Legionar sreda, 7. oktober 2009 ob 07:36

prlek1825 je napisal/a:
jaz bom reko tak ne zagovorjam ga ke kej je naredjo je resen neke nepopisnega!
samo rečem pa tak nešče zakole por ludi pa dobi 20 let rešta ki je to som rad naredjo!
toti pa vseeno neje mejo takšega namena!
jaz bi kot prvo izpita nikdor v živleji več nebi smejo meti, rešta pa mo nebi do!
do bi ga za eno deset let v sočo na rehabilitacijo,pa ke bi lepo kcoj gledo kak lidje trpijo pa ke bi tam lepo delo pa pomogo totim revežom ki so tam ke bi si v glovi malo pošlihto ke lehko naredi trenutek nezrele glove!
v rešti bi mo prelepo šlo nej rejši tote boge ludi kcoj gledi pa nekši hasek dela!
No, ne ven
ke bi starši umrlih rekli na to, ka je toti tega itak ne sonrad nareda. Kdo se zapelaš na avtocesto
v nasprotno smer, te veš, ka je dosti možnosti ka zavolo toga nešče vmerje; isto tak kda se pijan
zapelaš na cesto.

prlek1825 sreda, 7. oktober 2009 ob 11:53

ne me narobe razmiti, nesem mislo tak ke na zagovorjam ga niti nejmeje, samo je razlika če nešče gre nad por ludi pa jih v prištevnosti namreno zakole, kak toti ki je pijan bijo pa neje mejo nikoga nemena zaklati!

Dejan sreda, 7. oktober 2009 ob 12:23

Hmm, jas pa pri ten ne vidin nobene razlike. Či si nekoga buja, si ga buja. Te pa či namerno al nenamerno, tisti je mrtev pa zaradi tega nede meja nič ležje smrti, či ga je nešče buja s pištolo ali z avton. Či si ti pijan pa greš za volan pa se po AC pelat v nasprotno smer se nemre to dobro kunčati. To venda fsakši pri sebi teko ve pa makar ma 2.0 v krvi.
Pa toti človik bi se komot lehko AC zogna, ge po lokalnih cestah, gi nega teko prometa. Pa tüdi teko neje bija pameten. Že normalno po AC se pelati, kak je toti bija zarezani je smrtno nevarno, ne ka kontra ne bi bilo.

MILAN sreda, 7. oktober 2009 ob 13:39

Vuuhuu NA ŽALOST JE ZA TOTIN ŠE DOSTI TAKŠIH KRESOV KERE DE NEMOGOČE STAVITI PRET KAK DO NAREDLI NEVOLO,

Legionar sreda, 7. oktober 2009 ob 20:36

prlek1825 je napisal/a:
ne me narobe razmiti, nesem mislo tak ke na zagovorjam ga niti nejmeje, samo je razlika če nešče gre nad por ludi pa jih v prištevnosti namreno zakole, kak toti ki je pijan bijo pa neje mejo nikoga nemena zaklati!

Takša nesreča, kdo nešče gre totalno pijan na avtocesto in to v nasprotno smer, je za mene
ista stvor kak či nešče gre, pa postrela por lidi! Pijan človik na avtocesti je lehko isto nevaren
kak nešče s puškoj - ali pa še bolj. Nebi rad bija pameten pa pametüva, ker sen se tüdi son že
vseja v avto v ne glih treznen stanji. Samo sen vedno maximalno previden. Pa se mi je klüb
temi enkrat zgodilo, ka bi zavolo toga buja dvo nedužna človeka! In pr ten nega izgovorov, ali
totalno pijan na promerni cesti z vekimi brzinami ali pa s puškoj - stvor je ne čist bole nedužna!

prlek1825 sreda, 7. oktober 2009 ob 21:07

Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
ne me narobe razmiti, nesem mislo tak ke na zagovorjam ga niti nejmeje, samo je razlika če nešče gre nad por ludi pa jih v prištevnosti namreno zakole, kak toti ki je pijan bijo pa neje mejo nikoga nemena zaklati!

Takša nesreča, kdo nešče gre totalno pijan na avtocesto in to v nasprotno smer, je za mene
ista stvor kak či nešče gre, pa postrela por lidi! Pijan človik na avtocesti je lehko isto nevaren
kak nešče s puškoj - ali pa še bolj. Nebi rad bija pameten pa pametüva, ker sen se tüdi son že
vseja v avto v ne glih treznen stanji. Samo sen vedno maximalno previden. Pa se mi je klüb
temi enkrat zgodilo, ka bi zavolo toga buja dvo nedužna človeka! In pr ten nega izgovorov, ali
totalno pijan na promerni cesti z vekimi brzinami ali pa s puškoj - stvor je ne čist bole nedužna!



no to se mi dopodne ke si prizno ke si se tudi pijan vovzjo!
to ti zato provim ke si realno povedo!
bom pa ti reko drugo stvor, lidje smo si različni! jaz ti lehko povem z mojih izkušen sem se tudi že pijan pelo samo ne glih na duge razdalje kakših por km, pa ti lehko rečen kda sem bijo totalka pijan sem se zavedo pa sem se pelo40, kda pa si malo pijan pa sem pameten pa tudi nesem glih pomalen pelo!
v vsakem primeri pijan za volan bojše ne, je pa resen ke alkohol različno deluvle na lidi in stranski učinki so različni!
isto je pri tebi reko reko si ke si maximaalno previden nešče deseti pa je maximalno nepreviden ker se nemre kontrolirati! v treznem stanji ziher tega nebi naredjo pa niti tega neje štejo narediti je pa bistvo nobeden pijonec neje pameten!
kazen more dobiti pa ne malo to niti ne obžoluvlem ke bi trezen mogo štidirati ke lehko pijan naredi! pa še skoz van provim ne me več narobe razmiti ke ga zagovorjam ker ga ne....glede rešta pa sem že povedo ke ga nebi dov rest ampak nej gre v sočo totih bogih ludi neguvat, ke de vidjo ke nepremišlenost lehko naredi

Legionar sreda, 7. oktober 2009 ob 21:37

Se ven ka ga ne zagovorjaš. Ke čen povedati je samo to, ka bi se pijani lidje mogli zavedati,
ka so tüdi oni potencialni morilci na cesti. In či veš ka pijan lehko na cesti koleš, še posebno
či se pelaš po avtocesti v nasprotno smer, te je tüdi za to treba prevzeti odgovornost. Je pa ta:
mi lehko zej tü pametüvlemo, samo moremo se tüdi zavedati, ka pametüvlemo samo o storilci.
Kapa žrtve? Trije mlodi so zavolo jega mrtvi - TRIJE! In tri familije , pa še mogoče kera, trpijo
zavolo jega, pa do trpele verjetno celo živleje. Kazen gor ali dol, za mene je to zločin. Ne rečen, se zgodi, pa greš malo pijan na cesto ali pa si malo nepazljiv, pa kej povzročiš, to se lehko zgodi
vsakemi. Samo kej takšega kak je toti nareda, to pa je že malo preveč!

prlek1825 sreda, 7. oktober 2009 ob 21:54

sej to moš tudi prav nega smisla debatirati o tem ker treh mlodih živlej več nega te pa kakša koli kazen je popravlo se več nazej nede

Zvončica sreda, 7. oktober 2009 ob 23:34

Hja, negda je ne bilo nič nenavadnega če se je spilo na muziki pijače keko si misla ka gre pa si se pela.....resen smo bili meje ozaveščeni glede toga....res pa je bilo te dooooosti meje avtov, pa malenkost bole pomalen se je vozilo.....jaz sen se tüdi enkrat "pod gason" pelala....pa sen bila prepričana ka vozin kak Elija....te pa mi je vesela drüžba ke se je pelala za menoj z malo meje veselin šoferon oz. on reka ka sen vozila kak da bi slalom z avton trenirala...od te sen ne nigdor več toga naredla....je fejn če ti gdo pove ne?

Dejan četrtek, 8. oktober 2009 ob 00:45

Ja sej se je venda fsakši že gda malo pod gason pela. Pa bojše ka to čimpret naredi, gi po veških cestah, ka potli ve kak je to pa ka pri sebi veš kak pa kej. Ne ka se potli negi zarezani pameten delaš pa v nevarnost sprovlaš še koga drügega.

Legionar četrtek, 8. oktober 2009 ob 08:14

Eno je, či se malo pod gason pelaš dumu negi med jivami, drügo pa či se totalno pijan sproviš
na avtocesto pelat v nasprotno smer. Resen je, ka treh mrtvih nede nišče več zbüda, samo
kazni za takše stvari bi mogle biti dosti vekše kak so.

erof četrtek, 8. oktober 2009 ob 10:38



Nenavaden dogodek Hjooj Mislec



Ljubljančan je v lokalu pozabil jakno, v kateri je imel 60.000 evrov gotovine. Na jakno se je spomnil, ko je že zapustil lokal. Poklical je policijo, a jih je pomotoma napotil na napačen naslov.

Zgodba se je za Ljubljančana srečno končala, zahvala pa gre predvsem policistom Policijske postaje Slovenske Konjice in delavki zaposleni v gostinskem lokalu Tepanje 1.

Kaj se je zgodilo? Ljubljančan srednjih let je včeraj v gostinskem lokalu Tepanje 1 v Slovenskih Konjicah pozabil jakno, v kateri je imel 60.000 evrov gotovine, so sporočili iz celjske Policijske uprave. Na jakno se je spomnil, ko je že nadaljeval z vožnjo po avtocesti proti Dramljam. Poklical je na Policijsko postajo Slovenske Konjice in prosil za pomoč, a je v zmedi navedel napačen naslov in policiste napotil v gostišče Tepanje 2.

Policisti so nemudoma odšli na kraj, vendar jakne niso našli. Konjiška policijska patrulja pa je v nadaljevanju odšla še na avtocestno postajo Tepanje 1, kjer je prijazna uslužbenka ravno našla in jo do prihoda policistov shranila skupaj z vso gotovino. Policisti so jakno in denar vrnili hvaležnemu lastniku.

VIR

toti pa te more meti še negi kup tajkunskih duma arhiveranih evrov ka 60.000 evrov gotovine neti ne pogreša keko še te mo ke na kupi,policija pa mu ja toti zamozani kup vrag ve kerega izvora izročila brez ka bi ga pitala od kot te izvira očitno jim je kej vkrej do ka nebi kej preveč v javnost prišlo. Klejen Bomba


Legionar četrtek, 8. oktober 2009 ob 17:14

Moreš biti prokleto nor ali pa dobesedno zabit, ka jakno s 60.000 evri samo tak okolik nosiš
po nekših oštarijah. Jaz sen ne škodoželjen, samo bi mu derek prvošča ka je ne bi nejša, bi vsej
za drügič zna. Hjooj

MHA četrtek, 8. oktober 2009 ob 20:05

Dejan je napisal/a:
Hmm, jas pa pri ten ne vidin nobene razlike. Či si nekoga buja, si ga buja. Te pa či namerno al nenamerno, tisti je mrtev pa zaradi tega nede meja nič ležje smrti, či ga je nešče buja s pištolo ali z avton.


Se strinjan z Dejanon, glih tak či si trezen pa si zavolo hitrosti nekoga buja je isto, ovi bi nej pret štindera kak se je vseja v avto ne pa ze ki je prekesno. Moga se je zavedati ka je pijan pa ka je v avti, taka jih je namerno buja.

MHA petek, 16. oktober 2009 ob 10:36

Mama je le z grozo opazovala, kako je voziček, v katerem je bil njen 6-mesečni sin, padel na tračnice, zatem pa je pridrvel vlak.

Video -> Dojenček padel pod vlak

Video posnetek pokaže, kako mama le za trenutek spusti voziček, ki začne drseti proti progi. Mama začne teči proti vozičku, a je prepozna, saj voziček pade na tračnice, le nekaj sekund zatem pa pripelje vlak. Potniki in mama z grozo opazujejo prizor.

A zgodba ima po čudežu srečen konec, saj jo je dojenček odnesel le z buško na glavi.



Neverjetno ka je dete preživilo, ze se je drügič narodilo.

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 11:49

Legionar je napisal/a:
Eno je, či se malo pod gason pelaš dumu negi med jivami, drügo pa či se totalno pijan sproviš
na avtocesto pelat v nasprotno smer. Resen je, ka treh mrtvih nede nišče več zbüda, samo
kazni za takše stvari bi mogle biti dosti vekše kak so.


jaz se z tem ne strinjam ke bi mogle biti večje kazni!
ke tote kazni ke so to je samo tiraje biznisa v držovni propračun!
za vse ke se zgodi prinas je kriv alkohol al pa hitrost! teko ke mojo zgovor pa kazni povečovlejo! to ke pa si celi živcen pa ne zbroni za volanom pa samo glediš naprej nazej ki do policeji....to pa je ne nič krivo oz boknedej ke bi se sploh omenlo!
kazni so lehko kakše god izjeme do se še skoz nejšle ke do delale pizdarije!
trebalo bi spremeniti samo kulturo vožje pa zzgajati deco že od malega na drgačen način, kar bi seveda trajalo eno obdobje samo bi uspeh na konci ziher bojši bijo kak povečovanje kazni

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 11:51

MHA je napisal/a:
Mama je le z grozo opazovala, kako je voziček, v katerem je bil njen 6-mesečni sin, padel na tračnice, zatem pa je pridrvel vlak.

Video -> Dojenček padel pod vlak

Video posnetek pokaže, kako mama le za trenutek spusti voziček, ki začne drseti proti progi. Mama začne teči proti vozičku, a je prepozna, saj voziček pade na tračnice, le nekaj sekund zatem pa pripelje vlak. Potniki in mama z grozo opazujejo prizor.

A zgodba ima po čudežu srečen konec, saj jo je dojenček odnesel le z buško na glavi.



Neverjetno ka je dete preživilo, ze se je drügič narodilo.


adijo ne, to pa ne vidiš vsaki den....toto dete se je dobesedno drugič narodlo!
boga mama ke de si celo živleje zej učitala ke je naredla

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 12:06

http://24ur.com/novice/svet/balon-z-otrokom-odletel-v-zrak.html
kej ste nori ke se vse ne godi

Dejan petek, 16. oktober 2009 ob 13:47

MHA je napisal/a:
Mama je le z grozo opazovala, kako je voziček, v katerem je bil njen 6-mesečni sin, padel na tračnice, zatem pa je pridrvel vlak.

Video -> Dojenček padel pod vlak

Video posnetek pokaže, kako mama le za trenutek spusti voziček, ki začne drseti proti progi. Mama začne teči proti vozičku, a je prepozna, saj voziček pade na tračnice, le nekaj sekund zatem pa pripelje vlak. Potniki in mama z grozo opazujejo prizor.

A zgodba ima po čudežu srečen konec, saj jo je dojenček odnesel le z buško na glavi.



Neverjetno ka je dete preživilo, ze se je drügič narodilo.


Babi deco vzeti al pa veko kazen, ki de jo verjetno tüdi dobila.

Mali pa je meja srečo, ka je opa med tračnice pa ma od padca verjetno buško, cug se ga nejč tekna neje. Či bo opa na tračnice bi se malo drgači kunčalo.

Dejan petek, 16. oktober 2009 ob 13:50

prlek1825 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Eno je, či se malo pod gason pelaš dumu negi med jivami, drügo pa či se totalno pijan sproviš
na avtocesto pelat v nasprotno smer. Resen je, ka treh mrtvih nede nišče več zbüda, samo
kazni za takše stvari bi mogle biti dosti vekše kak so.


jaz se z tem ne strinjam ke bi mogle biti večje kazni!
ke tote kazni ke so to je samo tiraje biznisa v držovni propračun!
za vse ke se zgodi prinas je kriv alkohol al pa hitrost! teko ke mojo zgovor pa kazni povečovlejo! to ke pa si celi živcen pa ne zbroni za volanom pa samo glediš naprej nazej ki do policeji....to pa je ne nič krivo oz boknedej ke bi se sploh omenlo!
kazni so lehko kakše god izjeme do se še skoz nejšle ke do delale pizdarije!
trebalo bi spremeniti samo kulturo vožje pa zzgajati deco že od malega na drgačen način, kar bi seveda trajalo eno obdobje samo bi uspeh na konci ziher bojši bijo kak povečovanje kazni


Zake pa ne bi smele biti večje kazni? Sej či voziš po predpisih pa z glovo, te nima kej biti stroh kazni pa tüdi či so miljonske. Proračün pa se nej le lepo puni na račün takših bedokov.

Pa či se po predpisih voziš, v avti ne trebaš biti živčen pa glejati sen pa to, gi so policeji. Či pa se voziš pijan brez izpita z neregistriranin avton, te pa moš razlog ka si živčen med vožjo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.