Dejan ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:53

Ka pa keri ve, či mi je šejbo strla toča al kamen. Či pa je hauba potučena pa je to ne problem. Itak je že cela valovita Hihihi

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:57

sej če moš šejbe zavarovane, netrebaš meti kasko pa če ti kamen spotere ti zamejajo brez problema! sem jaz že letos mejo tak šejbo ki mi je štrcno kamen!
pa meglenko sem v šumi spotro pa so mi tudi brez problema zamejali!

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:57

Dere je na zodje tista redna toča bila, te je blo po poročilih ka zavarovalnice krije san tistin keri mojo kasko zavarovono, da proti toči nega ka bi avto zavarüva.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 14:59

ke se tiče glede pleha krije samo kasko! če pa moš šejbe zavarovane pa ti more kriti glih tak!

Dejan ponedeljek, 8. september 2008 ob 15:07

Ja jas man šejbe zavarovone, tak ka to ti morejo te venda mejati. Či pa je pleh vügjeni pa vrak pujen. Še na drügi stroni notri vudren, ka je te simetrično.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 15:10

hehe! ne problem je v tem ke sem jaz hodjo te ponoči z gasilci po ptuji, je puno lidi pravlo ke nemajo kasko zavarovano avti pa tudi neso bli tak slabi, tak ke keri je mejo streto šejbo je blo nejmeje ke je lehko! če je trlo luču kre strani, žmigavce na blatnikih, pleh pa sploh ne za glejati kak je bijo jamasti!

MHA ponedeljek, 8. september 2008 ob 16:34

Dejan je napisal/a:
Či pa je pleh vügjeni pa vrak pujen. Še na drügi stroni notri vudren, ka je te simetrično.

Hehe Hahaha Neven či je glih to tak, moren pitati sosido, una dela na zavarovalnici. Da dere ti treba zavarovalnica pločati, te zavarovalnica gleja či moš gi kakšo lükjo v zavarovoji. Ena sosida mo zavarovono stanovoje, mo tüdi zavarovono proti poplavi stanovoja. Ko ji je voda pritekla z stropa, ker je streha püščala, je šla na zavarovalnico, priša je cenilec pa ji lepo razložja ka mo una zavarovono san za poplavo v primeri ka ji v stanovoji cef poči, nima pa zavarovono f primeri meteorne vode. Taka se je lehko lepo pod noson zbrisala in je mogla strop na sfoje stroške popraviti.

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 17:07

tak so, samo ke se čimbole vun zmožejo! se gda pa delaš zavarovanje te pa se delajo lepega do tebe!

čim meje posla z jimi tem bojše je!

MHA četrtek, 11. september 2008 ob 04:20

Gnes pa zütra de še do 28°C v nedelo pa de čez den san okoli 10°C. Hjooj

prlek1825 četrtek, 11. september 2008 ob 14:47

provi začetk brotev bo, meni se vidi ke mo mogli meti budne keri nemo nič mogli delati ke mo samo kcoj gledalHehe i! al pa mo mogli spiti malo več špricarov ke mo se greli!Nevihta Bergla Vino

Nela četrtek, 11. september 2008 ob 16:42

Mi se momo tudi gnes 28C, zutra pa ze dez pa hladneje. Taka de celi vikend dezeven. BEDNO!Žalosten

prlek1825 četrtek, 11. september 2008 ob 23:00

prinas baje nede,samo plohe! ne gučati norij ke de dež! brotve so se žačele! edino te de morti bole teklo!

MILAN četrtek, 11. september 2008 ob 23:05

Alooo
kak de prišlo tak de odišlo

Dejan četrtek, 11. september 2008 ob 23:09

V soboto de dež pa mrzlo. Poletja je kunec.

prlek1825 četrtek, 11. september 2008 ob 23:13

ujuj bodo polovjoki puni, če ne drugo vode od deža!

MHA petek, 12. september 2008 ob 04:21

Jesen je tü. Za celi nasledni teden gučijo takšo mrzlo jesensko vreme. V zimi pa de po "toplo."

MHA petek, 12. september 2008 ob 19:32

Možna krajevna neurja
Nevihte, obilne padavine
Izdano: 12.9.2008


Nad severno Italijo je nastala obsežna in močna nevihtna linija, ki se približuje Sloveniji in bo našo zahodno mejo dosegla predvidoma med 16.30. in 17.30 ter se nato pomikala proti notranjosti Slovenije. Ob nevihtah lahko predvsem v jugozahodni Sloveniji in na obali pričakujemo lokalna neurja z močnimi nalivi, sunki vetra in točo. Ponoči bo lahko v zahodni Sloveniji ob lokalno močnejših nalivih pade 50 do 100 mm, drugod od 30 do 50 mm padavin.

vir: ARSO

Na radari lehko spremlate nevihtne oblake kak se pomikajo prek Slovenije.ž

Radar NevihtaNa zadnje urejal: MHA, dne: petek, 12. september 2008 ob 18:34

prlek1825 petek, 12. september 2008 ob 21:23

evo zej pa je pa malo vreme pokozalo zobe! zodji cejst ke se gorice poberejo ke nede rice ke če ne de veter vse dol stepo če še nede ki kakšna toča prišla! upejmo ke ne! negi je pa moglo biti hudo ke je prinas že dvakrat elektrika sfalila!Nevihta

MILAN petek, 12. september 2008 ob 21:41

Hihihi
POGLEDNI ČE JE PLAČENO
ČEK POIŠČI

prlek1825 petek, 12. september 2008 ob 21:46

hehe! je je plačeno ziher da je bila cela ves v temi pa zej jo momo! ke misliš ke bi mejo agregat vklopleni ke bi bijo zej lehko na računalniki!hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.