MHA torek, 30. november 2010 ob 23:07

Vüni pa snek začna naletovati. Nasmeh

TUNČEK sreda, 1. december 2010 ob 07:27

Praf grdo momo. Dež gre, pa burja piha. Po bregih okoli Gorice pa gre ledeni dež, taka eni sploh neso mogli priti f slüžbo. Napoved pa je do kunca tjedna skos glih - deš.
Rajši bi meja sneg !

MHA sreda, 1. december 2010 ob 08:45

Prinas pa fejn ide snek, upan ka nede potli ledenega deža.

Ivek sreda, 1. december 2010 ob 13:58

Kaj čemo? Prova zimska idila. Zaranešji snek smo skidali, no ftičon natrosili. Te je šlo nekaj, ká je ne bobje pšeno, ne snek ne deš. Za tén malo ledenega deža, ki je zá po prešalta na snek. Vmes fajn fuda, samo ka nesi ziher s kere strani. Čokamo novo rundo snega, te pa sunce. Zavolo tega smo že zaj veselimo op peči f keri gorijo sovojnata drva.

MHA sreda, 1. december 2010 ob 14:51

A še ena runda snego pride? Sen še gnes nejč ne folga vremen prešteti, da gužva f slüžbi bila.

TUNČEK petek, 3. december 2010 ob 08:05

Opet dež tü prinas, se mo zgnilili. Za sunce sploh ne ven več kak zgledne.
Žalosten

Dejan petek, 3. december 2010 ob 08:15

Zej je ne cejt za sunce, zej je cejt za sneeeg! Pri nas ga je že neke pa še gre.

TUNČEK petek, 3. december 2010 ob 08:23

Veš kaj, mi v Gorici momo, če je fse običajno, celi december in januor samo sunce, letos ga pa nega. Tüdi reče se nan Sončna Goriška.





NOVA GORICA

MHA petek, 3. december 2010 ob 10:07

Jaaaa, snekkkk Ploskač

TUNČEK petek, 3. december 2010 ob 10:14

Močno sen van fošen !!! Hehe

MHA petek, 3. december 2010 ob 10:24

Tunček, frišno posneto.







TUNČEK petek, 3. december 2010 ob 12:19

MHA, ne delaj mi skomin ! Če de vaš sneg zdrža do polovice januora, ga va vküp glejala op pijači sret Lotmerga. Drži !??

MHA petek, 3. december 2010 ob 14:56

Drži kak zabito! Drügi teden neke za odjügo gučijo, ke te, do januara de še ziher padna.

MHA petek, 3. december 2010 ob 15:32

Z jüga se opet padavine pomikajo proti SV.

Zvončica petek, 3. december 2010 ob 22:41

Lepo je ne kaj za rečti....rada man belino pozimi....no, malo meje man jo rada gda so ceste bole boge pa moji "zadosta globoki" lprofili na letnih gumah total zatajijo....te pa plešen pa žmirin pa čokan kej bo....glovno ka je sneg Snežak

MHA petek, 3. december 2010 ob 22:47

Ja, res je lepo zej vüni. Za moje pojme letne gume pa lanci nebi smeli valati kak zimska oprema. Ko snek podne te eni z letnimi gumami delajo kaos na cesti, lancof pa si eni itaki ne vejo gor dati.

Zvončica petek, 3. december 2010 ob 22:51

To našemi že 20 let dopovedovlen pa me ne boga.....mogla bon avto malo razbiti te pa do včasik gume gori Kul

Dejan petek, 3. december 2010 ob 23:06

Ke boš te z gumami, či de avto razbit Haha

Pa še malo gnešjega snega dol po Ormoški.

MHA petek, 3. december 2010 ob 23:08

Či glejaš tak, či moš dvojne gume, lehko nücaš gume 4 - 5 let fsakši komplet, ze pa či se skos z enimi voziš, pa se cejt uporabe prepolovi, moš en komplet gum recimo malo več kak dve leti in si skoro na isten kak či bi meja dvojne, s ten ka moš te pač dodatne stroške pri mijovaji gum.

TUNČEK sobota, 4. december 2010 ob 08:00

Zvončica je napisal/a:
To našemi že 20 let dopovedovlen pa me ne boga.....mogla bon avto malo razbiti te pa do včasik gume gori Kul

Neke ne štima, probaj spremeniti prevzgojne metode. Če jih nücaš že 20. let pa nega uspeha, obrni ploščo pa ga zrihtaj, takak je moja mene, zej pa provi, ke sen dober in jo fse ubogan (resen malo trpin, samo to je sestovni del zokona mi provi ). Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.