MHA četrtek, 19. januar 2012 ob 10:57

Veš, či je keri poškodovoni bija?

iTux četrtek, 19. januar 2012 ob 11:04

ne to pa ne bi zna.

MHA četrtek, 19. januar 2012 ob 11:46

Upamo ka ne.

prlek1825 četrtek, 19. januar 2012 ob 12:43

jaz sem se pelo ob 8 z lotmerka. pelam se proti radomerji vidim avto v jorki pa policejka mi moše pomalen pa sem se negi pelo 35-40, pa sem mislo ke si baba dol nora al ke si ve pa se pelam pomalen. pa sem še te vseeno zmejšo. se pelam dale pa malo pred križiščem železni dveri opet avto v jorki, pa sem bijo negi 300-400m do tega pa traktor je že bijo ke ga je vun vločjo pa mi ovi tudi vsi mošejo pomalen, pa sem se ne več kak 30pelo, pa sem si mislo vi ste vsi žmešani. te pa le dom v prvo pa čem začeti bremzati pa samo letim tak ke sem se kome do traktora stavjo. v momenti mi je blo vse jasno zake so mi vsi tak mohali. te pa poglednem gor na cesto za železni dveri opet avto v jorki. te pa sem že bijo celi prestrošeni, se nesem niti vole več mejo dale pelati. te pa pridem vun z kačur pa že v kačurah je ne blo več prav poledice drugi svet. 1 stopinja v radomerji pa -1. nesem mogo vervati, doma pa je blo 3stopinje. pa se pelam pret v mb, pa od ptuja dale suha cesta (ob10negi) pa 5 stopin. še zej nemren vervati ke je to vutro blo tu.

pravični četrtek, 19. januar 2012 ob 16:50

Ta cesta ob "Židovskem bükovji" je že od nekdaj taka. Jaaa

Na žalost ljudje to pozabijo in nezgoda je neizbežna. Mislec Hjooj

Še se najdejo take pasti, na katere je potrebno v zimskem času biti zelo pozoren. Jaaa


iTux petek, 20. januar 2012 ob 08:01

19/12012

Ob 15.51 so v Sodni ulici v Murski Soboti gasilci PGD Murska Sobota, ob prisotnosti policije, odprli vrata stanovanjske hiše, v katerem so našli mrtvo osebo.

vir: ReCO

erof petek, 20. januar 2012 ob 17:37

http://www.zurnal24.si/policist-pod-vplivom-povzrocil-nesreco-clanek-146344

Policist pod vplivom povzročil nesrečo
Policist je včeraj zvečer s službenim vozilom povzročil prometno nesrečo, v kateri je bila lažje poškodovana voznica. Policistu alkotest pokazal 0,64 miligrama alkohola na liter izdihanega zraka.


Včeraj se je nekaj pred 22. uro zgodila prometna nesreča v Birčni vasi. Policisti Postaje prometne policije Novo mesto so opravili ogled in ugotovili, da je 41-letni voznik osebnega avtomobila vozil iz smeri Uršnih sel proti Novemu mestu in v ovinku na mokrem in spolzkem vozišču zapeljal na nasprotni vozni pas, kjer je s prednjim levim delom vozila trčil v vozilo 24-letne voznice, ki je pravilno pripeljala naproti.

Poškodovano voznico in voznika so reševalci odpeljali v bolnišnico, kjer so ugotovili, da gre za lažje poškodbe. Voznik je imel v litru izdihanega zraka 0,64 miligrama alkohola. Odrejen in opravljen je bil tudi strokovni pregled. Na udeleženih vozilih je nastalo za okoli pet tisoč evrov škode.

Povzročitelj prometne nesreče je policist, zaposlen na Policijski upravi Novo mesto. Policist je prometno nesrečo povzročil med delovnim časom, s službenim vozilom policije. Zoper voznika bo uveden postopek pri pristojnem prekrškovnem organu, vodstvo pa bo zoper delavca uvedlo ustrezne ukrepe zaradi kršitve delovnopravne zakonodaje, so sporočili iz Policijske postaje Novo mesto.

pravični petek, 20. januar 2012 ob 21:11

Hmmmm, kaj češ, policaj je tudi človek in ga tudi spije kakšen kozarček. Hihihi

Mogoče pa je že bilo šihta konec in je samo še peljal službeno vozilo nazaj na postajo. Hahaha

No, določeni poklici bi res morali biti malo za zgled ostalim državljanom, ampak pri nas to očitno težko deluje. Mislec

Sicer pa, nič čudnega, če si mora s kozarčkom malo splahniti vse nevolje. Jaaa

Veliko jih je med nakovalom in kladivom. Mislec

Na eni strani lopovi in raja, ki jih je treba zašiti in na drugi strani šefi, ki imajo svoje zahteve. Hjooj

Zeza te en in zeza te drugi. Jaaa


iTux sobota, 21. januar 2012 ob 19:40

Na Dob z njim! Pomežik

MHA ponedeljek, 23. januar 2012 ob 18:02

Policisti so v Arclinu v občini Vojnik ustavili 64-letnico, ki je veliko premočno pritisnila na plin. Skozi naselje, v katerem je največja dovoljena hitrost 50 kilometrov na uro, je divjala s kar 117 kilometri na uro.

Policisti so voznico, ki si je privoščila pravo cestno dirko, ustavili v nedeljo okoli osmih zjutraj in ji nemudoma odvzeli vozilo, je sporočila predstavnica celjske policijske uprave Milena Trbulin. Za omenjeni prekršek si je prislužila še najmanj 1.200 evrov globe in 18 kazenskih točk, kar seveda pomeni prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja.

PU NM

Babica, skos naselje 120 km/h Mislec Kak se takši lidje sploh vüplejo tak hitro pelati

erof ponedeljek, 23. januar 2012 ob 19:16

miha to je super babica Hehe Hehe Hehe To ja

erof ponedeljek, 23. januar 2012 ob 19:27

iTux je napisal/a:
Na Dob z njim! Pomežik


se moš praf ali kaznijo samo navadne smrtnike ...elita je nedotaknjena ... NAŽALOST....

iTux ponedeljek, 23. januar 2012 ob 19:31

erof je napisal/a:
iTux je napisal/a:
Na Dob z njim! Pomežik


se moš praf ali kaznijo samo navadne smrtnike ...elita je nedotaknjena ... NAŽALOST....



cüdno ka je sploh fuda pa ka je v medije prislo. To pomeni ka je pret ten v lastno skledo plüva ze pa se mu vraca kak bumerang.

iTux ponedeljek, 23. januar 2012 ob 19:34

MHA je napisal/a:
Policisti so v Arclinu v občini Vojnik ustavili 64-letnico, ki je veliko premočno pritisnila na plin. Skozi naselje, v katerem je največja dovoljena hitrost 50 kilometrov na uro, je divjala s kar 117 kilometri na uro.

Policisti so voznico, ki si je privoščila pravo cestno dirko, ustavili v nedeljo okoli osmih zjutraj in ji nemudoma odvzeli vozilo, je sporočila predstavnica celjske policijske uprave Milena Trbulin. Za omenjeni prekršek si je prislužila še najmanj 1.200 evrov globe in 18 kazenskih točk, kar seveda pomeni prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja.

PU NM

Babica, skos naselje 120 km/h Mislec Kak se takši lidje sploh vüplejo tak hitro pelati



tetka de izkoristila redna pravna sredstva pa de je izpit osta Nasmeh

MHA ponedeljek, 23. januar 2012 ob 20:23

Tota babica nede več vozila, bor legalno ne. Nasmeh Dostikrot glejan nemške policeje, nimajo tak vekih kazni kak mi, san dojo pa ti za malo vekšo prekoračitev hitrosti prepoved vožje za mesec dni. Glih ze je kozalo moškega, keri je pela skos naselje 119 km/h (kak prinas super babica), toleranca je bila 4 km/h, doba je 480€, 4 točke pa 3 mesce prepovedi vožje, s ten, ka si lehko 3 mesečno obdobje v naslednih štirih mescih som izbere.

iTux ponedeljek, 23. januar 2012 ob 20:56

neje res mha, lehko si pogojno zrihta pa dale fura Nasmeh

pravični ponedeljek, 23. januar 2012 ob 21:14

Hmmm, ta teta, ali babica, je tudi verjetno imela kakšen boljši avto, da je lahko v naselju tako vozila. Jaaa

Mogoče je zamujala k maši, pa je pritisnila malo bolj. Hjooj

Hmmmm, ne bom pa rekel, da ni možno, da bi jo kakšen policaj tudi zeznil, če bi meril s laserskim merilnikom v roki. Hihihi

In si mislil, da pač stara ženica itak ne bo pogruntala in ne bo delala problemov. Hihihi Šokiran

No, ne bom trdil, da je tako. Hihihi

Ne bom pa rekel, da ni možno. Jaaa

Sedaj na poznam okoliščin in ne vem, kaj je sama povedala in možnost ostaja odprta. Mislec


Če je pa res tako žgala pa je tudi vprašanje, če je z njo vse v redu. Hjooj

Sicer pa ne vemo, za kakšno naselje gre. Mislec

Pri nas se včasih zgodi, da je tabla za naselje, ampak sploh nobene hiše nikjer in se normalno pelješ, kot po cesti zunaj naselja. Jaaa






MHA torek, 24. januar 2012 ob 11:37

Blo je po dnevniki, naselje je ena sama rovna cesta. Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.