MHA petek, 15. julij 2011 ob 10:20

Fčera večer sen bija v Beltincih, tan je fest deš ša, pa mezmes je enega hipa san toča šla, mezmes je bila tüdi debela kak oreh. Potli ko sen se domu pela, pa je od Lipovec do Veržeja met dežon toča šla. Na srečo so nevihtni oblaki s točo mimo Lotmerka šli.

Fest hüdo pa je blo v okolici Podčetrtka.

TUNČEK petek, 15. julij 2011 ob 11:02

Prinas v Gorici je zej dobro vüro ša deš in mislin, da je ne bila niti nevihta, se je enakomerno fest kapalo - seveda bres toče.

MHA petek, 15. julij 2011 ob 11:09

Bor je malo zalelo, prinas je ne glih ke preveč zalelo.

TUNČEK petek, 15. julij 2011 ob 12:17

Ja to pa je. Pomežik Letos moren rečti, da mi na gredah fse zlo dobro rose. Jaaa

erof petek, 15. julij 2011 ob 12:37

14.07.2011 19:45
Toča - toča
Ob 19.45 je manjše neurje s točo zajelo območje naselja Križevci pri Ljutomeru v občini Križevci. Po zbranih podatkih je nastala le manjša gmotna škoda na poljščinah.
________________
15.07.2011 08:21
Požari v naravi oziroma na prostem - drugi požari v naravi oziroma na prostem
Ob 8.21 je v Beltincih tlel hrast v katerega je ponoči udarila strela. Gasilci PGD Beltinci so tleče drevo pogasili.

MHA nedelja, 24. julij 2011 ob 22:27

Gnes pa blo redno mrzlo, glede na letni cejt. Hjooj

TUNČEK nedelja, 24. julij 2011 ob 23:01

Pa tüdi dosta deža je blo. Pomežik

Dejan nedelja, 24. julij 2011 ob 23:03

Jas sen gnes z morja. Tan še je blo tote dneve 30, gnes pa bi me skoro zanohtalo Haa Hihihi

TUNČEK ponedeljek, 25. julij 2011 ob 00:30

Rokavice de treba vzeti z omore ! Pomežik

MILAN ponedeljek, 25. julij 2011 ob 08:07

Mislec nema heca sred leta skoron zmrzneš tega je hegda ne bilo.
Dere je negda dež ša tak odvečara v vleti te je bilo nebole lüštno bos hoditi
po tisti topli vodi.

TUNČEK ponedeljek, 25. julij 2011 ob 13:29

Milan, joj kak je blo lepo čofotati . Hehe

prlek1825 ponedeljek, 25. julij 2011 ob 21:46

jaz pa bom vam reko tak nej se smeje keri se če čudno se čuje ke je sredina julija samo jaz sem gnes večer zakurjo teko ke so bli radjatori topli. polek drv magari je sredina julija jaz v mrzlem spo nem...pa por sosidov pa kolegov sem tudi že čujo ke so že včera kurili tak ke nesem zmržjeni "osel" v sredini julija..hehe

TUNČEK torek, 26. julij 2011 ob 07:55

Ja vidiš tak to gre, potli pa provijo, ke gre za globalno segrevanje zemle. Hehe

đoužek torek, 26. julij 2011 ob 09:05

Kul

Vreme je pač vreme. Nikoli ne bo čisto vsakemu od nas všeč. Če je vroče, tarnamo, da je prevroče, če je hladno nam spet ni prav.

Globalno segrevanje??????
To je le eden od ciklusov zemlje. Upam, da ne boste trdili, da je bila zadnja ledena doba tudi rezultat globalnega segrevanja (oz. ohlajanja).

Vremenu ne bomo nikoli komandirali, komandira pa vreme nam, in nam še dalje bo.

Človek se mora s tem sprijazniti.
Nevihta Snežak Ribič

vzemimo ga takšnega, kot je in ne tarnajmo. To ja

TUNČEK torek, 26. julij 2011 ob 10:12

Se strinjan steboj o vremeni in tüdi globalnen segrevanji. Amerikonci že vejo zake se gre in se ne sekerajo glede globalnega segrevanja, se je to normalen pojov glede sunčevih aktivnosti. Na Veneri in se je rečmo v zodjih letih temperatura vzdignila po enih podotkih za 6 stopin, na zemli pa gučimo o eni stopinji v 50- 70 letih. Mislin da se je ne za sekerati ka se tiče segrevanja (letos bi bilo celo potrebno Hehe ).

Jas bi se bole sekera glede prevekega sekanja amazoskega pragozda, to pa resen fpliva na vremen in El Ninjota pa na orkone in bokve ka še fse.

Jaaa Nasmeh

zobl torek, 26. julij 2011 ob 18:06

prlek1825 je napisal/a:
jaz pa bom vam reko tak nej se smeje keri se če čudno se čuje ke je sredina julija samo jaz sem gnes večer zakurjo teko ke so bli radjatori topli. polek drv magari je sredina julija jaz v mrzlem spo nem...pa por sosidov pa kolegov sem tudi že čujo ke so že včera kurili tak ke nesem zmržjeni "osel" v sredini julija..hehe

prlek1825 tebi se vidi ka si kunsten (znajdliv) ka si šo zakurit , ne punin poletja ka bi blo tak mrzlo kak letos
dečki na bazeni do meli slab profit letos, razen či kakše grelce fuknejo v bazen ka de bole topla voda


Nasmeh

TUNČEK torek, 26. julij 2011 ob 21:15

Zobl, mon bojši predlog, naj napelajo cev is Bonovec v Lotmerški bazen. Samo je pitanje, če se f token vremeni nede voda že ohladila pret kak pride v Lotmerk !?

Kul Hahaha

Jernej torek, 26. julij 2011 ob 22:21

Mislec ...naja takšnoga Julija san še ges nej doživo! Nevihta Zebe me
Da san gojno mogo iti z pulovron delat, Julija?

MILAN sreda, 27. julij 2011 ob 09:19

Mislec Jernej malo pogledni na kolendor ka ti je ne dete obrnolo na november

TUNČEK sreda, 27. julij 2011 ob 12:20

Milan, hvalalepa za opozorilo, tüdi jas sen ša poglejat kolendor. Hahaha Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.