Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 10:58

Tü je blo zaron jasno, brez oblačka. Zej je že malo bol nekšo sivo, sneg pa ne gre. Sen pa bija pret v Murski Soboti, pa sploh snega nimajo Hm Prekmarci so še za sneg prikrejšani Hehe

prlek1825 sreda, 18. februar 2009 ob 21:15

hehe!
gnes so še na dalmaciji dobili sneg!
neke sem čujo samo ne vem zej točno ki al v dubrovniki al v zadri negi od totih dveh mest je opalo baje pol metra snega!
skoron po celi dalmaciji pa so zaprte šole zaradi snežnih razmerHehe

MHA četrtek, 19. februar 2009 ob 10:08

Prekmarci so dobili neke malo snega, san jin je veter še tisto rasfuda, v MB pa mojo kar neke snega...

Nela četrtek, 19. februar 2009 ob 11:15

Jaz nemren vervati kak toti teden sneg gre, zej je res vsaki den sa od zarana do vecera pa se ponoci. Teko snega naenkrat sen ze dugo ne vidla. Haa Pa viditi, da sploh ne nameni hejati.Hmm

Poleg tega pa se vse tak zmrzjeno, sen enega gnes zaron glejala kak je cemeruvo, pa okrog avta sol posipovo, saj je niti z parkerplaca spelati ne mogo. Hihihi No po 15 min cemeruvaja, pa je le slo.... Nasmeh

Na zadnje urejal: Nela, dne: četrtek, 19. februar 2009 ob 11:18

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 12:22

Nela je napisal/a:
Jaz nemren vervati kak toti teden sneg gre, zej je res vsaki den sa od zarana do vecera pa se ponoci. Teko snega naenkrat sen ze dugo ne vidla. Haa Pa viditi, da sploh ne nameni hejati.Hmm

Poleg tega pa se vse tak zmrzjeno, sen enega gnes zaron glejala kak je cemeruvo, pa okrog avta sol posipovo, saj je niti z parkerplaca spelati ne mogo. Hihihi No po 15 min cemeruvaja, pa je le slo.... Nasmeh

Na zadnje urejal: Nela, dne: četrtek, 19. februar 2009 ob 11:18



To je mogla biti slika.Hehe Či nebi teko čemerüva, bi sigurno pret kej rešaJaaa

Nela četrtek, 19. februar 2009 ob 12:32

Hehe ta prova slika, taka sem mislila da de se avto zdigna kak je na gas stiskovo. Butl Hihihi

tota četrtek, 19. februar 2009 ob 12:43

Či bi te vida, kak ga ti lepo s toplega vün glejaš, pa se mo smejiš, te pa bi si venda tak lase spipaHihihi

MHA četrtek, 19. februar 2009 ob 21:53

Namesto ka bi mu šla pomogat, te si se mu smejola skos okno.

Zvončica četrtek, 19. februar 2009 ob 22:17

Zej me je to spotilo na "store" zme gda sen se zaron na bus sprovila te pa so pod jin kürili ka je bilo vse zamržjeno...na konci pa sen te v najhüjšen mrazi ponavodi peš štancala....

Legionar sobota, 21. februar 2009 ob 19:24

Vüni pa opet sneg...Pijan

tota sobota, 21. februar 2009 ob 19:31

Legionar je napisal/a:
Vüni pa opet sneg...Pijan

Pa resen. Nesen nič vün glejala, taka nejč nebi znola, či nebi na forumi visela. Vidiš kak je portal ažuren pa poučen. Vse takoj zveš.

Dejan sobota, 21. februar 2009 ob 20:32

Zej pa bi pomalen lehko blo zadosta totega snega. Vredi je, ka ga podne 2 metra pa je mir en cejt, kak pa to vedno nekej na obroke kople, pa opet dol odide pa opet na novo...

tota sobota, 21. februar 2009 ob 20:45

Te bi trebalo samo enkrat kidati, pa bi bija mir. Narava skrbi za našo kondicijo, ka nebi ge ftrdnoli od ležoja.Jaaa

Legionar nedelja, 22. februar 2009 ob 09:19

Jas ne ven zakej tote vremenare sploh plačüvlemo...Fčera je Velkavrh ne veko pa šüroko razlaga, kak de količin padavin (či že gi bodo) čist čist mala, zapa glejej...Buum Sneži kak za stavo...Hudi

erof nedelja, 22. februar 2009 ob 10:02

www.geostik.com

www.geostik.com

Na zadnje urejal: erof, dne: nedelja, 22. februar 2009 ob 10:08

prlek1825 nedelja, 22. februar 2009 ob 19:15

lepo pa gre sneg!
se vidi ke kurenti bol pijančuvlejo kak bi opravlali svojo funkcijo!Hehe

Nela ponedeljek, 23. februar 2009 ob 10:48

Sneg je ze po redno sa. Mija sma se vcera nazej pelala, tak je snezilo, ka sma se na avtocesti nejvec 70 pelala. No so pa se nejsli tudi troti, ki so pa ga redno tirali, neglede nato kaksna je bila cesta. Jernej je ze tuhto ka bi verige gor do, ker je blo puno snega gori, pa sej niti neso folgali pluziti. Tu na Dunaji momo zej res puno snega, ker je baje celi vikend sa.

Gnes pa je te bole topleje, pa se vse topi, taka je po samo poc na cesti. Hudi

prlek1825 ponedeljek, 23. februar 2009 ob 10:55

prinas je včera večer tudi redno šo samo se je sproti topijo!
če bi blo bole mrzlo bi ga gnes venda bilo kakših 10 centi, samo je zej že 5stopin tak ke to keko se je prijelo že vse teče

MHA torek, 24. februar 2009 ob 11:00

Vüni opet sneguje...

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 11:28

Pri nas ga je že pol metra. Bon moga plüžiti, či čen v Lotmerk priti.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.