MHA petek, 2. oktober 2009 ob 11:39

Sem šteja, pa še toti ke je povzroča nesrečo, je preživja, nič krivi pa nastrodali. Kak se te lehko kontra pela, či ne vidi ali ke mu je, možno tüdi ka stori samomor dela. Vsen takšin šoferon doživlensko vozniške fkrej.

Dejan petek, 2. oktober 2009 ob 13:06

Ka se pelaš v nasprotno smer na AC moreš biti al slep al pa glup. Keko sen čüja, še je pijan poleg tega bija.
Či pa dela samomor pa se vrag nej gre v zid zaleti Zid

Jernej petek, 2. oktober 2009 ob 13:18

Dejan je napisal/a:
Ka se pelaš v nasprotno smer na AC moreš biti al slep al pa glup. Keko sen čüja, še je pijan poleg tega bija.
Či pa dela samomor pa se vrag nej gre v zid zaleti Zid


Nekda da je še cestnina bila je skoron ne mogoče blao onopak
se gor na AC pelati!

Takšne primere za "Geisterfahrer" maš resan vsaki den v Avstriji pa Nemčiji!

MHA petek, 2. oktober 2009 ob 21:34

Sen po radji posluša, ka mo je nejč nič praf ne blo, so ga zroven v rest odpelali.

Dejan petek, 2. oktober 2009 ob 22:01

Ja pa tüdi na prostost so ga že spüstili. Bija pa je pijan Hjooj

Legionar petek, 2. oktober 2009 ob 22:28

To je možno samo v Sloveniji. Pijan buješ 3 lidi, pa si za por vür na prostosti. Hudi Hjooj

Dejan petek, 2. oktober 2009 ob 22:40

Toti je po mojen že negi v oštariji pa dale pije. Baje ga je žena pistila pa je celi teden že pijan.

MILAN sobota, 3. oktober 2009 ob 07:54

Vuuhuu TO PA JE RESEN VEKA NEVOLA

MHA sobota, 3. oktober 2009 ob 11:18

To ali tüdi ne ven, 3 lidi je buja pa na prostosti. Či pa bi koga tak buja pa bi bija v resti, se pravi či se češ koga rešiti pa nebi rad ša v rest, ga doj povozi. Hjooj

Dejan sobota, 3. oktober 2009 ob 12:47

Kazen pa je 300 € pa 5 kazenskih točk, či se pelaš v nasprotno smer. To tüdi ne ven gi je logika. Ke je te to 300 €... Hjooj
Takšemi, ki se na AC zapela v nasprotno smer, bi na lici mesta mogli vzeti vozniško pa ga nigdor več ne bi smeja meti. Ka se zapelaš narobe na AC, ti pove, ka človik nima ke dosti pojma o vožji.

prlek1825 sobota, 3. oktober 2009 ob 15:38

glede tote nesreče je resen bila prova groza, mi smo se vutro glih po avtocesti proti loblani pelali ke sem šo na pregled z nogo v jesenica, pa je resen vse vkup bila prova groza to v temi viditi, kufri so vsepoprek ležali po cesti, kolone pa še nekše neje blo ke se je moglo to zgoditi por minut pred nami ke smo se dopelali!

MHA ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 14:19

Jas sen tüdi za to, takšemi vozniško za večno kre vzeti! Vsakšemi normalnemi šoferi more biti tota signalizacija ke je po AC zadosta.

Legionar ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 20:01

Fkrej vzeti pa nej enih 20 let negi na Dobi malo razmišla o ten, ke je nareda! Hudi

prlek1825 ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 21:47

jaz bom reko tak ne zagovorjam ga ke kej je naredjo je resen neke nepopisnega!
samo rečem pa tak nešče zakole por ludi pa dobi 20 let rešta ki je to som rad naredjo!
toti pa vseeno neje mejo takšega namena!
jaz bi kot prvo izpita nikdor v živleji več nebi smejo meti, rešta pa mo nebi do!
do bi ga za eno deset let v sočo na rehabilitacijo,pa ke bi lepo kcoj gledo kak lidje trpijo pa ke bi tam lepo delo pa pomogo totim revežom ki so tam ke bi si v glovi malo pošlihto ke lehko naredi trenutek nezrele glove!
v rešti bi mo prelepo šlo nej rejši tote boge ludi kcoj gledi pa nekši hasek dela!

Dejan ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 23:06

Jas bi takše lidi da delat nekan za isto dobo, kak bi v zapori bli. V zapori mo je "lepo" na držovne stroške, či bi pa negi jorke kopa celi den, smeti pobira al pa podobno pa bi še neke haska od jega blo.

prlek1825 ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 23:17

samo te če bi toti restanti tak delali te bi še večja recesija bila ke drugi nebi meli dela ke bi toti vse naredli, če jih je baje teko ke de reste mogli kcoj delati Nasmeh

Dejan ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 23:22

Takšega dela pa al nigdor ne bi sfalilo. Smeti pobirati, na cestah delati, se nejde kejkoli. Zej bi tü na Ormoški v Lotmerki lehko to gor kopali Hihihi
Penezi ne bi bili problem, sej ne bi bili tak pločani, kak ostali pošteni delavci Pomežik

prlek1825 ponedeljek, 5. oktober 2009 ob 23:29

jaz rečem tak neman nič proti tujcom od doli, samo so se preveč razpasli, to je za sobom potegnolo več kriminala vzporedno z tem pa ke se našim nič ne sploča delati ovi pa pač more delati!
če ovih nebi blo, bi bli naši bole zaposleni ke bi tudi delodajalci bli prisiljeni dati večje ploče ke nebi blo ludi pa bi se stvari morti malo pošlihtale!

MHA torek, 6. oktober 2009 ob 09:58

Se strinjan z Dejanon, nej gre javna dela delat, kak pa v rest, tan živi na naše stroške, je na toplen, ne smrdi, neje lačen,... Nej gre, smeti pobirat, v leti je trova za kositi v zimi pa nej snek meče po pločnikih.

Zvončica torek, 6. oktober 2009 ob 23:33

Hja, gnes pa se je podobno ponovila na zg. Kropji....je tüdi nekši naruksani šmrkavec na rovni cesti zapela v avto v keren so bile baje 4 dikline....pa ka boga se grejo???Eno je če maš nesrečo kak nesrečo (čeglih se te ponavodi prehitro vozi) če pa si še polek toga pijan pa je resen takši šofer ne za drügo kak za eno oring kazen - pa doživljensko prepoved vožje z avton. Pa amen. Vudri



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.