MHA torek, 27. oktober 2009 ob 20:06

Včera sen pol leta star avto potra, zato ki je pijan šofer v mene prileta. Ze pa sen bres avta osta Žalosten

Zvončica četrtek, 29. oktober 2009 ob 22:47

To pa ti je nevola ne? Ke pa si nabasa na takšega martineka? No ve sen včera večer po poslüšala kak so gume po mesti cvilile ka se je eden izživla....

Dejan četrtek, 29. oktober 2009 ob 23:18

Zato pa bojše meti eno storo 10 let staro garo Hihihi

MHA petek, 30. oktober 2009 ob 09:28

Sam tvoja puščica se lehko skrije proti mojemi stroji. Hehe

Dejan petek, 30. oktober 2009 ob 09:31

Mislin, ka je zej moja puščica bol uporabna, kak tvoj stroj Hihihi Pomežik

MHA petek, 30. oktober 2009 ob 09:34

Ja, to pa moš ze tüdi praf. Zapri Jokec

MILAN petek, 30. oktober 2009 ob 11:26

Vuuhuu stroj pa je ne za fsakšega

Legionar petek, 30. oktober 2009 ob 12:18

Dejan je napisal/a:
Zato pa bojše meti eno storo 10 let staro garo Hihihi To ja

MHA sreda, 11. november 2009 ob 21:12

Nekda smo že gučali o toten Humari, san ne ven v keri temi, bon kar te ze sen napisa.

Reševalci izgubili stik s Humarjem

Nepal, 11.11.2009, 20:11 | U.Z./V.L./K.H.

Slovenski alpinist Tomaž Humar je že tretji dan ujet v južni steni himalajske Langtang Lirunga. Menda je hudo poškodovan. Troje šerp ga je neuspešno iskalo na 6300 metrov, kjer naj bi obležal.

Slovenski alpinist Tomaž Humar se je poškodoval med solo vzponom v južni steni himalajske Langtang Lirunga, zato je obtičal nekje na 6300 metrih. Reševalci iz Katmanduja so potrdili, da ga je danes troje šerp neuspešno iskalo na višini 6300 metrov, kjer naj bi obležal. Akcijo bodo nadaljevali jutri, v reševanje pa naj bi se vključila celo nepalska vlada.

Humar naj bi z gore sestopal, pri tem pa naj bi si na višini 6300 metrov zlomil nogo. Poti ni mogel nadaljevati, zato je poklical na pomoč.

"Včeraj so šli na goro trije plezalci šerpe iz Katmanduja. Pritrdili so 400 metrsko vrv do prvega baznega tabora. Danes so pritrdili še 900-metrsko vrv in dosegli 6300 metrov, ampak ga niso našli," je za 24UR dejal Ang Tsering, predsednik Planinske zveze Nepala. Reševalci pa so tudi izgubili stik s Humarjem. "Tomaž ima satelitski telefon, ampak od včeraj zjutraj nismo več vzpostavili stika z njim," je še dodal.

V reševanje so se vključili tudi nekateri Humarjevi prijatelji in častni konzul Nepala Aswin K. Shrestha, ki je kontaktiral veleposlanika v Berlinu in ga obvestil o nesreči.


Nekda so ga že rešovali, rešovaje so pločali z davkoplačevalskimi penezi, ze je opet hoda to gor, pa po ga treba rešovati. Rešovaje si nej ze son ploča, ne ka bi po naša vloda pločala! Ke hodi nekan či je ne sposoben?

prlek1825 sreda, 11. november 2009 ob 21:37

jaz bom reko tak! po eni stroni bi mo do metek v glovo glede na to kakše stroške dela!

po drugi stroni pa če realno pogledneš človik ma takšen karakter ke som vun z tega nemre in živleje mo je iziz na loteriji!
in on kon godik gre je pomojem psihično priprovleni pa ve ke je možno ke več možnosti do živleja nega pa ke je zodjič!samo tisti določeni cilji ga tak vlečejo ke vun z tega nemre in enkrat de ziher končo z smrtjo v gori!

je pa resen ke če bi si vsaki slovenec neke takšega zmišlovo pa ke bi reševaje za vsakega teko prišlo bi držova bila v bankroti oz je venda sploh nebi blo več...hehe
tak ke tu pa bi trebalo malo stvari pošlihtati!

Dejan sreda, 11. november 2009 ob 21:50

Ja to sen si glih gnes tuhta Hjooj Opet je nekan lazja, po ga rešüvlejo. Človeki vsa čast, ka plezi nekan pa ma volo, samo tota reševoja pa bi si resen te som moga pločati pa kak koli je.

MHA sreda, 11. november 2009 ob 22:06

Zavolo mene nej hodi, san si nej rešovaje son ploča, ne pa mo lepo mi plačüvlemo. Dobro, tisto enkrat smo pločali, drügeč pa več nesmimo. Nej si vzeme kredit na banki, ali pa si nej svoj helikopter s posadko küpi, ka do ga skos rešovali!

Dejan sreda, 11. november 2009 ob 22:09

Ja prvič bi ga res lehko zvüčilo. Al je opet lazja nekan. Za prvič vredi, zej pa sponzori nej častijo.

prlek1825 sreda, 11. november 2009 ob 22:22

jaz tudi tak provim, prvič je prvič poglednemo čez prste!

samo za dale pa bi trebalo se orgnizirati pa zogotoviti peneze za rešuvaje pret kak kon lezi! te pa če se ke zgodi, penezi so, normalno ke se ga reši, če pa nega penez pa nej doma tak dugo z sponzori išče peneze ke de lehko šo!

če pa pride dol celi vredi pa hvala bogi mo ostonejo penezi za naslednjo plezaje, al pa se nej nekak zavaruvle če se da,...hehe

MHA sreda, 11. november 2009 ob 22:31

San ovi de se po bogi gore dela pa se cmerja pred kamerami, držova pa de lepo po pločala, za leto dni pa mo opet poslüšali ka je gore na gori osta. Toto rešovaje ne košta 20€, je preveč za našo držovo, še posebe ze, ki je držova tak v krizi. nej si san son ploča.

prlek1825 sreda, 11. november 2009 ob 22:42

samo to je brezveze razgloblati, ke naša držova je pa bo za takše stvari pa referendume mela peneze te pa kakša koli kriza je

Zvončica sreda, 11. november 2009 ob 23:55

Točno tak...pa če po drügi stroni premisliš itak peneze držova skoz okno meče za projekte s kerih nič nega ali pa so sami sebi namen.....po drügi stroni pa je to rizičen šport pa bi mogli to meti v športni panogi nekak bojše porihtano za rešovaje ( ke se plačila tiče)

MILAN četrtek, 12. november 2009 ob 07:23

Tiho ven pa so snoči rekli ka de plačnik domoča vlada ka so uni naročili ka gre v goro.

Legionar četrtek, 12. november 2009 ob 07:53

Humar gor ali dol, teko ziher za jegovo reševoje nemo pločali kak za poprovlaje pogorišča pr Strojanovih. Zloba

Zagorelo v hiši Strojanovih

MHA četrtek, 12. november 2009 ob 09:48

Nič Humar gor ali pa dol, enkrat je že doba plačeno, drügič več nesmi. Zake morejo skos v toti držovi eni ta isti peneze dobivati pa tak dale? Meni držova nikole nič ne dola, san mi jemle, ka mo te za takše paciente. Zid



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.