MHA sobota, 4. julij 2009 ob 09:50

Dejan je napisal/a:
Jas pa sen se glih s peciklon pela pa me je dobilo. Samo je ne blo tak hüdo, tota rdeča barva je brž glih za malo mimo Lotmerka šla. Tan negi kre roba Lotmerka proti Podgradji je nekšo opasno zglejalo.

Jaaa rdeča barva se je ognila Lotmerki po ovi stroni je pa fejn moglo iti, v Lotmerki je san malo zmočilo.

MHA sobota, 4. julij 2009 ob 11:27

Prihodnji teden spet jopice iz omar

Po napovedih vremenoslovcev bodo temperature od 20 do 25 stopinj, v torek bo morda nekoliko več padavin. Za konec prihodnjega tedna večjih sprememb ne napovedujejo.

Danes bo sicer delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Popoldne bodo nastale posamezne plohe in nevihte. Jutri bo spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in nevihtami. Zjutraj bo ponekod po nižinah lahko megleno. V ponedeljek in torek bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi plohami in nevihtami. Hladneje bo.


vir:rtvslo

mo meli ke letos lepega vremena ali nič, skos je san deš na deš. Hjooj

prlek1825 sobota, 4. julij 2009 ob 22:16

ma nej gre toto vremen lepo nekam!
kda man cejt ke bi šo na morje vreme mrda, kda pa neman cejta pa je lepo!

MHA nedelja, 5. julij 2009 ob 14:27

Ze je lepo pa vroče vüni, prta večeri pa de po neke priletelo.

prlek1825 nedelja, 5. julij 2009 ob 16:13

adijo ne, v toti nevihti sem gledo čez okno pa naenkrat vidim kup isker al sploh ne vem kak nej to opišem v glovnem sem vidjo strelo ke v tistem kak sem vidjo iskre je že počilo tak ke sem samo obsto!

MHA nedelja, 5. julij 2009 ob 16:21

V toti nevihti je redno pokalo Jaaa

prlek1825 nedelja, 5. julij 2009 ob 16:34

če provin prinas je eno 20metrov vkrej od kuče počilo polek dreve pa telefonskega adroga nekak v zemlo al kak pojma neman jaz sem samo naenkrat nekak v špici proti zemli vidjo iskre v tistem pa je tudi že počilo pa zginolo vse!
sploh ne vem kak bi opiso tisti trenutek!
strašjo pa sem se tudi redno

MILAN nedelja, 5. julij 2009 ob 20:34

Buum kej pa po bedrah je ne nič vrezalo

prlek1825 nedelja, 5. julij 2009 ob 22:43

na srečo ne da sem se tak strašjo ke sem vtrdno!
neje nič mehkega folgalo priletetiHehe

MHA ponedeljek, 6. julij 2009 ob 14:07

Izdano 6.7.2009 ob 12h
V ponedeljek popoldne in v torek so ob nevihtah možni močnejši nalivi in sunki vetra, ni pa izključen tudi pojav toče.

''V ponedeljek popoldne in v torek so ob nevihtah možni močnejši nalivi in sunki vetra, ni pa izključena tudi toča,'' opozarjajo na Agenciji za okolje (Arso). "Več možnosti za točo bo v torek. Opozorilo velja vse do noči na sredo," je povedal meteorolog Brane Gregorčič.


vir:ARSO

Opet Hjooj Pa opet sen v slüžbi ka nen meja kon avta skriti.

Na zadnje urejal: MHA, dne: ponedeljek, 6. julij 2009 ob 14:09

MHA petek, 10. julij 2009 ob 11:31

Povečani pretoki rek v severovzhodni Sloveniji, 10. 7. 2009

V jutranjih urah so močneje narasli pretoki manjših rek in potokov na širšem celjskem območju, v Zasavju in Polhograjskem hribovju. Vodotoki naraščajo tudi drugod v severovzhodni Sloveniji. Čez dan bodo narasle reke v večjem delu države. Ob predvidenih izdatnih padavinah, bodo močneje narasle reke predvsem na Štajerskem in v Prekmurju. Vodotoki v porečju Dravinje, na širšem celjskem območju, v Slovenskih goricah in v Prekmurju lahko čez dan poplavijo na območju rednih poplav.


vir: ARSO

Hjooj

Za drügi teden pa gučijo lepo pa vroče.

Jernej petek, 10. julij 2009 ob 20:44

Lotmerškem parki I. slovenskega tabora tak vö vidi kak močvirji.

Zvončica petek, 10. julij 2009 ob 22:13

Hja, jaz sen bila včera na brütifi pa sen ne mogla vervati ka sen vidla----por grobov je bilo dejansko v vodi.....toga pa sen itak še ne nikdor vidlaVuuhuu

Jernej sobota, 11. julij 2009 ob 14:04

Zvončica je napisal/a:
Hja, jaz sen bila včera na brütifi pa sen ne mogla vervati ka sen vidla----por grobov je bilo dejansko v vodi.....toga pa sen itak še ne nikdor vidlaVuuhuu

Ges san čeraj tüdi bio na Lotmerškem brütifi pa san sveče nazaj vožigo ka je dež pogasno.
Ja kak praviš, rejdno blato je blo!

Zvončica ponedeljek, 13. julij 2009 ob 23:05

Tak zej smo dobili sončeka pa provo toploto....PA KOMORE !!!!! To je en za vervati kak so bili gnes popadljivi pa to sred belega dneva pa sred Lotmerka....za znoreti...nejč bojše ka ne tuhtan ka bi šla v šumo po glibaje- te do me doj požrli .Žalosten

prlek1825 torek, 14. julij 2009 ob 12:46

jaz sem čujo ke totih navodnih komorov sploh več nega kak so nekda bli!
pa če ga pogledneš vidiš resen ke so prove vejke mrcine!

MHA četrtek, 16. julij 2009 ob 10:19

Komorof je resen teko ka se fse tere, to tüdi ne razmin od kda te komori sred nejvečje hice pikajo.

Makaveli četrtek, 16. julij 2009 ob 11:03

komori se množijo najbole ko je vlažno pa te ko je toplo pa začnejo...zaj je blo deževno en cejt so se namnožili pa niso mogli srati okoli ki je dež ša...zaj pa je toplo pa so se vsipali.

Nela četrtek, 16. julij 2009 ob 19:05

O totih komorih pa niti nic ne gucte, ka bom popizdila keko jih je, vsaki den jih klejen. Sem vcera pudne v Rakicani samo malo v senco pod drevo stopila, adijo pamet kak so me satani popikali, ka sem se jih kume resila. Klejen

Po trgovinah pa so police za komore prozne, tak so vse pokupili, povprasevanje je res veko. Hjooj

Nela četrtek, 16. julij 2009 ob 19:07

Zvončica je napisal/a:
Tak zej smo dobili sončeka pa provo toploto....PA KOMORE !!!!! To je en za vervati kak so bili gnes popadljivi pa to sred belega dneva pa sred Lotmerka....za znoreti...nejč bojše ka ne tuhtan ka bi šla v šumo po glibaje- te do me doj požrli .Žalosten

Ja kak pa, jaz se ne spotin, ka bi kda tak komori sred belega dne, pri taksni hici napodali. Zej je to katastrofa.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.