Zvončica četrtek, 11. junij 2009 ob 21:56

To te buje kon smo prišli.....to ti je zej lejf ka so nan ga oblüblali...SLO na vrhu (česa že?).....bedno resenKadilec

MHA sreda, 24. junij 2009 ob 22:49

Sen se pela z Lipovec prta Lotmerki, pa so mi celi cejt 4 avti za ritjo vozili. Se pelan prek müre, te pa so mi 3 srne prek skočile, sen do kunca doj stava, ovi za meno se je te ogna meni, ovi dvo za jin pa lepo eden ovem v rit notri.

Nela sreda, 24. junij 2009 ob 23:03

Tak jin je treba. Meni gre to tak na zivce, ko se lidje tak vkup vozijo, pa lezijo v rit, taka samo cokas ko de ke zruzilo. Haa

MILAN sreda, 24. junij 2009 ob 23:06

to je zato ka se ne vejo pelati kak se spodobiHjooj

MHA sreda, 24. junij 2009 ob 23:08

Sen misla ka de še ovi v mojo rit prileta, san sen jas te nekak prta sredini odpela, ovi pa čist na bankino.

prlek1825 sreda, 24. junij 2009 ob 23:09

meni se je ovokrot en policej v privat avti držo tak riti, da ga na videz poznam zoto vem ke je policej!
te pa sem tudi do lepo žmigavec ke sem štejo zaviti on pa se mi dale drži riti, te pa me je razkurjo pa sem mo butno po bremzi pa gas takoj ke nebi butno te pa je neke začejo trobiti pa mohati pa me čudno glejati!
da bi mo glovo človik vtrgo, čudno vozi polek tega pa še policej!

prlek1825 četrtek, 25. junij 2009 ob 23:00

dada je napisal/a:
KRADLI PO BARKAH PRIVEZANIH V KANALU SV.JERNEJA....


Kot poročajo policisti, je v zadnjem tednu nekdo vlomil v dve barki, ki sta bili privezani v kanalu Sv. Jerneja v Seči. 59-letnemu lastniku iz Ormoža je neznanec ukradel več predmetov, ki jih je hranil na barkah.

V Portorožu pa so turistu ponoči ukradli najeto kolo, ki ga je zaklenjenega pustil pri enem od športnih klubov.


vir....policija



se mi zdi ka je tota barka od prleka1825...Žalosten


neje to moja barka, vem pa za koga se po vsej verjetnosti gre ki so ga okradli pa to ne samo enkrat!!
provi kradlivci so primorci grotali..no ne vsi
hehe

Nela petek, 26. junij 2009 ob 06:46

Ste ze culi ka je Michael Jackson hmrja?

Tuji mediji poročajo, da je kralj popa Michael Jackson umrl. Tiskovna agencija Reuters je sporočila, da so Jacksona odpeljali v bolnišnico v Los Angelesu. Sprva so bili svetovni mediji zelo previdni pri poročanju, toda ameriška televizijska hiša CNN je dobila uradno izjavo mrliškega oglednika, ki je potrdil informacijo o smrti.

Jacksona so našli reševalci na njegovem domu. Kdo jih je poklical, ni znano. Spletna stran Los Angeles Times poroča, da Jackson ni dihal, ko so prispeli reševalci. Oživljali so ga, toda zaman.

Jackson je bil star 50 let. Njegov prijatelj je za britansko televizijo BBC povedal, da ne more verjeti, da bi lahko bila ta novica resnična. "Michael se je pripravljal na turnejo. Pazil je na zdravo prehrano in veliko vadil," je povedal za BBC. Turneja naj bi se začela 12. julija, pevec pa je napovedal 50 koncertov. Milijon vstopnic je prodal le v nekaj urah in s tem dokazal, da ga občudovalci niso pozabili.

"Spletna stran Los Angeles Times poroča, da je velikan popa Michael Jackson umrl. Zdravniki so ga razglasili za mrtvega danes popoldne, potem ko so ga reševalci pripeljali v bolnišnico. Bil je v globoki komi," poroča tuja tiskovna agencija Reuters.


Naja....kak to hitro pride.... Žalosten Jaz sem ze vcera vecer vidla na CNN, da so ga v bolnico pelali, tan so na veko porocali o ten. Samo ka pa bi hmrja, pa si nesem mislila.

Na zadnje urejal: Nela, dne: petek, 26. junij 2009 ob 06:48

MILAN petek, 26. junij 2009 ob 07:03

Hjooj ja pa glih ze je vmrj adere je bija do kraja zrihtani

MHA petek, 26. junij 2009 ob 15:58

Eh, to že zaron od pol šestih poslüšan. Jas sen ga tak ne poslüša, še meje pa gleja.

prlek1825 petek, 26. junij 2009 ob 17:21

meni se tudi bogme vidi ke so malo prevejko paniko stirali!
se ne rečem človik je za sobon neke pustjo, samo ke po celem sveti delajo takšo paniko pa se mi vidi glupost!

mirka petek, 26. junij 2009 ob 17:58

Tak je to..dokler si živ, te pluvajo, pa gučajo grde stvariJokec Ko te pa pobere, te pa si najbolši, pa vsi te majo radiKozlam samo deca se mi smilijo, ka so sirote...al kak?

Nela petek, 26. junij 2009 ob 18:11

Ja on je meja skrbnistvo nad deco, sicer od prvi dveh se ve kdo je mama, za zodjega sina pa nihce neve baje, to je samo on zna... Michael.

MHA petek, 26. junij 2009 ob 18:40

Glih tak je navoden smrtnik kak mi. Sen zaron v slüžbi priša k enidvema v sobo, pa sta na CNN-i glejala Jacksona, te pa jidvi pitan či veta što je to bija, pa nibena ne znola o čen se gre. TV pa sta tak glejala kak da bi mehiko vrteli. Hjooj

prlek1825 petek, 26. junij 2009 ob 20:23

žalostno je ke je hmrjo samo na Kozlam ti gre kda keri godik radijo prižgeš kon godik daš na tv samo gočijo o tem!
hujšo paniko delajo kak če bi hmrjo papež!

Dejan petek, 26. junij 2009 ob 22:17

Sej ne delajo panike. Pač je vmrja veki človek. Se je treba posloviti od jega. On je ziher bija eden nejvečjih glasbenikov totega časa, podobno kak Elvis Presley negda.

Zvončica petek, 26. junij 2009 ob 22:36

Če bi malo meje hteja biti podoben Diani Ross pa meti bledoličniško podobo bi venda še gnesden veselo skoka po sveti.....končno pa, vsakega to 1x čoka.....svoje je v svojih cejtih odpopeva pa odplesa....pa nič več. Me ne gene.....za kakšega Claptona pa bi mi bilo precik žo...

MHA petek, 26. junij 2009 ob 22:39

Eric Clapton To ja Meni mo un dobre pesmi, Jacksona pa nikdor nesen posluša.

Na zadnje urejal: MHA, dne: petek, 26. junij 2009 ob 22:40

Nela petek, 26. junij 2009 ob 22:54

Sej jaz ga tudi nesem poslusala, pa nesem jegov fan, samo na hipe mi pa mejo dobre pesmi. Jaaa

MHA petek, 26. junij 2009 ob 23:03

Pa še igrico so pojen naredli -> klik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.