Nela sreda, 21. januar 2009 ob 13:18

Dejan je napisal/a:
Sred januara še se glih nemremo od zime posloviti, da de se še ziher fsipalo kda februara al merca. Je pa redna razlika v temperaturah zej od prešjega tedna. Prova pomlod Nasmeh

Zato pa provin, ka sem mislila, da se ze poslovlamo, kak momo lepo toplo vreme.

MHA sreda, 21. januar 2009 ob 14:11

Prešji teden smo meli zimo, prešja dvo dni pomlod, gnes pa momo jesen. Hjooj

kobreti četrtek, 22. januar 2009 ob 08:57

MHA je napisal/a:
Prešji teden smo meli zimo, prešja dvo dni pomlod, gnes pa momo jesen. Hjooj

..bodi srečen ka nega poletja, ka bi žgalo, se te v tisti vročini nebi moga snega šöflati (če bi zapadna)Haha

prlek1825 petek, 23. januar 2009 ob 11:34

ke lepo vuni sonce sije meni pa vremenska postaja kože ke de dež?Haha

MHA petek, 23. januar 2009 ob 11:40

kobreti je napisal/a:

..bodi srečen ka nega poletja, ka bi žgalo, se te v tisti vročini nebi moga snega šöflati (če bi zapadna)Haha


To smo tak veko srečo meli, bi še me gi sunčna kop či bi moga v tisti hici snek metati.

prlek1825 sobota, 24. januar 2009 ob 18:25

ze pa nam je te le ne snega pojelo, ki smo mislili!
za en vzorec je ostaloHehe

MHA sobota, 24. januar 2009 ob 21:04

V Lotmerki smo več ali meje brez vzorca ostali.

prlek1825 sobota, 24. januar 2009 ob 21:18

mi ki smo malo bol na "bregi" še ga momo malo na cesti tu ki se neje soliloHehe

Dejan sobota, 24. januar 2009 ob 21:29

Pri nas še ga je samo neke malo po voglih pa v senci. Pa sam cvok je pa megla tak ka se nikan ne vidi.

prlek1825 sobota, 24. januar 2009 ob 21:35

prinas ga je lepo pojelo, samo trova pa še je v dilen bela!
pa še tu po cesti je po sredini tudi belo, ki se je ne soliloHehe
tak da zej če gnes zmrzne lehko zutra kcoj opodne, bode se takoj prijoHehe

MHA sobota, 24. januar 2009 ob 22:43

Nekše male možnosti so, ka bi nej v noči na tork snek opa...Tako

Zvončica nedelja, 25. januar 2009 ob 00:06

Dobro ka sen včera večer bila v MBji....te sen nazej grede vidla zimsko idilo od snežink.....prove kepe so doj letele....tak ka sen skoro pozobila prestvorjati od hempastih projektantov pa totih ke so toto kao avtocesto vküper pehali....to sen še ali nigi ne doživela ka bi ti vsi avti ka kontra vozijo direkt v faco svetili...ka so ne mogli totega vmesnega plehovjo više napraviti...banda...no, glovno ka sen sneg vidla "v živo"Nasmeh

MILAN nedelja, 25. januar 2009 ob 11:55

VEŠ KEJ ZVONČICA MALO SI MORE4Š ZIC DIJ SPISTITI KA SI PREVEKA

prlek1825 nedelja, 25. januar 2009 ob 12:50

morti pa se je od snega tak bleščalo ke je mislila ke avte vidiHehe

Zvončica ponedeljek, 26. januar 2009 ob 00:21

Mislin ka bi si mogla na gumah lüft vün spistiti pa še namesto zica eno gejbo dati....pa še te vrag ve kak bi bilo....se je že keri ponoči pela po toti kao avtocesti? Ka ne ven če samo mene to tak moti....

MILAN ponedeljek, 26. januar 2009 ob 09:40

Hihihi
GREMO ENO VOŽJO KA TESTERAMO PA KA DOMO POROČILO KAK JE NA TOTI CESTI

MHA ponedeljek, 26. januar 2009 ob 11:08

Jas se ze dosta vozin po AC kak podnevi tak ponoči. Pa neman problema z ličmi, edino nejdejo se eni butli, keri ti kontra z dugimi ličmi vozijo, tistemi te jas gveran z dugimi ličmi, pa te jih vgasne.

prlek1825 ponedeljek, 26. januar 2009 ob 21:25

no zej pa mo te vidli ke de se vreme poigralo, kakšno paniko so delali po dnevniki pa nam obečovali snežne zamete!Hehe

Dejan ponedeljek, 26. januar 2009 ob 22:49

Letos je bor nekša zima, mrzlo je blo pa še bo, snega glih neke dosti nesmo meli. Vedno kak pa sneg napovedovlejo pa je že takoj guča o nekših snežnih nevihtah pa zametih itd. Letos je pri nas enkrat palo 10 centi snega pa še te je pol dneva tega nišče ne splüžja. Tak ka je sneg pret dol odiša, kak so ke naredli.

prlek1825 ponedeljek, 26. januar 2009 ob 23:29

jaz rečem tak!lidje gučijo ke bi radi bli ke bi bijo sneg, kda pa je pa vsi znorevlejo, ke bi radi meli spucano do praga pret kak se zbidijo! tega jaz ne razmin!
bodi srečen ke je sneg ke ga itak nič skoron nega več pa si z veseljom vzemi v roke lopato pa idi kidat! se nega lepšega dela v zimi kak metati sneg! ne pa vsi takoj tirajo paniko, ovi ki plužijo se tak trudijo pa nomstop delajo na tem ke do spucali ceste samo logično je ke nepret grejo pucat glovnih te pa stranske!vse naenkrat pa nemre biti!

nejbole mi je ovokrot zgidnolo pritisk, ki je bijo sneg pa si itak vidjo ke si vsakih por kilometrov nekoga srečo ke je plužjo ke veš ke so se trudli te pa ena baba zove vutro ob 7 na citya ke si mislijo ke se samo vozijo avtobusnih postaj pa nišče ne spuca!
prokleti blokari ke morem tak grdo reči ke so razvajeni tak ke bol nemrejo biti, pa vzemi si lopato pa kidej če ti je na poti, mi si tudi moremo pred kučo pa se ne bunimo!

namesto ke bi bli lidje srečni ke je sneg te se samo bunijo! poznam še takše ludi ki samo kritizirajo keko je snega na cesti vozijo pa se z letnimi gumami pa se bunijo ke nikam ne pridejo!
ne ke bi bijo hudoben samo takšen si nej stere avto ke če ne smo mi bedoki keri momo zimsko opremlene avte!

ke če moš dobre zimske gume mi nede nišče reko ke avto nede po 10centimetrih snega!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.