prlek1825 sobota, 16. avgust 2008 ob 23:00

prilagam vam eno sliko, ke pove dosti tistim ki neso vidli v živo kej je naredlo nom gasilcom ki pa smo se od enih ponoči borili vse od ptuja pa do sovcov pa pove fejst malo ke je še na mestih blo huje! na kuči je 300 kvadratov cigla pa niti eden neje celi ke je vse stukla toča! isto je na gospodarskem deli ki je 600 kvadratov strehe pa tudi niti eden cigel ne celi! od vseh ugotovitvah ki sem jih doživjo zodjih 20 vur vam predlagam keri de prekrivo nej da bramac gor, ga je glih tak potrlo samo še skoz ne tak hudo kak tondah! na toti sliki je novi tondah por let star (enojno pokrivaje), tisti tondah ki pa ma dvojno pokrivaje pa ga je tudi bol strlo kak bramac! ne hvolim bramaca samo izkušnje so pokozale svojo!

prlek1825 sobota, 16. avgust 2008 ob 23:03

Jokec

Zvončica sobota, 16. avgust 2008 ob 23:36

Grozno....bogi lidje....samo Lotmerk pa ma nekšega vekega zaščitnika tan negi gori ka smo opet dobro skoz prišli....toto vreme je glih tak ponorelo kak celi svet...

prlek1825 sobota, 16. avgust 2008 ob 23:42

sej mi v ormoži momo tudi hvala bogi srečo! glih smo se ponoči spomijali ke nas mura rešovle ke vleče na sebe!

Dejan nedelja, 17. avgust 2008 ob 15:10

Mi smo v petek večer špilali v Lukofcih na motoristih in smo ob desetih glih kunčali pa dol pospravili, te pa se je tak toča fsipala, veter, dež, tak ka je tan fse zalelo pa spotrlo. Jas sen glih v avto ša se preoblečt pa je v tisten cejti toča začela kapati in sen v avti počaka. Tak je blo, kak da bi bija v kontejneri pa bi me s kamni zadevali, ružilo kak sam vrak. Pa bliskalo se je en za ovin, tak ka je sfetlo blo. Fčera pa smo se zaron pelali v Komen in se je po poti vidlo kakšo je naredlo. Pred Svetin Tomožon v ovi šumi kak se skoz pelaš, se cesta neje vidla, tak je blo nastlono dole z listjon, vejami pa fsega vraga. Nejhüje pa je blo v Polenšaki, tan so na jivah samo štrncli od karuze ostali. Pa na Ptuji je tüdi blo fse spotreto Jok To ke se letos s totin vremenon dogaja, je ne normalno. Venda te nede zej fsakšo leto tak Neee

MILAN nedelja, 17. avgust 2008 ob 15:39

Alooo
zgleja ka mo si mogli jame skopati
na bregi ka mo se notri skrivali
če de resen fsakšo leto slabše.

MHA ponedeljek, 18. avgust 2008 ob 19:38

Pri nas v Čateži je tisti večer san močen veter bija, por dref je spotrlo, ponoči pa je redno deš ša pa bliskalo se je, kak či bi što ploča bliskaje.

Ze ki sen se pela domu, pa je pred Poljčanami v vesi Pristava skoron fsakša kuča bila pokrita s polvinilon. Tü na Polenšaki je redno hüdo blo, pa f Tomoši je karuza pa brejde fse spotreto.

Jernej torek, 19. avgust 2008 ob 13:05

Jočeeem Saj je blo hüdo! Cela naša ves Prekmurji p
rekrivle kuče za volo nehurja!

prlek1825 torek, 19. avgust 2008 ob 19:19

nejhuje je bilo na polenšaki, okolici tomoša, pa rucmanci pa še v trnovski vasi pri ptuji

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 09:41

Fčera večer je reka pri vremeni, ka do ponoči možni vekši nalivi, nede pa pre nič hüdega. Zaron ob 2:45 se je v Lotmerki toča fsipala, en cejt je san toča šla potli pa se še je deš vleja. Na srečo je to fse sküp san malo trajalo.

Dejan ponedeljek, 8. september 2008 ob 11:54

Ja redno je začelo ružiti sred noči. Nebo je blo prav grozno pa bliskalo se je kak vrag.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 12:12

hvala bogi, ke prinas v ormoži neje blo nič toče! edino grmilo pa je kak satan ke sem že mislo ponoči ke je ki v bližini tresnolo!

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 12:25

Na srečo sen jas ponoči avto zapstoj pod streho porina.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:10

sej jaz tudi!samo bojše tak kak bi ponočo leto z berglami vuni po toči, pa še kakšno na glovo dobjo ke bi se mi bolovanje podugšalo!
tak pa vsej mirno spiš če moš avto pod streho!Hehe

Dejan ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:13

Jas pa sen mojega avta ne meja pod streho. Tü pod oknon sen poslüša, kak je ružilo pujen Žalosten Dobro ka je moja bela puščica že fsega hudega navajena Nasmeh

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:19

hudega navejan gor al dol, če bi toto tvojo puščico dobla takšna toča kak je bila ovokrot, bi bole težko prenesla!Hehe

Dejan ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:23

Bi bor nekej meja od tega, ka peneze zavarovalnici dovlen.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:35

če bi mejo fejst dobro zavarovano, te ja pa še te veš ke se zavarovalnice vun vlečejo kak se le nejbole lehko!

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:41

Či ne ploča zavarovalnica za škodo toče tistin, keri mojo san kasko zavarovono? Mislec

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:49

če moš kasko te bogStrelec me morejo, če ne pa so tudi za postrelati!Tipkam



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.