MHA nedelja, 20. februar 2011 ob 16:01

Seveda, da jih večina iskoristi to, ka te mislijo ka do v bolnici prespali namesto v čuzi.

TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 16:38

Razlika je očitna in na bojšen so. Mi jih vmirimo s šprico in iglo, miličjaki pa s pendrekon. Haha Jaaa

MHA nedelja, 20. februar 2011 ob 16:40

Ja ja, Haldol al pa Apaurin. Jih zadržite, ali si jih lehko policeji dale pelajo?

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 19:13

MHA je napisal/a:
Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
Ob 16. uri se je na avtocesti Novo mesto - Ljubljana, na odseku Višnja gora - Grosuplje v občini Grosuplje, en kilometer pred izvozom za Grosuplje pripetila huda prometna nesreča. Trčilo je 34 osebnih vozil in dve dostavni vozili. V nesreči sta dve osebi umrli 14 pa je bilo poškodovanih. Gasilci GB Ljubljana so s tehničnim posegom iz petih vozil rešili več poškodovanih. Pri reševanju so sodelovali tudi gasilci PGD Grosuplje in PGD Šmarje Sap. Reševalci iz Ljubljane, Domžal, Logatca, Škofje Loke, Kranja so prepeljali v bolnišnico 14 poškodovancev. Avtobus je s kraja nesreče odpeljal večje število nepoškodovanih oseb v avtocestno bazo na Smodinovcu (Grič 54, Ljubljana), ki so po nesreči ostali brez svojega prevoza.

vir: SPIN

Tü so slike -> klik


Analiza tote prometne nesreče:

Vodja prometne policije na Generalni policijski upravi Ivan Kapun je pojasnil, da je bil vzrok za prometno nesrečo neprilagojena hitrost glede na razmere, zato so zaradi suma povzročitve prometne nesreče iz malomarnost tudi kazensko ovadili več ljudi. Po besedah direktorja agencije Ljuba Zajca je bil dejavnik nesreče gosta megla, ugotovili pa so tudi različne obrabe plasti vozišča. Poleg tega je po njihovih podatkih kar tretjina od 38 udeleženih vozil bila brez prednjih meglenk. En voznik je vozil brez vozniškega izpita, za tri voznike sumijo, da so pred tem prevozili že več kot 200 kilometrov, šest voznikov je bilo voznikov začetnikov, en pa kršitelj povratnik.


Dejan četrtek, 24. februar 2011 ob 11:07

Dejan je napisal/a:
Na pošti v Ljutomeru je bil odkrit ponarejen bankovec za 50 EVR.

Nešče je podturja na pošto sprintani penez.


Na banki v Lendavi je bil odkrit ponarejen bankovec za 50 EVR. Na bencinskem servisu v Pincah je tujec poskušal plačati z ponarejenim bankovcem za 50 EVR.

Očitno še tega dosti okoli kroži Nasmeh

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 12:13

Opet, se ste zej meli dober tjeden mir s ponaretki. Pomežik

MHA sobota, 26. februar 2011 ob 16:38

DRUGE NESREČE
26.02.2011

Nesreče v gorah - nesreče v gorah
Kliče planinec, soplezalec iz Turske gore, v Kamniških Alpah in pove, da je pravkar soplezalec zdrsnil in ga je snežni plaz odnesel cca 200 metrov globoko. Poškodovani ima pri sebi lavinsko žolno. Sicer ne ve kaj je z njim, ker ga ne vidi. Tudi do njega ne more. potrebuje pomoč gorskih reševalcev.


Adijo, ko vidiš, ka ti kolega odnese. Upan ka so še provi cejt do jega prišli. Khmm

prlek1825 ponedeljek, 14. marec 2011 ob 12:40

gnes sem se pelo vutro z lotmerka v mb pa sem vidjo pri izvozi za cerkvenjak kaka lepa prometna je bila...nekši kombi z žutimi toblicami je na prehitevalnem pasi bijo kontra obrjeni pa prekopicjeni na stron. bili pa so tudi že tam policeji pa dvoji gasilci.

TUNČEK ponedeljek, 14. marec 2011 ob 12:53

Ne ven kej je tan, samo na 14 dni so nesreče in zaprta avtocesta, ponavodi okoli tunela.

MHA ponedeljek, 14. marec 2011 ob 13:03

Na Spin-i piše ka se je hüdo poškodüvani osta pod avton. Žalosten

Prlek, pa PGD Ptuj so po hodili v Središče ob Drovi na nesrečo z nevarnimi snovmi.

prlek1825 ponedeljek, 14. marec 2011 ob 13:23

sem vidjo ja pa ne vem v čem je štos ke zej že tretjič v krotkem ke so ptujčani na našem območji

MHA ponedeljek, 14. marec 2011 ob 14:32

Dere pa je nesreča, te pa ide Ormoš vün. Heee

prlek1825 ponedeljek, 14. marec 2011 ob 14:37

kda je ki ke na cesti gre ormož vun ke mojo avto za tehnično reševanje v čem pa je štos ke kda nafta teče ke nedejo pa ne vem

Prleški Machete ponedeljek, 14. marec 2011 ob 17:44

prlek1825 je napisal/a:
kda je ki ke na cesti gre ormož vun ke mojo avto za tehnično reševanje v čem pa je štos ke kda nafta teče ke nedejo pa ne vem

Kda nafta teche te so Ptujski poleg, to tak pach je, to she ne pomeni ka ste Ormoshki majn sposobni, cheprav Ptujchani to mislijo Hahaha

erof ponedeljek, 14. marec 2011 ob 18:32

http://www.gasilci.org/

vse info ka nede kri gučo kej je čüjo ...... tu spodaj piše

http://spin.sos112.si/spin2/Javno/GIS/GraficniPrikaz.aspx (tü pa ke se je kej zgodilo)

http://www.policija.si/

prlek1825 ponedeljek, 14. marec 2011 ob 19:54

Prleški Machete je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
kda je ki ke na cesti gre ormož vun ke mojo avto za tehnično reševanje v čem pa je štos ke kda nafta teče ke nedejo pa ne vem

Kda nafta teche te so Ptujski poleg, to tak pach je, to she ne pomeni ka ste Ormoshki majn sposobni, cheprav Ptujchani to mislijo Hahaha


to je ne nišče reko ke so ormoški meje vredni v bistvi pa jaz tak neman nič z ormoškimi,,,hardek je le hardek,,hehe

gasilec77 ponedeljek, 14. marec 2011 ob 20:14

Razlog, zakej Ptujčane hodijo na intervencije na območju Ormoža je, da PGD Ormož nima koncesije za reševanje z nesrečami z nevarnimi snovmi. Ormož pa ima koncesijo za ukrepanje v cestnoprometnih nesrečah. Zato na eno ni aktivirano, na drugo pa jeNasmeh


lp

Dušan

MHA ponedeljek, 14. marec 2011 ob 20:42

To tüdi ne ven, kak moš te lehko koncesijo za tehnično reševanje, za nevarne snovi pa ne.

POŽARI IN EKSPLOZIJE
14.03.2011 19:47
Požari na prometnih sredstvih - požari na sredstvih cestnega prometa
BELTINCI, Požar osebnega avtomobila na cesti Bistrica-Beltinci

Ze sen neuradno zveda, ka se je pre totemi avto vüžga zavolo tega, ker je slamo met motor doba. V eni vesi so deco dobili, pa so pre teko znatorili, ovi pa se z avton prek slame pela.

MHA torek, 15. marec 2011 ob 15:52

MHA je napisal/a:

POŽARI IN EKSPLOZIJE
14.03.2011 19:47
Požari na prometnih sredstvih - požari na sredstvih cestnega prometa
BELTINCI, Požar osebnega avtomobila na cesti Bistrica-Beltinci

Ze sen neuradno zveda, ka se je pre totemi avto vüžga zavolo tega, ker je slamo met motor doba. V eni vesi so deco dobili, pa so pre teko znatorili, ovi pa se z avton prek slame pela.



V Beltincih je prišlo do požara na osebnem avtomobilu. Po do sedaj zbranih obvestilih je vozilo zagorelo, ker se je med vožnjo ovila slama okrog motorja in povzročila požar. Škode je za 5.000 evrov.

vir: PU MS

Avto je bija star tri leta. V takšen primeri ti zavarovalnica krije škodo?

prlek1825 ponedeljek, 28. marec 2011 ob 21:05

http://24ur.com/novice/crna-kronika/skozi-okno-vrgel-otroka-nato-pa-skocil-za-njim.html
to je včera provo blo v loblani kej ste nori,,zej pa mi samo nej še nešče reče ke neso to veze, če je človik bijo zaradi tega zaprt pa zato ke je ej pa mejo veze so ga te pač malo pret vun spustili



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.