prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 14:09

Dejan je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Eno je, či se malo pod gason pelaš dumu negi med jivami, drügo pa či se totalno pijan sproviš
na avtocesto pelat v nasprotno smer. Resen je, ka treh mrtvih nede nišče več zbüda, samo
kazni za takše stvari bi mogle biti dosti vekše kak so.


jaz se z tem ne strinjam ke bi mogle biti večje kazni!
ke tote kazni ke so to je samo tiraje biznisa v držovni propračun!
za vse ke se zgodi prinas je kriv alkohol al pa hitrost! teko ke mojo zgovor pa kazni povečovlejo! to ke pa si celi živcen pa ne zbroni za volanom pa samo glediš naprej nazej ki do policeji....to pa je ne nič krivo oz boknedej ke bi se sploh omenlo!
kazni so lehko kakše god izjeme do se še skoz nejšle ke do delale pizdarije!
trebalo bi spremeniti samo kulturo vožje pa zzgajati deco že od malega na drgačen način, kar bi seveda trajalo eno obdobje samo bi uspeh na konci ziher bojši bijo kak povečovanje kazni


Zake pa ne bi smele biti večje kazni? Sej či voziš po predpisih pa z glovo, te nima kej biti stroh kazni pa tüdi či so miljonske. Proračün pa se nej le lepo puni na račün takših bedokov.

Pa či se po predpisih voziš, v avti ne trebaš biti živčen pa glejati sen pa to, gi so policeji. Či pa se voziš pijan brez izpita z neregistriranin avton, te pa moš razlog ka si živčen med vožjo.


glej kak godik voziš po predpisih mislim ke nega junaki ki tu pa tam kej ne zgreši!
ze pa če si vsaki den prek sto kilometrov na cesti si teko bol izpostovleni kak tisti ki je morti na teden 100km.te pa enkrat narediš negi neke pa ti že vzemejo izpit!


Dejan petek, 16. oktober 2009 ob 14:12

Izpita ti tüdi ne vzemejo kar tak, ka se negi pelaš 20 km/h več od dovoljenega. Moreš te že nekši vekši prekršek narediti.
Pa či se pelaš 100 km po avtocesti fsakši den, ti je 130km/h čist zadosti Nasmeh

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 14:19

voznik začetnik komot dobi 7 pik če se v naselji pelaš 20-30preveč
pa zadosti je če te drvakrat v dveh letih dobijo ke se 20pelaš preveč v neselji ki je to na vsakodnevni relaciji čist mogoče...še celo od ptuja do ormoža in ti izpit gre

jaz še sicer neman nobene pike pa kazni pa se tretjo leto vsaki den na cesti ormož maribor.....samo paziti pa moreš tak ke je hudo ki so plovi, ke te tak presenetijo ke si nejmeje misliš

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 14:22

Dejan je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Mama je le z grozo opazovala, kako je voziček, v katerem je bil njen 6-mesečni sin, padel na tračnice, zatem pa je pridrvel vlak.

Video -> Dojenček padel pod vlak

Video posnetek pokaže, kako mama le za trenutek spusti voziček, ki začne drseti proti progi. Mama začne teči proti vozičku, a je prepozna, saj voziček pade na tračnice, le nekaj sekund zatem pa pripelje vlak. Potniki in mama z grozo opazujejo prizor.

A zgodba ima po čudežu srečen konec, saj jo je dojenček odnesel le z buško na glavi.



Neverjetno ka je dete preživilo, ze se je drügič narodilo.


Babi deco vzeti al pa veko kazen, ki de jo verjetno tüdi dobila.

Mali pa je meja srečo, ka je opa med tračnice pa ma od padca verjetno buško, cug se ga nejč tekna neje. Či bo opa na tračnice bi se malo drgači kunčalo.


težko je reči ke je tej tu glih baba kriva...to se pomojem lehko čist vsakemo zgodi...po mojem je bole krivo kak je naret peron ke tak visi zahrbtno in niti tega ne pričakuvleš dokič se ke takšea ne zgodi

Dejan petek, 16. oktober 2009 ob 14:23

Ja či si voznik začetnik itak nimaš kej letati. Moreš takši avto meti, ki več kak 70 ne gre Hihihi
V naselji pa se itak nimaš kej 80 voziti, pa v naseljih se približno ve, ge so lehko radari, tak ka se tan te po pravilih lehko pelaš, či že ovači moreš letati Hehe To gučin tak nasploh, ne za tebe.

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 14:40

glej povem ti finto bila je tobla konec ormoža pri bolnici v ormoži...dol čez celi lent je bila omejitev 90!
pred krotkim so toblo prestovli čist gor skoron k obvoznici....če se vsaki den voziš tega niti ne opaziš....vzporedno z tem pa so se doleh v grabi skrili policeji pa lepo strelali....cesta gre nad grabo polek tega ke nesi vidjo ke nega toble se al pa se spozobiš ke si se bijo navajeni tan več pelati....doli pa te takoj hapsne.....in v takšen primeri si brez izpita....pa neje blo letaja.....te pa mi nej še kdo reče ke neje to puneje držovnega proračuna na hinavski način.....za varnost pa se jim tak fučka samo teko ke mojo to zgovor

pa neje to samo en primer ki sem ti ga zej povedo....še je x takšnih primerov je

Legionar petek, 16. oktober 2009 ob 18:02

prlek1825 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Eno je, či se malo pod gason pelaš dumu negi med jivami, drügo pa či se totalno pijan sproviš
na avtocesto pelat v nasprotno smer. Resen je, ka treh mrtvih nede nišče več zbüda, samo
kazni za takše stvari bi mogle biti dosti vekše kak so.


jaz se z tem ne strinjam ke bi mogle biti večje kazni!
ke tote kazni ke so to je samo tiraje biznisa v držovni propračun!
za vse ke se zgodi prinas je kriv alkohol al pa hitrost! teko ke mojo zgovor pa kazni povečovlejo! to ke pa si celi živcen pa ne zbroni za volanom pa samo glediš naprej nazej ki do policeji....to pa je ne nič krivo oz boknedej ke bi se sploh omenlo!
kazni so lehko kakše god izjeme do se še skoz nejšle ke do delale pizdarije!
trebalo bi spremeniti samo kulturo vožje pa zzgajati deco že od malega na drgačen način, kar bi seveda trajalo eno obdobje samo bi uspeh na konci ziher bojši bijo kak povečovanje kazni


Ka podkrepin svojo trditev ka so kazni za takše prekrške premale, to poven samo en primer:
či rečeš policeji ka je butl, pločaš 500 evrov kazni. Či pa se na avtocesti pelaš v nasprotno smer, pa pločaš 300 evrov. Zapa mi pove, ge je tü logika? Mislec

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 18:12

teko ke nemo več debatirali o kaznih pa policiji!

http://sl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=sl-224625

stvari treba pošlihtati na samen začetki te se lehko gremo z povišanjem kazni!
jaz nesem reko ke sem ne zato ke bi bila večja kazen za nasprotno smer, samo kej če do vzporedno z tem zdignoli vse kazni!
pa dejte si že enkrat dopovedati ke držova na račun tega na hinavski način samo služi!

Legionar petek, 16. oktober 2009 ob 20:23

Gllih pred sen gleja na 24ur, ka se je eden opet pela v nasprotno smer na Gorenjski avtocesti, zadet kak mina. Hudi

prlek1825 petek, 16. oktober 2009 ob 20:44

to morti misliš tistega ki je dobjo 62pik pa 5000€ kazni!
za takšega je lehko kakša godik kazen če je budalo je budalo....te pa to hitijo vse v isti koš pa zdignejo kazni!
no pa kej se nedo lidje vozli kontra če se policeji vozijo kontra

MHA sobota, 17. oktober 2009 ob 01:00

Dejan je napisal/a:
Zake pa ne bi smele biti večje kazni? Sej či voziš po predpisih pa z glovo, te nima kej biti stroh kazni pa tüdi či so miljonske. Proračün pa se nej le lepo puni na račün takših bedokov.

Pa či se po predpisih voziš, v avti ne trebaš biti živčen pa glejati sen pa to, gi so policeji. Či pa se voziš pijan brez izpita z neregistriranin avton, te pa moš razlog ka si živčen med vožjo.



Se strinjan Gor
Zavolo mene nej bodo kazni še višje, proračün pa se le nej puni tak je držova v minusi.

Legionar:
Gllih pred sen gleja na 24ur, ka se je eden opet pela v nasprotno smer na Gorenjski avtocesti, zadet kak mina

Ovega, ke ga je prijava, pa tüdi ne razmin, kak si te ne toblice napisa ali pa fsej policije takoj pozva.

Legionar sobota, 17. oktober 2009 ob 08:48

MHA je napisal/a:


Ovega, ke ga je prijava, pa tüdi ne razmin, kak si te ne toblice napisa ali pa fsej policije takoj pozva.


Reka je ka je bija tak razpi*kani, ka je pozoba to narediti.

MHA nedelja, 18. oktober 2009 ob 03:50

To bi glih prvo moga nareti, ka bi si toblico zapisa, pa te bi se nej pizdja na ovega. DARS-ove kamere pa so tak preslabe, ka bi se toblica vidla.

Legionar nedelja, 18. oktober 2009 ob 13:22

Ja, so malo še odzaja s totoj tehnikoj. Vidijo avto, toblice pa ne. Neee

prlek1825 nedelja, 25. oktober 2009 ob 21:47

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-trcili-policijski-vozili-na-nujni-voznji.html
no to pa so naši pametni policeji...baje hitrost ubija...samo včosik tudi policeje..hehe

MILAN ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 11:46

Vuuhuu ja ven pa so meli veko silo

erof torek, 27. oktober 2009 ob 12:29

Policijska vozila, ki so na nujni vožnji, lahko prevozijo rdečo luč-članek-vir




Še pa en šov za kerega dvomim ka de kdo odgovorjal.... Policej

MILAN torek, 27. oktober 2009 ob 12:41

Vuuhuu je reka komandir ka de ostro postopa

Dejan torek, 27. oktober 2009 ob 13:46

Ke do te zej doktorat iz tega naredli. Sej pa so poilceji glihtak lidje.

Legionar torek, 27. oktober 2009 ob 14:53

To se pač zgodi, meni se to vidi bole slučaj kak kekoli drügo. Resen je ka ma policijsko vozilo na nujni vožnji prednost, ne glede na to kakša lüč sveti na semaforih. Je pa tak: či se ne bi nejšlo po eno tele, ki je vozilo na avtocesti v nasprotno smer, te tüdi nujne vožnje nebi trebalo v toten primeri.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.