Dejan ponedeljek, 11. januar 2010 ob 16:41

Hehe Hehe

MHA ponedeljek, 11. januar 2010 ob 17:10

Heh tota je dobra, kepa osvaja jegovo zeno. Hihihi

Zvončica sobota, 30. januar 2010 ob 23:56

Dragi moji Prleki.....meni naši politiki s svojo politiko vred grejo totalno na živce....več ne ven če še živin v SLo ali pa sen v kakši banana držovi. Če mo se gda včakali ka do se hejali politikanti med soboj žreti pa začeli nekaj za držovo (pa nos9 delati???? Pa ne takše skropucalaste plane za zbojšaje finančnega stan ja kak to zej delajo banda ena. Šparali bi z našimi priftošli....sami pa drek. Nej že enkrat tota ministrstva na pol prekolejo pa za ministre dojo lidi ke se razmijo v posel - ne pa ka samo vejo fejn palamuditi povedati pa nič.....prova sramota kej momo. Zloba Zverižjeni

Legionar nedelja, 31. januar 2010 ob 09:47

Či misliš ka da kda keri novodobni politik začeja v dobro lidi delati, te se prokleto motiš. Hehe Kapitalizem je to fse tak skvorja, ka še fsakši samo peneze pa svojo korist vidi. Nišče ti nede nič pomaga, či si neš son. Še nejmeje pa kakši politik.

Dejan nedelja, 31. januar 2010 ob 10:34

Od politikov čim bole fkrej pa de nejbojše. Keri si gnesden som dobro ne postele, mo tüdi drügi nede, še nejmeje pa politiki. Politiki so nejvečji lažnivci pa prevaranti na sveti Pomežik Zato pa sploh bojše ne poslüšati totih glumačof.

Ivek nedelja, 31. januar 2010 ob 16:48

Ve v eno roko mote praf, kda ste ne zadovolni s politiki. Samo šinfaje fse poprek nič ne pomoga. Neje politika to, kdo je koga petriga, kdo je bogat, kaj si mislimo ka kdo ve al pa ne ve. Kakša je politika je odvisno ot kulture naroda. Llidje mojo radi slabe novice, zato gi na jih lehko skašlajo svojo slabo volo al pa škodoželnost. Zato politikanti preživlajo. Za primer: Dobro nas ne zanima, kašni smo?

Pret por dnevi je na naslovnici bila tema "Mladi o stereotipih, rasizmu in diskriminaciji" Pa si poglednite, kak zrelo no pametno razmišlajo. Keko je bilo komentarof? Dvo! Zakaj? To je ne zanimivo, op ten se nemreš kregati, po ten nemreš "pravičniško" plüvati.
Takšne pobude treba potpreti, to je politika in to politika malih lidi al kak se zaj reče civilne drüžbe. Večino tistega, kaj so neki na forumi napisali o politiki je glih takšo politikantsvo, kak tisto na kerega upravičeno plüvlejo.

Dejan nedelja, 31. januar 2010 ob 18:54

Vse lepo pa praf, vsakši "politik" je na začetki dober pa ma recimo kakše dobre poglede, z jin se strinja večina, itd. Samo je problem, dere toti lidje dejansko nekan pridejo, ki jih narod to sprovi ali pa kakša familija, ... te pa še samo za svojo rit glejajo pa morti za por svojih lidi okoli. Narod pa se lepo lehko zbriše pod noson. Sebi bodo lepe zakone pisali, ka lehko sedijo na 20 stolih naenkrat pa vlečejo vse mogoče peneze, navodni delavec pa nima za burek.

Narod pa de se seveda bole zgraža pa komentera ob totih aferah, ki se fsakši den nekša nova pojovi. Či pa de gda naslof novice "Ovi-pa-ovi se je odpovedal milijonski nagradi" pa do lidje to tüdi znali lepo pozdraviti. Brez skrbi. Samo to se pač nede nigdor zgodilo.

Ducky nedelja, 31. januar 2010 ob 19:53

Dejan je napisal/a:
Vse lepo pa praf, vsakši "politik" je na začetki dober pa ma recimo kakše dobre poglede, z jin se strinja večina, itd. Samo je problem, dere toti lidje dejansko nekan pridejo, ki jih narod to sprovi ali pa kakša familija, ... te pa še samo za svojo rit glejajo pa morti za por svojih lidi okoli.

še večji problem je v ten, ka tudi če češ biti dober nemreš biti, zato ker ti tega ostali politiki, lobiji itd. tega ne dovolijo in si prisiljeni po njihovih notah špilati, če ne se te pa hitro rešijo.. saj oni so itaki teko prefrigani in te hitro v nekej namočijo še preden se son zaveš, in te če se češ kej upirati te komot izsiluvlejo in je potli to tak: če ti mene, te jaz tebe.. taka je to taki začarani krog Hudi

Dejan nedelja, 31. januar 2010 ob 19:57

Zato pa bojše čin dale fkrej od tega ostati. Politika fsakšega človeka pokvari, či to če al ne.

MILAN ponedeljek, 1. februar 2010 ob 08:40

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu
politika je ne tak ejnfoh stvor moreš meti tri ksihte

Almanah ponedeljek, 1. februar 2010 ob 09:21

Samo če čemo ali ne, politika in politiki nam krojijo življenja...in če se gre za moje življenje, te že čen meti besedo poleg....pa čeprav je mogoče zanemarljiva...

Ker:
Pot se začne s korakom.

Legionar ponedeljek, 1. februar 2010 ob 11:06

Keri misli ka mamo mi, 'navodni' smrtniki pri čen kakšo besedo, se krepko moti. Ali pa či misli ka pr čen odločamo. Ge, fsake 4 leta na volitvah? Nejč slučejno ne. A-A Na vsake 4 leta nas sprovijo na volišča, ka jin domo glos, potli pa itak po načeli 'ko jebe narod' delajo po svoje, pa v svojen interesi. Čiglih provijo ka je treba iti volit, samo se včosik sprašüvlen, zakej pa??? Sapa so vsi isti, nobeden nede naredja ke dosti za nos!

optix ponedeljek, 1. februar 2010 ob 12:23

MILAN je napisal/a:
Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu
politika je ne tak ejnfoh stvor moreš meti tri ksihte


jah tak je

eno misliš, drugo gučiš, tretje delaš

Almanah ponedeljek, 1. februar 2010 ob 15:04

Legionar ti tak pišeš, kak če politiki ne bi živeli med nami, ka so to vesoljci....kakšni navadni smrtniki, ja ke pa te politik je več ?? Nič človek, ta kak ti pa jaz...isto ma družino, probleme, isto gre na WC, ,isto je betežen...cccc

Neven no....ja kaj pa je te držova, če smo to ne mi. Ja kaj zej nan vesoljci zakone pišejo?? Sami si jih pišemo, če pa te tota stran življenja ne zanima in nimaš interesa, ka bi sam neke spreminja....pa vsaj ne šinfati tiste, keri svoj cajt vlagajo v politiko.

Eni pa pač rajši šah špilajo, ali pa nogomet, ali pa so rajši vsakši den v gostlilni pa jomrajo kak je svet zanič.

optix ponedeljek, 1. februar 2010 ob 20:28

Almanah je napisal/a:
Legionar ti tak pišeš, kak če politiki ne bi živeli med nami, ka so to vesoljci....kakšni navadni smrtniki, ja ke pa te politik je več ?? Nič človek, ta kak ti pa jaz...isto ma družino, probleme, isto gre na WC, ,isto je betežen...cccc

Neven no....ja kaj pa je te držova, če smo to ne mi. Ja kaj zej nan vesoljci zakone pišejo?? Sami si jih pišemo, če pa te tota stran življenja ne zanima in nimaš interesa, ka bi sam neke spreminja....pa vsaj ne šinfati tiste, keri svoj cajt vlagajo v politiko.

Eni pa pač rajši šah špilajo, ali pa nogomet, ali pa so rajši vsakši den v gostlilni pa jomrajo kak je svet zanič.





pa dobro, clovek je mislil na politicno privilegirano kasto in jo je primerjal s sabo kot se vedno rece "navadni smrtnik" v tem primeru.
napsial je, da ko gre na volitve voli za nekoga, tisti kandidati pridejo v parlament, tam dobivajo dobro placo, v razne odbore se porinejo pa se tam sejnine pobirajo, odgovornosti nobene nimajo , razen "moralne", tisti ki pa so volili pa tak nic boljse ne zivijo in od tega nimajo nic.

tako pac je v tej umazani igri.

Legionar ponedeljek, 1. februar 2010 ob 20:37

Almanah je napisal/a:
Legionar ti tak pišeš, kak če politiki ne bi živeli med nami, ka so to vesoljci....kakšni navadni smrtniki, ja ke pa te politik je več ?? Nič človek, ta kak ti pa jaz...isto ma družino, probleme, isto gre na WC, ,isto je betežen...cccc

Neven no....ja kaj pa je te držova, če smo to ne mi. Ja kaj zej nan vesoljci zakone pišejo?? Sami si jih pišemo, če pa te tota stran življenja ne zanima in nimaš interesa, ka bi sam neke spreminja....pa vsaj ne šinfati tiste, keri svoj cajt vlagajo v politiko.

Eni pa pač rajši šah špilajo, ali pa nogomet, ali pa so rajši vsakši den v gostlilni pa jomrajo kak je svet zanič.


Hja no, neje vseeno či špilaš šah, ali pa delaš v svojo korist pa žep v politiki. Politiki krojijo usodo lidi, ko pa sen omenja navodne smrtnike, pa sen misla bolj v prispodobi, mislin ka je to jasno. Politikov sen nigdar ne meja za nadlidi, kvečjemi obratno. Hihihi

Zakonov pa si ne pišemo sami; pišejo nan jih pravniki oz. politiki in jih dostikrot napišejo dobesedno za sebe, pa za svojo korist. Za spreminjanje pa mon interes, samo kerikoli do zej so bili na oblasti od leta 90, niso nič spremenili v dobro lidi. Lopovščine je ogromno, prišli so tajkuni (kdo jin je omogoča bogatenje če ne politika?), navoden državljan pa živi vse težje.
Ge je te zej tista drüga Švica ker so nan oblüblali? Čiduže več je lopovščine, pohlepa pa nepoštenja, še posebej v politiki!

Zvončica nedelja, 7. februar 2010 ob 23:41

Gnili kapitalizem Zloba

Ducky ponedeljek, 8. februar 2010 ob 10:10

Zvončica je napisal/a:
Gnili kapitalizem Zloba

Mmhm maš kako bojšo alternativo?!
Kapitalizem sam po sebi neje gnili, ampak so gnili ljudje, ki so začeli obračati kapitalizem sebi v prid, dokler je ne tak daleč prišlo kak smo zaj in je vse skup postalo en začarani krog.. Hudec

Ivek ponedeljek, 8. februar 2010 ob 12:51

Či bi malo meje sami sebe trajbali s politiko bi se spotili, ka je gnes naš kulturni svetek.

Lepo, fajn, zdravo, srečno no kak van paše se mete! To je je prova politika.

Jernej ponedeljek, 8. februar 2010 ob 14:38

želim vam lep Prešernov dan, lep slovenski kulturni praznik!





Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.