Makaveli sreda, 10. junij 2009 ob 18:27

jap ovemi pa izpit za vedno vzeti pa 100000 vur prostovolnega dela...naj z slikami nesreče pa makar če do krute...ide od šole do šole pa naj predava o ten kak sta si zmrdala živleje...pa kak bi lehko blo še hujše itd.

MHA sreda, 10. junij 2009 ob 18:30

Starši se ze tüdi venda po glovi tučejo, ka so deci takše močne avte küpili. Butl

Makaveli sreda, 10. junij 2009 ob 19:29

nima veze kakšni maš avto...dok maš pamet v glovi de vse ok.

Tunč sreda, 10. junij 2009 ob 21:26

Makaveli je napisal/a:
nima veze kakšni maš avto...dok maš pamet v glovi de vse ok.

Keri 20 letnik z avtom ki ma 160 kujov pa ma zadosti pameti ka se zno krotiti??? Nega ga....lehko ga z baterijo iščete pa ga nete nejšli.Dol

Totega pubeca, ki je preživja bi trebalo zapreti za 10 let. To kaj je nareda je za mene čisti umor...Strelec

Glede del na cesti pa....če je delo na cesti je tam omejitev, ki se je treba držati pa se nikomu nede nič zgodilo.

prlek1825 sreda, 10. junij 2009 ob 22:58

Tunč je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
nima veze kakšni maš avto...dok maš pamet v glovi de vse ok.

Keri 20 letnik z avtom ki ma 160 kujov pa ma zadosti pameti ka se zno krotiti??? Nega ga....lehko ga z baterijo iščete pa ga nete nejšli.Dol

Totega pubeca, ki je preživja bi trebalo zapreti za 10 let. To kaj je nareda je za mene čisti umor...Strelec

Glede del na cesti pa....če je delo na cesti je tam omejitev, ki se je treba držati pa se nikomu nede nič zgodilo.


to neš reko ke nega takših!
10% al pa še malo več mladine je totalno pokvarjenih in to lidje mečete totalno v en koš!
jaz ven ke eni mlodi delajo bedarije po cesti, samo tisti eni še neso vsi, polek tega pa rečem ke je še stalno mlodi šofer bol varen na cesti kak kakši 65,70 letni starček al pa še več, pa ne ke bi se delo norca, ampak takšo je živleje človik je stori nema več teko refleksov nemre se več tak obračati polek tega pa so se teoretična pravila malo spremenla in so zgubleni,...npr kožišča pa tak dale!
glede pokvarjene mladine pa se jih nejde večina v mesti, ke so lidje cele dneve po službah deca so somi sebi pripuščeni in delajo piz.....
sam sistem je zgrešeni ki potegne 1000 problemov za sobom!
ke pa se tiče mladine z vasi oz po domoče rečeno kmečke mladine pa so sogurno bole pametni kak mestjanari, ke vejo ke treba človik neke narediti ke de mejo kej, ke jim ne prileti vse po luhti kak mestjanarom!

Zvončica sreda, 10. junij 2009 ob 23:30

Jaz man duma dvo bivša 20-letnika pa sta obo odlična pa odgovorna šofera....s ten ka sen začela s "prometno vzgojo" že od malega.....vezali smo se zato ka smo varni (ne zavolo policejov), držati se je bilo treba pravil, se kulturno/umirjeno obnošati gda je gužva pa čokaje....pa komentirati butle ke se jin preveč midi (ke jih ponavodi itaki "zgrobiš" čeglih ne noreješ po cesti....meni je uspelo. To pa sen planski delala zato ka sen znola ka ta enkrot obadvo za volanon....pa sen štela dosečti ka ta pametno vozila pa ka jima bon v miri dola klüče od avta Haha Se sploča hitro začeti.....ne pa te gda so v najbole norih letih.

Makaveli sreda, 10. junij 2009 ob 23:43

Tunč je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
nima veze kakšni maš avto...dok maš pamet v glovi de vse ok.

Keri 20 letnik z avtom ki ma 160 kujov pa ma zadosti pameti ka se zno krotiti??? Nega ga....lehko ga z baterijo iščete pa ga nete nejšli.Dol

Totega pubeca, ki je preživja bi trebalo zapreti za 10 let. To kaj je nareda je za mene čisti umor...Strelec

Glede del na cesti pa....če je delo na cesti je tam omejitev, ki se je treba držati pa se nikomu nede nič zgodilo.


ti pa zej že pretirovleš...sicer nimamo tak močnega avta pa nisen meja nobene pizdarije...ali ke ma to veze?če si bedok si bedok.neglede na to keko je kujov pod haubo...saj pa z storo krntjo lehko tudi maš prometno pa ga zategovleš po cestah...sicer ne tak kak z bemfo ali ide pa vseeno.


jaz ovega nebi zaprja...saj pa ke je on kriv?saj pa sta se obo spravila dirkat...poznala se sta...zmenila se sta ka sta dirkala...naj mu naložijo 10000 vur ka de po šolah predava o fukjeni vožji pa seveda izpit vzeti za vedno.nej uporabla cug


glede metne dece pa s sela...nega razlik vekih...ponavodi so glih toti neki ko si avte predelovlejo...ko majo mopede si tisto frizirajo te pridejo na skutere te pa na avte...nima veze od kot si...pa deca s kmetov ma pret svoje avte kak mestni...sen te ne zastojn star 23...pa vidin kak so...20% mojih kolegov ajde mogoče 25% ka mojo svoj avto...ovi ke so pa z kmetov pa jih poznan pa ma vsaki drugi avto pa si ga neke prerihtovle itd...

Na zadnje urejal: Makaveli, dne: sreda, 10. junij 2009 ob 23:52

Dejan četrtek, 11. junij 2009 ob 00:46

Adijo pamet, ke je te toti na avtocesti z avton nareda Hjooj Dobro, ka se je bedok som odstrana s ceste, ka še neje koga seboj vzeja. Dostikrot se ne kunča tak.

Krive pa so tü ne dela na AC al pa slabe ceste al kej koli. Kriva je "pamet" totega dirkoča. Dela so pač vedno na cesti, temi se je treba prilagoditi. Znaki na cestah neso zato, ker tan morejo biti, pač pa zato, ka se jih upoštevle. Sen se pela prešji teden po celi AC dol do morja. Dela pač so tan gi so, malo potrpiš pa glihtak prideš mirno na cilj, či maš potrpleje pa pamet. Trajalo je 2:50 od morja do duma, či ne bi blo del, bi morti blo 2:30 pa zaradi tega nesen nič dosti zamüda.

Avto pa si pač fsakši küpi takšega, kakšega si lehko privošči. Či pa froci doš svojega BMWja, te pa de se pač razmaza.

MHA četrtek, 11. junij 2009 ob 04:16

Je blo po poročilih, ka toti ke je hmrja, ka je bija od prometnega policeja sin.

kobreti četrtek, 11. junij 2009 ob 09:18

Zvončica je napisal/a:
Jaz man duma dvo bivša 20-letnika pa sta obo odlična pa odgovorna šofera....s ten ka sen začela s "prometno vzgojo" že od malega.....vezali smo se zato ka smo varni (ne zavolo policejov), držati se je bilo treba pravil, se kulturno/umirjeno obnošati gda je gužva pa čokaje....pa komentirati butle ke se jin preveč midi (ke jih ponavodi itaki "zgrobiš" čeglih ne noreješ po cesti....meni je uspelo. To pa sen planski delala zato ka sen znola ka ta enkrot obadvo za volanon....pa sen štela dosečti ka ta pametno vozila pa ka jima bon v miri dola klüče od avta Haha Se sploča hitro začeti.....ne pa te gda so v najbole norih letih.

No pa še jaz bom priloža svoj piskerček kcoj, lehko bi napisa kar z vekimi črkami VZEMTE SI ZGLED PO ZVONČICI, kak se to dela z deco.Seveda je ogromno odvisno od življenja v družini, saj poznate tisti rek o jaboki ki podne z dreve, deca se seveda ućijo od nos,zato se potlan ne čudite od kod jin take fore. Drugo pa kaj je, če bi si toti nesrečnik z svojimi žuli kupa pa vzdržova avto, van poven ka bi ziher načik stisna na gas.

Tunč četrtek, 11. junij 2009 ob 10:47

makavelli je napisa:

(jaz ovega nebi zaprja...saj pa ke je on kriv?saj pa sta se obo spravila dirkat...poznala se sta...zmenila se sta ka sta dirkala...naj mu naložijo 10000 vur ka de po šolah predava o fukjeni vožji pa seveda izpit vzeti za vedno.nej uporabla cug)


Tudi če sta se zmenila sta oba znalo ka se to ne dela. Glih tak je kriv tisti ki je preživa kak tisti, ki je ne. Če dva ropleta banko je tisti ki drži žakel glih teko krif kak tisti, ki notri peneze devle ali se je to kaj spremenilo.
kaj pa če bi še v svoji bedariji kakšnega tretjega soboj potegnila v nevolo, ki se je normalno pela po AC.

Sam sen že meja nesrečo za kero sen sam krif in še zaj sen bogi hvaležen ka je ne bija še kdo drugi udeleženi ampak sen samo avto vniča pa par kolov na cestišči. Pa sen bija trezen voza sen po omejitvah samo malo sen neke fkraj pogledna pa je že počilo.

In če se pa nehče spravi zavestno kršit predpise pa bi pomojen kazen mogla biti visoka.

Na zadnje urejal: Tunč, dne: četrtek, 11. junij 2009 ob 10:50

Dejan četrtek, 11. junij 2009 ob 11:17

No toti sin od policeja si je te misla, ka si lehko vse privošči pa vozi 200 na vüro gi šte, da je jegof ata policej Hjooj
Pa či bi svoj avto meja, bi drgači tuhta, kak je že kobreti reka. To pa so pač starši krivi, ka je ne blo nikšega reda pa vzgoje. Sicer pri 22 letih že som lehko malo k pameti prideš pa začneš tuhtati, samo toti očitno neje.

Na zadnje urejal: Dejan, dne: četrtek, 11. junij 2009 ob 11:19

mirka četrtek, 11. junij 2009 ob 11:50

Mi mamo super akterje!!so nam vkrali 2 kilometra železniške proge!!!????Buum

Legionar četrtek, 11. junij 2009 ob 11:58

mirka je napisal/a:
Mi mamo super akterje!!so nam vkrali 2 kilometra železniške proge!!!????Buumto ciganska deca krodnejo. uni ne vejo ke je žmetno, uni zdignejo pa nesejo.Vrag smejun

mirka četrtek, 11. junij 2009 ob 12:09

Ja, se nam je dva tedna nazaj zaletel en cigan v avto, pa zbrisal!!!Pisk pa so ga policaji pripeljali na kraj nesreče.Pa je vprašal policajko:A boste slikali avto zaradi nesreče?dobro, apak samo od zunaj, ker mam notri ene stvari, ki sem jih ukradel....Pa saj poznam vse inšpektore, mi tak nič nevjo rekli...jaz sem mala ribaRiba Ko me inšpektor kaj vpraša, mu povem za kakega dilera, pa mam mir!!Gospa,za vas mi je pa žal.Veste, sem babi avto razbil, ker je mela drugega:::saj od mene tak navte nič dobili, mam kake 20000€kazni...Saj mi nimajo kaj vzeti!!!
Adijo živci..Sem mislila da ga bom,,,Tučem

Dejan četrtek, 11. junij 2009 ob 12:12

Heh, toti pa je čistokrven Hjooj

Mali cigan pa zdigne traverzo al tir pa leti ž jin. Železo, aluminij, baker, ... to se vse fejn ponüca.

dada četrtek, 11. junij 2009 ob 13:35

KRADLI PO BARKAH PRIVEZANIH V KANALU SV.JERNEJA....


Kot poročajo policisti, je v zadnjem tednu nekdo vlomil v dve barki, ki sta bili privezani v kanalu Sv. Jerneja v Seči. 59-letnemu lastniku iz Ormoža je neznanec ukradel več predmetov, ki jih je hranil na barkah.

V Portorožu pa so turistu ponoči ukradli najeto kolo, ki ga je zaklenjenega pustil pri enem od športnih klubov.


vir....policija



se mi zdi ka je tota barka od prleka1825...Žalosten

kobreti četrtek, 11. junij 2009 ob 13:35

Dejan je napisal/a:
Heh, toti pa je čistokrven Hjooj

Mali cigan pa zdigne traverzo al tir pa leti ž jin. Železo, aluminij, baker, ... to se vse fejn ponüca.


Ej pa to je ne več črna kronika ampak črni humorHaha

Tunč četrtek, 11. junij 2009 ob 14:42

Aplavz Če pa malo hec domo vkrej, pa morete priznati ka so bili prokleto dobro organizirani keri so železnico vkraliRespekt

Na zadnje urejal: Tunč, dne: četrtek, 11. junij 2009 ob 14:48

mirka četrtek, 11. junij 2009 ob 14:48

Ja, to je moglo biti tak..Dva km!!pa ven zruvati, naložiti brez ropota, pa odpelati??
Pa ljudje okoli,niso nič čuli?Panika, če kradejo pri sosedi, naj kar kradejo???!!Nič ni nobenemu mar...Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.