Nela torek, 24. marec 2009 ob 10:33

Dejan je napisal/a:
V soboto je blo belo. Pa morti de še ke priletelo.



Bode bo, ker svabi mojo sneg napovedani, tepa ko je tan, pa je za por dni vse tu. Pa na google sem glejala vreme, da je napovedani sneg. Mislec

Nela torek, 24. marec 2009 ob 22:52

Heoa Tak malo je zgrmelo, pa se zblisnilo, zej pa je vune vse belo, pa sneg gre. Taka se pripravte, malo snega sen van v Lotmerk tudi poslola, hehe. Zlotizob

Jernej sreda, 25. marec 2009 ob 07:12

Dol ...gnes san mogo veterbransko steklo pucati zavolo snega pa leda! Haa

Zvončica sreda, 25. marec 2009 ob 23:37

Ne me hecati....prinas pa je taaaaak lepoHaha

Dejan četrtek, 26. marec 2009 ob 19:48

Moren rečti, ka so v Lotmerki tüdi lepi sončni zahodi, tak ka nesen prikrejšani glede tega Nasmeh Ka mon kej slikati Nasmeh Slikam



MILAN četrtek, 26. marec 2009 ob 19:55

Gor dobro si se inštalera

prlek1825 četrtek, 26. marec 2009 ob 23:08

ti se le hvoli z tak pomladanskimi zahodi, se se dugo neš, boš še morti lehko do kakšen zimski zahod gor, glede na to kak je šo gnes v maribori sneg

MHA petek, 27. marec 2009 ob 11:14

Dejan je napisal/a:
Moren rečti, ka so v Lotmerki tüdi lepi sončni zahodi, tak ka nesen prikrejšani glede tega Nasmeh Ka mon kej slikati Nasmeh Slikam


V Lotmerki pa ja neš za nič prikrejšani. Lotmerk rulz Punk

Dejan petek, 27. marec 2009 ob 11:59

prlek1825 je napisal/a:
ti se le hvoli z tak pomladanskimi zahodi, se se dugo neš, boš še morti lehko do kakšen zimski zahod gor, glede na to kak je šo gnes v maribori sneg

Sej se ne hvolin s pomladanskimi zahodi. Jas slikan, kej je lepo. Pozimi so še lepši zahodi.

Prikrejšani pa sen za kakšo šumo, zeleje, moji dve mujciki pogrešan... Žalosten Nasmeh

tota petek, 27. marec 2009 ob 12:02

Joj, sta lepiJaaa Pa moš zej v bloki tüdi mujcikoHihihi Ali bole divjo močko?Vrag smejun

Dejan petek, 27. marec 2009 ob 12:10

No, sej se ne pritožüvlen Nasmeh

Gren pa vsake teko domu, ka posliknen še kakši veški sončni zahod Slikam

Jernej petek, 27. marec 2009 ob 12:37

Dejan je napisal/a:
Moren rečti, ka so v Lotmerki tüdi lepi sončni zahodi, tak ka nesen prikrejšani glede tega Nasmeh Ka mon kej slikati Nasmeh Slikam





..Tej dimnike na sliki poznam Postrani
Tü se sigdar golobi skrijejo da Nevihta ide!

Nela četrtek, 2. april 2009 ob 21:09

Zej so se pa zaceli res lepi, topli pomladni dnevi, takak trebajo biti. Mi smo gnes meli res enega lepega z 20C... Sladoled Na drevah sen tudi ze por cvetov vidla, res lepo. Pa se vikend de zelo topel, upam da de za vuzen tudi fejno vreme, ko mo k zegni nesli. To ja

prlek1825 četrtek, 2. april 2009 ob 23:01

jaz pa sem gnes nekše brejde sadijo, pa mi je blo tak lepo topllo ke sem že orink mogo zalevati ke de vredi raslo!

MHA petek, 3. april 2009 ob 11:29

San nos se sunce neke izogible.

MHA sobota, 4. april 2009 ob 18:20

Gnes pa redno toplo blo.

Dejan sobota, 4. april 2009 ob 19:15

Aha, gnes pa je že prova pomlod bila Jaaa To ja Samo za kak dugo... April je tü. Slogan aprila pa je "Od pondelka do nedele, nikan brez marele" Hihihi Nevihta

Nela sobota, 4. april 2009 ob 19:41

Gnes je blo vreme fenomenalno... Sladoled lidje pa ze vse poletno v natikacah, krotkih rokovih pa krotkih hlacah. Pri sladoledari pa guzve, taka mimo nemres. Jutri se nas po coka tak lepi den. To ja

MHA nedelja, 5. april 2009 ob 02:15

Jas tak nikdor marele neman, te pa či leje ali pa sunce tuče. Prinas de še f pondelek fejni den.

Dejan ponedeljek, 6. april 2009 ob 10:58

Včera je kürilo. 22,5.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.