda je kakši "jihov" bija.....dvojna merila ne?

Legionar sobota, 20. december 2008 ob 10:19

Zvončica je napisal/a:
No viš....v Lotmerki pa je včera eden nacejeni tip priša iz PP, pokodja polek avta en čik pa se polek rahko pozibava, nekjaj zmučka v telefon te pa se takši kak je bija lepo vseja v nobel črni avto višjega ranga pa odpela....nesen mogla vervati...venda je kakši "jihov" bija.....dvojna merila ne?Hehe

MILAN nedelja, 21. december 2008 ob 10:03

Hjooj kej te ne veš to je bija eden jihovih
ka liden pokože kakši nesmiš biti.Če pa je jihov
pa ga te vendanedo meli zaprtega.
Samo ka bi te to moga vnoči delati ka ga nebi dosti lidi vidlo.

Zvončica sreda, 7. januar 2009 ob 00:48

MHA če kej veš ka se je zgodilo včera večer okolik osmih na ormoški (prek store lekarne) za nesreče? Je bila cesta doj zapreta pa nekan resno je od daleč vün zglednolo

MHA sreda, 7. januar 2009 ob 01:00

V eni prometni nesreči sta se dve osebi lahko telesno poškodovali, ko voznik osebnega avtomobila ni upošteval pravil o prednosti v križišču in trčil v voznico osebnega avtomobila, ki se je pravilno pripeljala po prednostni cesti. Pri tem je nastalo tudi za 5.000 EUR materialne škode.

Vir: PU Murska Sobota

MILAN sreda, 7. januar 2009 ob 08:48

Heoa morti je vida ka je v avti ženska pa je potegna
ven pa je zna ka mo premze
una pa nič tebi nič meni pa puf v jega
to je te nekša emancipacija
Angel Angel Angel Angel Angel Tiho

MHA sreda, 7. januar 2009 ob 12:57

Dejan, ke pa ste gnes nekši karambol meli na Kamenščaki? -> klik

Dejan sreda, 7. januar 2009 ob 13:22

Sen čüja pret sirene tü po bregi pa sen si misla, ka je neke moglo biti. Samo ne ven nič, ke je blo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.