prlek1825 petek, 26. november 2010 ob 19:27

pozdrovlni drogi prleki po dugem cejti!
jaz bom vam reko tak...gnes sem se pelo v lj..ubitčno celi cejt sem bijo na trnih kakšen žlojz je bijo na cesti...trenutno sem v lj pa je snega prek 5 centi letijo pa cele kepe...kak pa je prinas?

MHA petek, 26. november 2010 ob 19:40

Deš gre v Lotmerki, že od 16h.

Dejan petek, 26. november 2010 ob 22:48

Kakši deš. Sneg gre, tak ka je kole na trgi vügnilo Haaaaa

MHA petek, 26. november 2010 ob 22:59

Kak je ze v Lotmerki stanje? Tü na prekmarji deš gre.

Dejan petek, 26. november 2010 ob 23:00

Tü maš stanje -> http://www.prlekija-on.net/lokalno/2139/tudi-pri-nas-prvi-sneg.html

Sneg gre z dežon.

MHA petek, 26. november 2010 ob 23:02

Slabo je to. Hjooj Drgod pa teko snega znametalo.

TUNČEK petek, 26. november 2010 ob 23:09

Kolegica mi je rekla, ke je f Kobaridi 20 cm snego. Jaaa

Kobarid ponoči

MHA petek, 26. november 2010 ob 23:12

Ve ga je fsigi puno palo, san mi smo po vün ostali.

TUNČEK petek, 26. november 2010 ob 23:19

Pa je neke kozalo, ke sneg bo tan privas in tüdi slike so z Lotmerka s snegon, a v Prekmorji pa nič? Ka ga je že deš opra ? Mogoče pa ga nasüje v nedelo.
V Gorici že ot semih večer nič več ne kople deš. Pomežik Pozdrav

MHA petek, 26. november 2010 ob 23:21

Ke je te to snega, nič skoro. Tü na Prekmarji sploh ne blo nič, razen med dežon malo.

TUNČEK petek, 26. november 2010 ob 23:29

Vün z Gorice gor na Kros je 15 km, mojo pa 15 cm snego. Jaaa

MHA petek, 26. november 2010 ob 23:35

Tü pa še izda deš gre, zaron pa de to fse fejn zmrznilo.

prlek1825 sobota, 27. november 2010 ob 07:58

drogi prleki povejti mi kakšo je zej stanje v prlekiji...tu v loblani je ponoči sneg malo vkup opo pa ne vem če je še ne večer malo šo deš,,,tak ke tu je teko snega ke je pokrito,,,teko ke se trvoa vun ne vidi,,,to pa je tudi vse,,,,če pa je mrzlo pa ne vem, ke se še nesem opogumjo ke bi šo vun

zobl sobota, 27. november 2010 ob 08:58

opalo ga je kakših 15cm, sen hodijo na Cuber pa sen komaj gor se privleka ker je cesta poledenela bla Hjooj

MILAN sobota, 27. november 2010 ob 15:34

Mislec Na Jeruzalemi ga je bili okoli 25 cm Mislec

MHA sobota, 27. november 2010 ob 16:39

V lotmerki por centi, pa še to ga je gnes čez den pobralo.

MHA sobota, 27. november 2010 ob 17:28

V nedeljo zgodaj popoldan ponovno sneženje
Nedeljski scenarij bo zelo podoben petkovemu. Že dopoldne bo ob morju in v Vipavski dolini deževalo, popoldne pa se bodo padavine v obliki sneženja razširile po vsej Sloveniji, severovzhod bo snežno pošiljko prejel zadnji. Sneženje se bo proti večeru okrepilo in bo svoj vrh doseglo v noči z nedelje na ponedeljek. Takrat bo lahko občasno padal tudi dež s snegom, predvsem v jugovzhodni Sloveniji, pa tudi na skrajnem severovzhodnem koncu v okolici Murske Sobote. Na morju bo deževalo, prav tako po primorskih nižinah.

Do ponedeljka dopoldne, ko bo sneženje ponehalo, bo po osrednji in zahodni Sloveniji zapadlo od 20 do 40 centimetrov snega. V višje ležečih krajih Notranjske, Dolenjske in Gorenjske bo lahko zapadlo tudi pol metra snega.

Naslednja pošiljka snežink nas čaka v torek, še najbolj v noči s torka na sredo, ko naj bi zapadlo še dodatnih 20 centimetrov snežne odeje.


vir: RTVSLO

Keko snega do še eni dobili. Hjooj Prinas pa de opet deš.

MHA torek, 30. november 2010 ob 13:38

Žled, poledica
Izdano 30.11.2010 ob 13h

V noči na sredo bo pričelo snežiti, v sredo čez dan pa bo predvsem na območju med Trnovskim gozdom in Snežnikom in tudi ponekod v južni ter vzhodni Sloveniji zaradi otoplitve v višinah sneg prehajal v dež. Ta bo v stiku s tlemi zmrzoval, zato bo obstajala nevarnost žleda in poledice.

vir: ARSO

To še san treba, že oviden sen kume v avto priša ki je deš ša, te pa zmrznilo.

zobl torek, 30. november 2010 ob 15:44

de drsališče na cestah Hjooj

MHA torek, 30. november 2010 ob 16:36

Kak do še le pločniki, ovi venda bodo keko teko potorili ceste, pločnike v Lotmerki pa tak san en tori.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.