TUNČEK četrtek, 3. februar 2011 ob 08:22

Nan kože plus 5 pa burja je opet začela fudati, sunce pa je, Ne ven pa kak van ga nej pošlen ? Probajte dobiti negi veter, da van rasfuda obloke pa de sunce. Jaaa

Nela četrtek, 3. februar 2011 ob 08:30

Mi pa momo -1, vikend pa de ze lepo vse do +9, fala bogi. To ja Zej tote por dni je blo redno mrzlo, -9 smo meli, pa taksni sever je fuda.. Zebe me Kume ze cokam pomlad. Rožica

MHA četrtek, 3. februar 2011 ob 12:47

Tunček to pa blo hitro. To ja Hihihi

TUNČEK petek, 4. februar 2011 ob 14:34

Hjooj to je noro. Gnes momo v Gorici 16 stopinj in če se ne motin smo kumer februora. Narobe svet ! Jaaa

MHA petek, 4. februar 2011 ob 15:23

Pa sen pisa por dni nazej, ka de čiduže bol toplo, čez vikend de še bol toplo. Meni je ze v avti kozalo 10°C.

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 15:35

lepo vremeje je super bor se prehloda nen gdo bon popiva v studiji drugi teden Nasmeh

simon.prleski petek, 4. februar 2011 ob 15:37

no popeva sen misla napisati

MHA petek, 4. februar 2011 ob 16:45

Ze se glih nejbole lehko prehlodiš, ki je takša sprememba vremena.

MHA četrtek, 17. februar 2011 ob 04:10

Tü v Beltincih je celo noč ša ledeni deš, ze pol štireh pa je le začna snek iti. Avto pa mon v ledeni kocki Hjooj

TUNČEK četrtek, 17. februar 2011 ob 07:55

Prinas pa gre samo dež, malo više gor pa snek. Hihihi

MILAN četrtek, 17. februar 2011 ob 15:53

Mislec Jeruzalem je beli Šokiran

MHA četrtek, 17. februar 2011 ob 16:54

Nej bo že kunec tote bedne zime letos, ka de toplo, pa ka gume že zamejan.

TUNČEK četrtek, 17. februar 2011 ob 18:02

Gume mo zamejali kumer čes mesec dni, zime pa še en cajt nede kunec. Mislin, da de še kaj mrzlo, le za dugotrajni snek ne vervlen več.

Fašenk de nagna zimo, ke je pa letos kumer 8. merca, taka mo zima še neke cajta ! Jaaa





TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 17:33

Vujtro te meli neke padavin,mogoče malo snego, mi v Gorici pa še neke sunca.

Zvunčki so že šli, zej cvetejo že norice, pa žafroni in hitro do tü trobentice... adijo zima v deželo prihoja pomlod...

Haha



MHA nedelja, 20. februar 2011 ob 19:56

Več padavin de bol v osredji SLO, prinas bo mogoče kakši centi, dvo. Kože se pa neke za nasledni kunec tedna.

TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 20:18

Biološka vüra v glovi pa že dela bole pomlodno kak zimsko. Pomežik Nasmeh

MHA nedelja, 20. februar 2011 ob 20:26

Ja, pa to že en cejt Hihihi

MHA torek, 1. marec 2011 ob 20:08

Tunček, kak je privas? Že fest vleče?

TUNČEK torek, 1. marec 2011 ob 20:46

Gnes sen hoda smučat v Afstrijo in sen priša domu odvečera. Zaron je ne kej dosta vleklo, samo že tan po poti ot Udin napre po Kanalski dolini je zlo pihalo.
Gda sen pa priša nazaj, pa je mela burja že toko moč, da te je z avton premetovalo po avtocesti okoli Šempetra.

Zej večer že vleče okoli 120 km na vüro. Provijo da de vujtro šlo tan okoli 180, se provi da skoro kak loni gda je bilo izredno hujdo. Šole pa vrtci do vujtro po Vipofski dolini zaprti, civilne zaščite so že priprovlene... Letos za razliko ot loni zlo vleče tüdi po Goriških brdih, moji tašči je že odneslo celo streho z drvarnice.

Problem so tüdi avti, ke jih je nevarno parkerati ge vüni, se burja nosi veje, pa strešnike in podobno, zato norod napuni fse garože pa pothode in še skos dosta avtof ostone vüni na milost in nemilost burje - Goriška mo dosta avtof, največ na število prebivalcof v Sloveniji.

Teko za zej. Pozdrav

Dejan torek, 1. marec 2011 ob 21:01

Malo slikej pa poročej Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.