MHA nedelja, 30. november 2008 ob 16:32

Gnes pa tak deš gre, kak da bi ga što küpa. Hjooj

Zvončica ponedeljek, 1. december 2008 ob 00:08

V Prlekiji je kak zgleja oaza sredozemskega podnebja.....Slinavi

Nela ponedeljek, 1. december 2008 ob 21:20

Tu pa po tak toplo, res neverjetno, pa ze smo tak mrzlo meli. Taka clovik rad vun gre. To ja

Dejan torek, 2. december 2008 ob 00:38

Meni se vedno bole zdi, ka mi letos nemo snega vidli.

Nela torek, 2. december 2008 ob 01:14

Letos mogoce res vec ne, kak je toplo, mogoce pa nas te kej po noven leti preseneti. Mraz

MHA torek, 2. december 2008 ob 12:51

Trenutne korte kožejo neke snega v začetki drügega tedna.

Dejan torek, 2. december 2008 ob 13:02

Ke či šlogaš?Hihihi
Kožejo sneg, bode pa dež.

MHA torek, 2. december 2008 ob 14:36

Ne, na podlagi kort poven ke trenutno kože, seveda se še lehko obrne do drügega tedna, pa de gi resen deš.

prlek1825 četrtek, 11. december 2008 ob 23:02

http://spin.sos112.si/Pregled/GraficniPrikaz/default_neprijav.aspx

ludi poglednite si kakšna je gnes slovenije glede naraslih rek in podobno

MHA petek, 12. december 2008 ob 01:48

To momo tak srečo ka je san deš, kakše nevole bi ble, či bi vse tote padavine ble v obliki snega. Na Avstrisken Korošken je v prešji noči palo prek meter snega. Hjooj

Legionar petek, 12. december 2008 ob 09:43

MHA je napisal/a:
To momo tak srečo ka je san deš, kakše nevole bi ble, či bi vse tote padavine ble v obliki snega. Na Avstrisken Korošken je v prešji noči palo prek meter snega. Hjoojmeni se fse bol zdi, ka je prlekije resen ena oaza, ke se vremena tiče. nikših ujm, pa še snega ne! Ploskač

MHA petek, 12. december 2008 ob 14:51

Letos se nan je na srečo skoro fse ognilo. Bor je v občini osta penes za invensticije To ja

kobreti petek, 12. december 2008 ob 21:28

na avstrijskih Gerlicah blizu Beljaka je zaj palo 140 cm snega, doj proti Celovci pa je že vse zeleno,zanimivo!Heoa

MHA petek, 12. december 2008 ob 21:36

Eh, vremen je čiduže bol adijo. Hjooj Sret decembra smo, pa še snega nejč vidli nesmo.

Nela petek, 12. december 2008 ob 22:40

No mi smo ga malo vidli, samo pitaje kak de dale. Zej pa nas tak dez moci po noven. Hjooj

MHA petek, 12. december 2008 ob 23:40

V Ratečah meter in pol snega. Hjooj Na videji kože avte pod goro snega. Toti šofer bi nuca celi teden ka bi avto vün odkopa. Hjooj

Video

MHA nedelja, 14. december 2008 ob 01:49

Na povezavi si poglente slike zodjega snega z Avstrije. Ke mojo ovi snega. Hjooj
klikNa zadnje urejal: MHA, dne: nedelja, 14. december 2008 ob 00:51

Nela nedelja, 14. december 2008 ob 14:02

Snega je taka vun ne vidijo, pa se za celi teden je napovedani, tu kak pa sma mija pa samo dez pa mrzloca. Zebe me Mraz

Zvončica ponedeljek, 15. december 2008 ob 00:03

Gda sen fotke glejala sen pomislila ka je bilo teko snega gda sen bila mala....smo si tüdi kuče z jega delali, pa tunele.....pa z vozon so ga mogli proč voziti s cest pa dvorišč....zeja pa...toti deca ka so staro zej 4. 5 let nejč ne vejo kak snega prav vün vidi....

Jernej ponedeljek, 15. december 2008 ob 00:17

Zvončica je napisal/a:
Gda sen fotke glejala sen pomislila ka je bilo teko snega gda sen bila mala....smo si tüdi kuče z jega delali, pa tunele.....pa z vozon so ga mogli proč voziti s cest pa dvorišč....zeja pa...toti deca ka so staro zej 4. 5 let nejč ne vejo kak snega prav vün vidi....

Mislec ...to moren ti prav dati...

Resan, ci tak nazaj poglednemo tak par let.
Da je na zagnje rejdno fejst sneg sao in ka je tak mrzlo blao ka je se sneg dugo drzo?



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.