prlek1825 petek, 22. maj 2009 ob 18:54

ujuj tu z lotmerške strani pa je zej že grdo viditi kakšne megle se vkup sprovlajo!

prlek1825 petek, 22. maj 2009 ob 20:07

rožnato glih neje blo samo smo še vredi odnesli, no vsej na našem konci upam ke na lotmerškem tudi ke megle so ble čudne tuta gor!

Dejan petek, 22. maj 2009 ob 21:17

Tü po Lotmerki je fejn fudalo pa fsipovalo. Ormoška je bila reka ne cesta No ja
Kak pa je blo gori po bregih pa vrag ve.

prlek1825 petek, 22. maj 2009 ob 22:00

prinas je veter orink fudo! to nemren reči samo je bilo prav zanimivo gledati!
dež se je je prav valjo po tleh tak ka če bi gledo kak se neke belega vrti po zemli, tak ke je na mestih ne blo sploh mokro od začetka!

je pa zanimivo sosidi so meli vkup sprovleno krmo v plostih za baleraje, pa je ovi balerač ne folgo priti ke je tota nevihta pret prišla.
ze pa je krmo nazej tak razmetalo kak če sploh nebi bila vkup sprovlena, lepo po celem travniki razmetana!

prlek1825 petek, 22. maj 2009 ob 22:04

ki pa je ke klumpa, glih gledim ke so v jegovih krajih mogli gasilci posreduvati zaradi neurja!
ke ga neje ki odplavilo v grabo!

http://spin.sos112.si/Pregled/GraficniPrikaz/default_neprijav.aspx

MHA sobota, 23. maj 2009 ob 04:32

Na srečo mi je gnes avto san dobro opralo. Redno je lelo, pa bliskalo.

Dejan ponedeljek, 25. maj 2009 ob 21:11

V sredo gren dol na morje za tri dni, pa de glih zej nekšo poslabšaje pa dež Nevihta Hudec

prlek1825 ponedeljek, 25. maj 2009 ob 23:06

včera je blo zanimivo kakšo se je naredlo!
jaz sem ob 11 od stroha zaradi preventive šo avta devat notri samo mi je malo toplo grotalo vuni kak se je bliskalo pa grmilo pa še dež je začejo!

Nela ponedeljek, 25. maj 2009 ob 23:40

Pri nas pa sama hica pa sparina.

No od cetrtka dale pa te koze dez pa prek 10C meje kak zej.

Nela torek, 26. maj 2009 ob 23:17

Se malo pa de buknilo, kaksni crni oblaki vkup idejo, taka se mi tudi lehko priprovimo na dez pa kaksno toco. Gasilci pa tudi ze tulijo, taka je moglo ze negi neke biti.

Dejan sreda, 27. maj 2009 ob 00:19

Tü je od osmih napre tak fudalo pa bliskalo fsakšo sekundo. Porkrot je redno fčesnolo Nevihta
Ohlodilo se je pa tüdi. Pa zütra nameni celi den bol kak ne grdo biti. Jas pa gren na morje Hjooj Bon v bundi tan hoda...

Nela sreda, 27. maj 2009 ob 07:15

Uj se je ohlodilo, samo redne nevihte tu ne blo, malo samo je dez sa. Dejan, na morji pa pazi, da te burja ne odfuda. Pomežik Samo kak napovedi kozejo, si slab teden zbra za morje.

Ali vseeno, lepo se me.

Dejan sreda, 27. maj 2009 ob 09:25

Toto morje je slučejno zej tak na hitro prišlo, ka gren dol. Pa zastonj je, tak ka me ne skrbi, či bon samo seda na terasi pa pivo pija Kul Na zdrovje

prlek1825 sreda, 27. maj 2009 ob 10:06

tu prinas je redno včera vlevalo večer pa grmilo, toča pa je tudi lepo šla med dežom samo na srečo drobička!
na morji pa je gnes napovedano ke bi nej tramontana pihala, keko sem čujo, to pa je nejhujši veter ke je lehko na jadrani!

MILAN sreda, 27. maj 2009 ob 12:29

Ne ne ne pej rerdno ga je tuklo nekej se pozn aod toče

erof sreda, 27. maj 2009 ob 15:01



RADARSKA SLIKA PADAVIN

.... redno so včera polovjoke prali kak je ružilo.....Nevihta

Na zadnje urejal: erof, dne: sreda, 27. maj 2009 ob 15:03

Legionar sreda, 27. maj 2009 ob 18:16

prlek1825 je napisal/a:
tu prinas je redno včera vlevalo večer pa grmilo, toča pa je tudi lepo šla med dežom samo na srečo drobička!
na morji pa je gnes napovedano ke bi nej tramontana pihala, keko sem čujo, to pa je nejhujši veter ke je lehko na jadrani!
Keko ven je tramontana malo blažji veter od burje, je nekak predhodnik burje, taka hüša je burja.

prlek1825 sreda, 27. maj 2009 ob 19:18

Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
tu prinas je redno včera vlevalo večer pa grmilo, toča pa je tudi lepo šla med dežom samo na srečo drobička!
na morji pa je gnes napovedano ke bi nej tramontana pihala, keko sem čujo, to pa je nejhujši veter ke je lehko na jadrani!
Keko ven je tramontana malo blažji veter od burje, je nekak predhodnik burje, taka hüša je burja.


te slabo veš, tramontana je nejhujši veter ki tolče v obalo!
to pa sem si dobro zapunjo kda sem delo izpit + tega sem jo loni doživjo v izoli pa ribiči izolski so pravli.

je pa res ke ponavadi preide v burjo!

Na zadnje urejal: prlek1825, dne: sreda, 27. maj 2009 ob 19:25

Nela četrtek, 28. maj 2009 ob 08:08

Kaksno grdo vreme je napovedano, za vikend pa dale celi teden, naja. Haa April pa smo tak lepi meli, zej maja pa dez serje. Mislec

Legionar petek, 29. maj 2009 ob 08:01

prlek1825 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
tu prinas je redno včera vlevalo večer pa grmilo, toča pa je tudi lepo šla med dežom samo na srečo drobička!
na morji pa je gnes napovedano ke bi nej tramontana pihala, keko sem čujo, to pa je nejhujši veter ke je lehko na jadrani!
Keko ven je tramontana malo blažji veter od burje, je nekak predhodnik burje, taka hüša je burja.


te slabo veš, tramontana je nejhujši veter ki tolče v obalo!
to pa sem si dobro zapunjo kda sem delo izpit + tega sem jo loni doživjo v izoli pa ribiči izolski so pravli.

je pa res ke ponavadi preide v burjo!

Na zadnje urejal: prlek1825, dne: sreda, 27. maj 2009 ob 19:25
Tramontana vseeno nima takših močnih sunkov kak burja.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.